Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do firmy TOP10 do kiedy potrwa noworoczna wyprzedaz? Pytam bo dopiero pod koniec lutego bede mial kase i niewiem czy sie jeszcze zalapie?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Paczka dotarła mega solidnie zapakowana i musze przyznać, że byłem pod wrażeniem. Sklep moge polecić w 100 %, gdyż po prostu spisał sie na medal. Dobre ceny, a co najważniejsze miły i rzetelny personel. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Naprawdę godny polecenia sklep.Same plusy szeroki wybór,niskie ceny oraz super promocje.Paczka ładnie zapakowana,wszystko się zgadza.Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam ten sklep !! :) Duży asortyment, ceny niskie, a w dodatku wiele produktów jest przecenionych. Promocja , z której skorzystałem była super, a jeszcze w dodatku otrzymałem miły gratis :D Kontakt ze sklepem idealny, troszkę na paczkę czekałem, lecz sklep zadbał, aby zarówno ona, jak i produkty były w 100 % bezpieczne. Podsumowując, ten sklep właśnie stał się moim ulubionym, gorąco polecam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ostatnio zamawiałem w tym sklepie petard za ok 250zł. Przez przypadek nie dostałem czesci petard. Szybko sie to wyjaśniło i dostałem resztę fajerwerków, ale nie tylko!?. Obsługa miła, szef również, serdecznie go pozdrawiam i dziekuje za gratisy. Wysyłka bezproblemowa dwa dni i jest towar. Paczka super zapakowana , nie tak jak z fajerwerki tanio czy innych sklepów internetowych. Od środka nie znalazlem ani jednej zgnieconej paczki z petardami, całość dobrze zabezpieczona streczem. Wybór w sklepie znakomity, ceny niskie, gratisy wspaniałe.Wogóle polecam ten sklep. Ludzie jak macie coś zamówić to tylko tam, nie pozałujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zamawiałem w tym sklepie petard za ok 250zł. Przez przypadek nie dostałem czesci petard. Szybko sie to wyjaśniło i dostałem resztę fajerwerków, ale nie tylko!. Obsługa miła, szef również, serdecznie go pozdrawiam i dziekuje za gratisy. Wysyłka bezproblemowa dwa dni i jest towar. Paczka super zapakowana , nie tak jak z fajerwerki tanio czy innych sklepów internetowych. Od środka nie znalazlem ani jednej zgnieconej paczki z petardami, całość dobrze zabezpieczona streczem. Wybór w sklepie znakomity, ceny niskie, gratisy wspaniałe.Wogóle polecam ten sklep. Ludzie jak macie coś zamówić to tylko tam, nie pozałujecie.

Popieram 2 razy zamawiałem z tejże strony produkty i nie ma się do czego doczepić wszysyko ładnie zgrabnie spakowane żaden produkt nie był zgnieciony połamany czy też aby proch się z niego wysypywał a wysyłka nie trwała dłużej niż 2 dni. Osobiście sam polecam :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zamówiłem małą paczuszkę za 170zł, dziś już ną otrzymałem! :) Wszystko bardzo ładnie i szczelnie zapakowane, każdy produkt był dobrze zabezpieczony, i nie "latał" po paczce. Sklep bardzo wszystkim polecam, ceny bardzo przystępne oraz duży wybór. Jeszcze zdążyłem skorzystać z promocji 3+1, z której jestem bardzo zadowolony. Widać że ludzie pracujący w tej firmie znają się na rzeczy! :) Jeszcze raz wszystkim bardzo polecam ten sklep, zamawiałem już z wielu poprzednich sklepów lecz z tym zostanę na dłużej! A wy jeśli chcecie gdzieś zamawiać, to polecam tylko i wyłączne ten sklep! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko , czy ktoś wie czy przy obecnej promocji , dla przykładu jak przysługuje mi jakiś bonus za 36 złotych , to czy jak wezmę wyrzutnię która kosztuje 40 zł to mi doliczą te 4 złote do rachunku . Czy stwierdzą że nie należy mi się bonus za 40 i dadzą coś od siebie za 36 złotych ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jak to działa tak to wezmę jakiegoś triplexa za 70 :D

Ja bym nie był tego taki pewien,jak kolega wyżej napisał ;) radziłbym ci zadzwonić i się dopytać ewentualnie meila wysłać dla pewności.Tym bardziej że nic na ten temat nie piszę na stronie czy też regulaminie. Ja osobiście rozumiem to tak jeśli masz do wydania 36 zł gratisu to za tyle musisz wykorzystać ale ręki też nie dam sobie uciąć musisz zadzwonić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Ja bym nie był tego taki pewien,jak kolega wyżej napisał ;) radziłbym ci zadzwonić i się dopytać ewentualnie meila wysłać dla pewności.Tym bardziej że nic na ten temat nie piszę na stronie czy też regulaminie. Ja osobiście rozumiem to tak jeśli masz do wydania 36 zł gratisu to za tyle musisz wykorzystać ale ręki też nie dam sobie uciąć musisz zadzwonić. :)

Bylo juz tak nie raz nie dwa, wiec na 100 % jast tak samo i teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponieważ ze sklepem nie ma żadnego kontaktu czy ktoś tutaj poinformuje mnie czy zamówienie złożone 21.12 o nr 6798 zostało wysłane i ewentualnie czym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ze sklepem nie ma żadnego kontaktu czy ktoś tutaj poinformuje mnie czy zamówienie złożone 21.12 o nr 6798 zostało wysłane i ewentualnie czym...

Ja miałem zamówienie 6794 złożone tego samego dnia i w statusie nie zostało nawet przyjęte do realizacji.

Jeżeli nie przyjdzie do 30 grudnia to wiadomo,że nie przyjdzie bo w Sylwestra kurierzy nie jeżdżą tym bardziej,że wypada w sobotę.Jak nie przyjdzie do piątku do wieczora jadę do marketów.Po nowym roku paczki nie przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem szczerze macie nie ciekawa sytuacje.Bo patrzac na strone ze realizuja zamowienia do 27 a dzis mamy juz 28 a wy status przesylki ze nie zostalo zrealizowane to lipa troche :( Chyba ze strona szwankuje i zle pokazuje status paczki.A kazdy sposob kontaktu jest bez odzewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam nadzieję, że paczki dojdą na czas, ja również mam taką samą sytuację. A jeśli nie no to trzeba będzie sporo improwizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...