Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli wyjdzie dziś to jutro bądź środa, a jak wyjdzie jutro to wiadomo, środa czwartek :)

 

 

 

Za moment dodam jeszcze kilka songów na sklep, bo kilkanaście sztuk poszło jak świeże bółeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na różne małe błędy systemowe Firma TOP10 zapowiada modernizację sklepu internetowego

bądź powstanie drugi sklep niebawem :)

 

no ale na to jeszcze czas, dopiero luty/Marzec (plany) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel fajerwekimarket.pl prosi o składanie opini wszystkich, którzy dokonali u nas zakupów w 2015 roku ;)

 

 

w razie jakichkolwiek braków proszę dzwonić i zostaną dosłane oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszła jakieś 1,5h temu. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona, nic nie zostało zapomniane. Pomimo wielkiej obniżki cen w paczce znalazłem miłe gratisy a zamawiałem za 219zł. Dostałe cztery kolibry oraz paczkę petard jumbo, tych dużych. Pomimo że wszystkie opinie nie były do końca pozytywne to ja bardzo polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Bardzo serdecznie pozdrawiam ekipę TOP10 i jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW5020 dodacie jeszcze do sklepu? Jest pozycja aktywna w sklepie ale nie idzie dodać do koszyka

 

Jak nie da się dodać do koszyka to oznacza że nie ma tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW5020 dodacie jeszcze do sklepu? Jest pozycja aktywna w sklepie ale nie idzie dodać do koszyka

 

 

 

Dziś do południa zostanie dodana, bo wiem, że gdzieś jeszcze kilka stoi :) tylko sb przypomnę dokładnie gdzie xD do południa dodam :)

 

 

ps, Edytowany post, dodałem 6 sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła do mnie dziś (zamówiona w poniedizalek ale wczoraj ostatecznie zatwierdzona przeze mnie i zaktualizowana przez telefon o kilka pozycji)więc wysyłka ekspresowa. Zawartość się zgadza w 100%. Paczka zapakowana bez zarzutu.

Jedynie co to chyba przewoźnik trochę nawalił bo na jw402 i jw 401sreberko jest trochę naruszone, ale poza tym sprawiają wrażenie całych (zresztą do przewoźnika też nie mam pretensji bo czekał na mnie 10 minut na mieście żebym mógl odebrać przesyłkę).

Ogólna ocena dla sklepu bardzo dobra. Kontakt też bardzo dobry. Złega słowa nie mogę powiedzieć bo już drugi raz zamawiałem w tym sklepie i wszystko było ok

 

PS: Tajfun jest z lidla

 

nqbf6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka zamawiana w sobotę była u mnie już w wtorek , zawartość zgadza się w 100% , nawet przy tak małej kwocie znalazł się mały gratis , zapakowane i zabezpieczone ok.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. :xmas_biggrin:/>

 

hJIgZXW.jpg

 

KX24tU5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielu negatywnych opinii na temat sklepu,

ja jestem bardzo zadowolony, przesyłka bardzo dobrze zapakowana

i doszła w 1 dzień

 

Tutaj unboxing :

 

Polecam sklep w 100% i być może zrobię w nim jeszcze zakupy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie na stanie lontu czy ja ślepy jestem ? :!/>

 

 

lont jest, wolny i szybki, dopisz w uwagach przy zamowieniu ile chcesz i jakiego to sie dolozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyprzedaż rocznika 2014

SPRAWDŹ JAKI DZIŚ MASZ RABAT!!!!!!!!!

UWAGA CO TYDZIEN NOWY RABAT !!!!!!!!!


Rabatowy kod niespodzianka

Hasło : TOP10


Pole na wpisanie kodu rabatowego znajduje się w koszyku po prawej stronie pod ceną waszego koszyka z fajerwerkami


KOD rabatowy ważny tydzień od dnia dzisiejszego godz, 13:45

 

https://fajerwerkimarket.pl/news/show/id/53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...