Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejna paczka z tego sklepu do mnie dotarła i co mogę powiedzieć? Wysyłka w dniu zaksięgowania płatności, dostawa kurierem DPD. W zabezpieczonych z zewnątrz kartonach można znaleźć wypełniacze przestrzeni, a każdy z produktów owinięty czarnym streczem. Gratis w wysokości 10% wartości zamówienia, zgodnie z promocją.

Na minus, wulkan B5 Extreme uszkodzony, ładunki w środku latają luzem, ale na szczęście lonty nienaruszone, więc nie będę spinał dupki, bo można to samemu naprawić. Tyle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawa DPD? czy firma może potwierdzić że wszystkie paczki wysyła już DPD a nie PatronService który gubi baczki i bez przyjazdu daje avizo? Jeśli tak to wielki plus dla sklepu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie też dostawa Kurierem DPD, sprawdziłem jeszcze dla pewności w wiadomości mailowej :). Kolejne zakupy w sklepie i jak zawsze wszystko ok., w paczce sporo wypełniacza przez co wszystko było sztywno i nie latało po paczce. I oczywiście wszystko zafoliowane :laugh: . Na spory + fakt, że zwrócili uwagę na prośbę z uwagi do zamówienia, za co dziękuję :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ogólnie ok. Karton trochę byle jaki bo posklejany z kilku różnych ale jakoś się to kupy trzymało. Każda wyrzutnia zapakowana w stretch. Dostałem dwa fajne gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Zapraszamy do zapoznania się z obecną promocją na wybrane produkty 
https://fajerwerkimarket.pl/group/promocje/4

+ do każdego zamówienia powyżej 100 zł gratis oraz wysyłka za 5 zł !!

wysyłka za 5 zł dotyczy (przelewu 24, przedpłaty)

(można w uwagach przy składaniu zamówienia wybrać jaki rodzaj gratisu sobie Państwo życzą np. petardy, dymy, rakiety, wyrzutnie, mix

ZAPRASZAMY i życzymy udanych zakupów

 

IU.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...