Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze, ze nie przelewałem pieniędzy. widzę że nie jestem sam. pierwsze i ostatnie moje zamowienie w tym sklepie, jeśli nie przyjdzie na czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wieczornej przechadzki i pojawił się status zrealizowane, więc w moim przypadku wszystko jednak jest OK :)

u mnie bez zmian ''oczekuje'' od ponad tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropnie się zawiodłem.Paczka nie doszła a zamawiałem 21 grudnia.Jesli przyjdzie po nowym roku odprawie kuriera.Co za podejście do klienta.Jak się nie wyrabiacie czy co to zamknijcie sprzedaż internetową przed 20 grudnia i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zrobił bym to samo. Miałem tak w tamtym roku, nie w tym sklepie. Kuriera odprawiłem z kwitkiem. Nie polecam, musiałem improwizować..

 

@Edit: Wiem że jedna firma rozwozi paczki również w soboty. Mam na myśli InPost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zacznę od tego że nie polecam kupna w tym sklepie dlatego że zamawiałem Wyrzutnie King 2 aż 3 razy dodam że telefonicznie. Wyrzutnie mieli dostarczyć do jednego z namiotów. Ponieważ mam hurtownie 20 km od siebie. Wyrzutni brak, kontaktu z hurtownia i szefem brak. Zero szacunku do klienta. Jak zajechalem już po raz 3 do namiotu w którym miała być wyrzutnia usłyszałem że nie ma i koniec. Ze została sprzedana.I jeszcze dodam do tego że ceny w namiotach to jakaś porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zacznę od tego że nie polecam kupna w tym sklepie dlatego że zamawiałem Wyrzutnie King 2 aż 3 razy dodam że telefonicznie. Wyrzutnie mieli dostarczyć do jednego z namiotów. Ponieważ mam hurtownie 20 km od siebie. Wyrzutni brak, kontaktu z hurtownia i szefem brak. Zero szacunku do klienta. Jak zajechalem już po raz 3 do namiotu w którym miała być wyrzutnia usłyszałem że nie ma i koniec. Ze została sprzedana.I jeszcze dodam do tego że ceny w namiotach to jakaś porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wam to nigdy nikt nie dogodzi ;) zawsze tylko marudzicie ;) Sporo produktów po obniżonych cenach + na dodatek od 30% do 41% rabatu na wszystko, a wam mało :) nie zamawiać i tyle jak się nie podoba :) Wg, mnie najlepsza wyprzedaż po sezonie, sporo dobrych produktów wartych zakupu ;) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam to nigdy nikt nie dogodzi ;) zawsze tylko marudzicie ;) Sporo produktów po obniżonych cenach + na dodatek od 30% do 41% rabatu na wszystko, a wam mało :) nie zamawiać i tyle jak się nie podoba :) Wg, mnie najlepsza wyprzedaż po sezonie, sporo dobrych produktów wartych zakupu ;) Pzdr.

Karasiun jak usunąć produkty z koszyka? Nie ogarniam tego na TOP10 jeszcze, bo pierwszy raz będę zamawiać. Dodałem kilka produktów dodatkowo, ale teraz chce je usunąć z koszyka, tylko, że nie wiem jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam to nigdy nikt nie dogodzi ;) zawsze tylko marudzicie ;) Sporo produktów po obniżonych cenach + na dodatek od 30% do 41% rabatu na wszystko, a wam mało :) nie zamawiać i tyle jak się nie podoba :) Wg, mnie najlepsza wyprzedaż po sezonie, sporo dobrych produktów wartych zakupu ;) Pzdr.

To po jakiego ch*ja pisze na stronie ze do 50% jak sam piszesz ze od 30% do 41% ? ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po jakiego ch*ja pisze na stronie ze do 50% jak sam piszesz ze od 30% do 41% ? ....

Na ch*ja to kondom ;) produkty z 50% rabatem już się wyprzedały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep polecam na 110 %, bardzo fajna promocja, dużo gratisów i oczywiście polecam kontakt z Panią Sarą:) Forumowicze mają zawsze u niej "lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem jestem w trakcie zakupów na fajerwerkimarket i nieumie usunąć z koszyka niektórych pozycji. Jak w koszyku klikne (ZAMÓW) to poleci już to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem jestem w trakcie zakupów na fajerwerkimarket i nieumie usunąć z koszyka niektórych pozycji. Jak w koszyku klikne (ZAMÓW) to poleci już to?

:D Nie

Weź opcję zamów i później krzyżyk który jest przy każdej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...