Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz tu zamawiałem i super. Paczka profesjonalnie i bezpiecznie zapakowana i w srodku miły gratis Dzieki. Mam pytanko czy poszerzycie asortymęt z rakietek (rac) pistoletowych?Pozdrawiam całą ekipe sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Naprawdę można polecić, super ceny, ekspresowe wysłanie towaru, produkty dobrej jakości, może troszkę zapylone ale to może tylko w 1 przypadku. Mankamentem jest kurier, naprawdę bardzo słaby ten patron service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Paczka dotarła.Jestem bardzo podekscytowany podejściem do klienta i ofertą.Pakunek w świetnym stanie,Każda rzecz osobno po foliowana.Skorzystałem z promocji która jeszcze jest.Otwierając paczkę nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem...masakryczną ilość gratisów.Zamówiłem za 270zł przesyłką a dostałem gratisy gdzieś o wartości 50%.Radzę korzystać bo taka okazja się już pewnie nie powtórzy.Produkty obniżone do 41% i jeszcze tak duże gratisy.Zmieniają przepisy,pewnie stąd ta kosmiczna oferta.Łapcie puki możecie bo taka okazja się pewnie w życiu nie powtórzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszła dzisiaj moja paczka, pierwsze co ujrzałem to więcej gratisów niż rzeczy które zamawiałem. Polecam sklep jak najbardziej, a ja niedługo zrobię znów tutaj zakupy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz zamawiałem i dopiero teraz mogę coś pozytywnego o tym sklepie napisać. Poprzednie dwa zamówienia x lat temu to była jakaś katastrofa. Jeszcze jakieś cyrki były z paczkami zamawianymi tuż przed Świętami, ale to ludzie sami sobie są winni, że nie dotarły tuż przed Sylwestrem.

 

Towar zapakowany tak sobie, w rozlatującym się kartonie. Ten karton chyba nawet nie był cały, tylko sklejka. Zagospodarowanie kartonu na wysokim poziomie. W paczce wszystko to, co zamawiałem, nie zniszczone, w miarę czyste. Trochę zawiodłem się na gratisie, za zamówienie o wartości 371.25 PLN dostałem tylko moździerz Festival Balls TM-3 od firmy Tomaszek, jednak za głośno nie narzekam, bo i tak dostać gratis po tak promocyjnych cenach to jest coś. Ogólnie jest postęp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień minął od ostatniego zamówienia na FM, zamówiłem po raz kolejny, tym razem na kwotę prawie identyczną jak niedawno (0.25 PLN więcej). Ostatnio dostałem w gratisie tylko moździerz, tym razem dużo, dużo więcej :) A mianowicie: trzy paczki Korsarzy pięciostrzałowych, fontanny Ibiza i Katla od Komety, dwa opakowania 20-sto strzałowych rzymskich ogni (12 sztuk w paczce) oraz cztery ogromne świece dymne o niebieskim kolorze :) Tym razem karton śliczny, nie rozpadający się, towar czyściutki jak łezka ;)

 

Warto odnotować fakt, że zamawiałem w niedzielę wieczorem, a dzisiaj, czyli we wtorek, paczka jest już u mnie - tempo ekspresowe! :)

 

Wzięli sobie krytykę do serca. Nigdy nie myślałem, że to napiszę, ale polecam fajerwerkimarket.pl !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam pytanie czy jest jakiś kod bonusowy/promocyjny dla użytkowników forum? :) Lub z najbliższym okresie są przewidywane jakieś promocje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie we wtorek zamówiłem paczkę tutaj i mam pytanie dziś (jakaś godzinę temu) W zakładce moje zamówienia pojawił się napis zrealizowane to oznacza że paczka dopiero została wysłana? Bo tak troszkę nie rozumiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, liczę na to że jutro przyjdzie.. ;/ Wczoraj jak dzwonili mówili że paczka przyjdzie dziś, a w poniedziałek mnie nie będzie, więc lipa ;c A wiecie jakim kurierem Fajerwerkimarket wysyła swoje produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, liczę na to że jutro przyjdzie.. ;/ Wczoraj jak dzwonili mówili że paczka przyjdzie dziś, a w poniedziałek mnie nie będzie, więc lipa ;c A wiecie jakim kurierem Fajerwerkimarket wysyła swoje produkty?

patron service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ta firma kurierska nie ma zbyt dobrych opinii :/ A jakie wy macie odczucia z tą firmą kurierską? Po jakim czasie dochodziły wam paczki? Bo to dla mnie teraz najważniejsze, oni nie pracują w soboty mam rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem i mam pytanie czy ktoś miał taki sam problem jak ja? Wczoraj (piątek) paczka została przekazana do doręczenia ale kurier nie przyjechał. Dziś rano patrzę przesyłka awizowana. Mieliście coś takiego? Kuriera w ogóle nie było u mnie a paczkę awizował, co mam z tym problemem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy kurierskiej i przedstaw problem być może podejmą próbę doręczenia. Jeśli sam nie dasz rady zgłoś się nadawcy paczki on też ma prawo złożenia reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już do firmy FajerwerkiMarket na facebooku polecili mi zadzwonić do firmy PatronSerivce lecz oni wczoraj nie odebrali straciłem 30min (a płacę za minutę połączenia) dziś nawet nie będę próbował zobaczę w poniedziałek. A nie uśmiecha mi się jechać ponad 110km po paczkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Chciałem sie tutaj nie wypowiadać, ale w takim układzie nie ma co trzymać języka za zębami.

Mięsiąc temu zamawiałem i dokładnie taka sama sytuacja z kurierem. W moim przypadku na paczce był błąd w numerze telefonu może u Ciebie jest to samo. Więc zamieszaniu raczej niestety winny był sklep. Zadziwiła mnie ta sytuacja zwłaszcza, że na wydruku zamówienia był poprawny. Na przesyłkę czekałem jakieś półtorej tygodnia. Oczywiście wszystko się później wyjaśniło lecz niesmak pozostał.

 

Ta firma kurierska jest beznadziejna i to nie ulega wątpliwości. Nie tylko ja tak uważam.

Wielokrotnie byłem zmuszony korzystać z ich usług i nigdy nie było dobrego kontaktu.

Uważam, że powinni Państwo zastanowić się nad współpracą z inną firmą :)

 

Oczywiście co do samego sklepu nie mam większych zastrzeżeń. Mają szeroką gamę kostek i wszystkich innych pierdół w przystępnych cenach.

Kilka sezonów temu ceny mieli zdecydowanie za wysokie lecz teraz zmieniły się bardzo na plus. Dorzucają fajne gratisy co jest bardzo przyjemną opcją.

 

No i na koniec dopowiem jeszcze, że potrzebne jest znalezienie nowej techniki zwijania lontu. Wiadomo, że jest łamliwy to fakt ale przyznam szczerze że bym sie powstydził coś takiego wysłać ;) Podejrzewam, że sami Państwo nie chcieliby z czymś takim pracować. A jeśli nie ma jakiejś kostki na stanie to skonsultowanie wymiany powinno być rzeczą normalną. Zostałem postawiony przed faktem dokonanym. Tak tylko piszę, bo może dzięki temu ktoś inny uniknie nieprzyjemnej sytuacji.

 

Liczę na to, że zamawiając następnym razem wszystko będzie ok :)

Pozdrawiam zespół FM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szczerą wypowiedź, jeśli kurier dobrowolnie nie dostarczy paczki ja nie mam zamiaru się za nim uganiać i dzwonić rozwiązywać sprawę. Po prostu kurierowi nie chciało się wczoraj ruszyć swoich czterech liter by dostarczyć mi paczkę dlatego wpisał awizo. Zamawiałem już z tego sklepu i za pierwszym razem nie było problemu ale teraz? Nie mam słów do opisania, po pierwsze fajerwerki zamówione miały zostać "wystrzelone" dziś w dzień moich urodzin ale jak już zobaczyłem brak paczki wczoraj załamałem ręce.. Koniec nie mam czasu uganiać się za tą firmą kurierską i tracić nerwy czekając na połączenie z BOK.. Jeśli paczka przyjdzie to przyjdzie jeśli nie to nie. Właścicielom sklepu radzę wpisać nazwę firmy i sprawdzić opinie o kurierze, sama opinia z gwiazdek odstrasza. Radzę zmienić przewoźnika taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszła dziś :) Kurierem był miły (młody) chłopak, przed dostarczeniem zadzwonił i wszystko pięknie ładnie. Wszystko bardzo dobrze zapakowane jedynie wyrzutnia miała mały mankament którym była rozerwana folia na spodzie i lekko ułamany kant ale stoi równo :) Gratis bardzo miły i trafiony :) Dziękuję bardzo i sklep oczywiście polecam tylko kurier do najlepszych nie należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Paczucha z FM właśnie dotarła. Zamówienie złożone w sobotę, wysłane w poniedziałek, a we wtorek już u mnie. Szybko, sprawnie i bez problemów. Na stronie duży wybór towaru, a ceny jedne z niższych wśród sklepów online. Moje wrażenia na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajerwerkimarket.pl to jeden z moich ulubionych sklepów internetowych.Mają tanią wysyłkę i szybko ona przychodzi.Zawsze jak coś zamówię to dostanę jakiś gratis.Raz zdarzyło się, że zapomnieli dać 2 metry lontu.Moja ocena sklepu to:9/10.Polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...