Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co roku u Was kupuję i nie ukrywam, że zachęcają mnie do tego promocje typu zamówienie za 500 zł gratis za 100 zł... itp. Czy w najbliższym czasie pojawią się tego typu akcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co roku u Was kupuję i nie ukrywam, że zachęcają mnie do tego promocje typu zamówienie za 500 zł gratis za 100 zł... itp. Czy w najbliższym czasie pojawią się tego typu akcje?

Do niedawna na stronie sklepu widniala swego rodzaju tabela rabatowa, teraz tylko hurtowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym mówię. Nie ukrywam, że w tym tygodniu chciałem robić zamówienie no i teraz mam dylemat.

Jeśli mieszkasz w trójmieście to tam są ich namioty i tam jest tabela gratisowa bo dzisiaj byłem :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze zamawiam powyżej 500 zł także i tak było za darmo. Co by jednak nie pisać analizując ceny najpopularniejszych kostek TOP 10 mają najlepsze ceny. Zawodzi mnie natomiast oferta cenowa Bigfuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła paczuszka, wszystko ładnie, Pięknie szybko, starannie zapakowane, polecam sklep, a no i dzięki za kosteczkę z konkursu :) Pozdrawiam :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek zlozylem zamowienie na jw90 jw42 i fp3 po czym w srode dzwoni do mnie jakas pani w celu potwierdzenia pelnoletnosci i zapewnia mnie, ze paczka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia.

W czwartek wieczorem ta sama pani dzwoni i mówi ze nie mają jw42 i czy moge zapłacic 20 zł za przesylke. Dzisiaj mamy piątek wieczór co z moim zamówieniem? Nie wiem, ale wiem że nie polecam tego sklepu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek zlozylem zamowienie na jw90 jw42 i fp3 po czym w srode dzwoni do mnie jakas pani w celu potwierdzenia pelnoletnosci i zapewnia mnie, ze paczka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia.

W czwartek wieczorem ta sama pani dzwoni i mówi ze nie mają jw42 i czy moge zapłacic 20 zł za przesylke. Dzisiaj mamy piątek wieczór co z moim zamówieniem? Nie wiem, ale wiem że nie polecam tego sklepu. :)/>

Ja zamówiłem swój stuff w top10 i zamawiałem jw42 i przyszła :xmas_wink:

Paczka przyszła po 2 dniach od zamówienia i mam ją (od tygodnia) :xmas_laugh:

Ja polecam sklep ale mogą trochę lepiej zabezpieczać piro żeby nic się nie stało :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redzik bardzo przepraszamy, czasami nasza obsługa trochę nie myśli ze zmęczenia.Prosze napisz na pw nr zamówienia i zaraz sprawę rozwiązemy. Oczywiście przesyłka będzie darmowa i do tego zestaw gratisow w ramach przeprosin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem paczkę na top 10 i jestem mega zadowolony bo zamówiłem w środę o 20 i w czwartek o 12 paczka przyszła, normalnie expres.

Polecam serdecznie Top 10.

 

Krystian Piro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem paczkę na top 10 i jestem mega zadowolony bo zamówiłem w środę o 20 i w czwartek o 12 paczka przyszła, normalnie expres.

Polecam serdecznie Top 10.

 

Krystian Piro

 

 

Brzmi niemożliwie, biorąc pod uwagę, że paczki od kurierów odbierających powiny być zdane do 20.00. Warto by potwierdzili to włodarze sklepu, bo byłby to spory ewenement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi niemożliwie, biorąc pod uwagę, że paczki od kurierów odbierających powiny być zdane do 20.00. Warto by potwierdzili to włodarze sklepu, bo byłby to spory ewenement.

 

 

 

Poki możliwe. Sam miałem dwa razy taki motyw tylko paczki dochodziły na 15 i 16 w dwóch różnych miejscach Pl. Bydgoszcz i Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, że jest to wyjątek, ale możliwy. Tylko, że on podobno zamówił o 20.00, więc musieliby odrazu spakować i dać odjeżdżającemu kurierowi co świadczyłoby o bardzo wysokim standardzie obsługi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj doszła paczka otworzyłem , zamówilem fp3 i pare innych rzeczy za 130zl a dostałem same śmieci jakieś żuki pikolaki petardy saper i jc05 ... Okazalo sie ze pomylily sie paczki , ktos cyferke pomylil

ale dogadałem że dostane zwrot pieniedzy.Zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam pragnę poinformować że wyprzedaż sklepu top10 rusza już w tą niedzielę 12 stycznia . gwarantujemy najniższe ceny wyprzedażowe w internecie! Minimalny rabat to 35% od cen hurtowych. Obecny koszt wysyłki to 22zl za pobraniem, zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...