Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko nam zrozumieć dlaczego z góry jesteście do nas tak wrogo nastawieni :) nie będzie żadnych kombinacji, chcemy po prostu pozbyć się fajerwerków aby nie zalegaly cały rok na magazynie i tak jak już wspominałem gwarantujemy najniższe ceny na wszytko.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczekajcie do Niedzieli 0:00 i wtedy będziecie mieli pole do popisu z marudzeniem OK?

 

Ostatnio było widać przed Sylwestrem, że nie ważny jest dla was rabat tylko gratisy. A teraz widać, że gratisów nie tylko znowu rabat. :)

 

Czekamy na przecenione pozycje. Ja też czekam i mam nadzieję, że konkurencja zostanie w tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wyświetla tylko kilkanaście wyrzutni parę rakiet i petardy nic więcej nie widać :-(

 

 

Nie widzisz że dopiero dodają produkty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje Ci to nie kupuj. Ja byłem sceptycznie nastawiony do tego sklepu, ale muszę przyznać, że naprawdę dobre ceny są, (większośc niższa niż na bf), czekam na dodanie większośc ilości produktów i składam zamówienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny też mega obniżone.

 

W tym roku wyprzedaż idzie pełną parą

 

Ja czekam na jeden produkt. Zobaczymy czy się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze zamierzacie wprowadzić produktów na wyprzedaż? Bo nie wiem czy czekać na ciekawsze pozycje czy zamówić już teraz.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś paczka dotarła do mnie i mogę śmiało powiedzieć że sklep spisał się na 5. Było wszystko co zamówiłem plus gratis nawet, dziękuje i serdecznie polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś też dotarła paczka wszystko szybko sprawnie dobry kontakt telefoniczny (dodatkowe 4 dni na zastanowienie się co do zamówienia) zero problemów polecam sklep w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep spisał się na 5! Błyskawiczne potwierdzenie zamówienia, idealnie zapakowany towar, żadnych problemów. Paczka była u mnie rano następnego dnia po wysłaniu. Absolutnie 100% satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby zamówione jutro fajerwerki wysłane zostały dopiero 10 lutego?

Napisz do nich osobiście na e-maila tutaj nie wiadomo jak szybko Ci odpiszą. Ogólnie to szybko się pytasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Promocja, nieco inna niż zestawy promocyjne

http://fajerwerkimarket.pl/category/promocje-2014

 

Regulamin Promocji

1.Dotyczy wszystkich klientów, którzy zrobią zakupy w sklepie FAJERWERKIMARKET.PL za min.100

PLN BRUTTO ( BEZ KOSZTÓW PRZESYŁKI ).

2.Promocja trwa od 28.10.2014 do 10.11.2014.

3. Jeden KUPON GRATISOWY przysługuje jednemu klientowi w danym dniu . Nie można zakupić

kilka KUPONÓW GRATISOWYCH do jednego koszyka zakupów.

4. KUPONY GRATISOWE bądą wystawiane codziennie o różnych godzinach bez uprzedzenia (aby

każdy miał szanse z klientów FAJERWERKIMARKET.PL do skorzystania z tej promocji.

5. Ilości KUPONÓW GRATISOWYCH które będą wystawiane w ciągu jednego dnia to:

KUPON GRATISOWY 10% - 4sztuki

KUPON GRATISOWY 15%- 3sztuki

KUPON GRATISOWY 20%- 2sztuki

KUPONGRATISOWY 25%- 1sztuka

KUPON GRATISOWY "KURIER" - 4sztuka

6.Nie można kupować samych KUPONÓW GRATISOWYCH (kUPON gratisowy musi być wykorzystany

do zakupów w danym dniu dla jednego koszyka). Przy zakupie samego KODU GRATISOWEGO bez

zakupów zamówienie zostanie anulowane, a KUPON GRATISOWY zostanie wstawiony ponownie

na sprzedaż .

7 Wybrany towar gratisowy wpisujemy w rubryce "UWAGI DO ZAMÓWIENIA" przy finalizacji koszyka

zamówienia.

8.W przypadku przekroczenia sumy za gratisy, róznica będzie doliczona do sumy zamowienia.

9. W przypadku braku wyboru towaru GRATISOWEGO obsługa sklepu FAJERWERKIMARKET.PL

wybirze GRATISY zgodnie z zkupionym KUPONEM GRATISOWYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...