Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

A wysłane za pobraniem?

 

Tak. Innej opcji chyba nie ma na TOP10.

 

Paczka doszła 30.12.2014

Zapakowana ok, gratisy dodane, więc sklep polecam. Jedynie mały minus za czas realizacji i kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem ;)

Więc jak do jtr. nie dojdzie to olać i robić zakupy po marketach.

Albo napisać do użytkownika karasiun, ale to jak najszybciej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lipcu, piro rozwalone w paczce i 75% to zamienniki czyli standard :D

 

 

od piątku to po 1, a po 2 pracownicy dzwonią do każdego klienta (do każdego) jesli czegoś nie ma ;)

jedynym rozwiązaniem jest, że nie odbierałeś tel albo podałeś zły nr i pracownicy postanowili dobrać podobne produkty za poodobną cenę albo nawet i wyższą na koszt firmy, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny zbieg okoliczności że połowa kupujących u nich nie odbiera tel albo daje złu numer :D. Dziwny zbieg okoliczności jest też taki że praktycznie każda promocja jest opóźniona o kilka tygodni/miesięcy.

Mogłeś już polecieć na piro i reklamować sklep godny zaufania a nie taki badziewiasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: a skąd ty wiesz że połowa, masz jakiś dostęp do statystyk tego sklepu ?? nie masz pojęcia o innych klientach więc wypowiadaj tylko swoją opinię a nie opinię innych bo nie ma do tego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze jaką opinię mają inni użytkownicy tego forum, jak i zresztą też sąsiedniego. Wystarczy też czasami poczytać sb oraz ten temat aby się czegoś dowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: a skąd ty wiesz że połowa, masz jakiś dostęp do statystyk tego sklepu ?? nie masz pojęcia o innych klientach więc wypowiadaj tylko swoją opinię a nie opinię innych bo nie ma do tego prawa.

 

 

Wystraczy poczytac temat i wszystkiego sie dowiesz :P 50% jak nie wiecej niezadowolonych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ta promocja była niebawem. Może wiesz karasiun kiedy mniej więcej będzie? Pewnie tak 15/20 stycznia? Bo mam nadzieje że nie w lipcu czy jeszcze później. Zamawiałem tam raz, jakieś dwa lata temu i nie pszysłali mi kilku paczek petard ale już się o nie nie czepiałem. Ostatnio jak był odbiór osobisty to było bez żadnych problemów, znalazł się nawet mały gratisik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ta promocja była niebawem. Może wiesz karasiun kiedy mniej więcej będzie? Pewnie tak 15/20 stycznia? Bo mam nadzieje że nie w lipcu czy jeszcze później. Zamawiałem tam raz, jakieś dwa lata temu i nie pszysłali mi kilku paczek petard ale już się o nie nie czepiałem. Ostatnio jak był odbiór osobisty to było bez żadnych problemów, znalazł się nawet mały gratisik.

 

 

wyprzedaż od jutra, może jeszcze od dziś późnego wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystraczy poczytac temat i wszystkiego sie dowiesz :P 50% jak nie wiecej niezadowolonych klientów

 

 

jakby się wypowiadali też zadowoleni klienci to wyszłoby 5% a nie 50 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zbieg okoliczności że mało klientów się wypowiada pozytywnie, sporo tych zbiegów nie uważasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak ''RZETELNA'' firma, która na swojej stronie pisze ''Niedługo totalna wyprzedaż'' świetne określenie daty wyprzedaży ;)/>/>

 

 

skończył się dzień ?? Dzień się kończy o północy, wieć pozostaw takie śmieszne gadanie dla siebie,

 

+ wyprzedaż wystartuje jutro około południa, ponieważ jeszcze jest uzupełniany asortyment w sklepie, gdyż teraz nie ma sensu, bo dużo pozycji powtarza się po raz, dwa razy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karasiun - jak podjade osobiście do hurtowni top10 promocja również bedzie obowiązywała ? Czy tylko przez internet ?

 

śmiało możesz przyjeżdzać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karasiun - jak podjade osobiście do hurtowni top10 promocja również bedzie obowiązywała ? Czy tylko przez internet ?

 

 

Zamów przez internet i daj odbiór osobisty, tak będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...