Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszła mi paczka z właśnie tego sklepu wszystko było dobrze zapakowane a produkty w bardzo dobrym stanie. Paczka doszła ekspresowo, polecam ten sklep w 100% i nie jeden raz jeszcze tam zamówię . Pozdrawiam

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny konkurs rozpoczęty!!!!

info na stronie głównej Www.fajerwerkimarket.pl

zapraszamy

Każdy może brać udział w konkursie,czy tylko pełnoletni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Polub nasz Fanpage facebook.com/fajerwerkimarket

2.Odnajdz nasz konkurs na facebooku

3.Polub ten wpis

4.Udostęnij ten wpis

5.Wygraj jedną z 10 wyrzutni 19 strzałowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

wczoraj właśnie przypadkiem natknąłem się na filmy europyro na youtubie i powiem szczerze że aż ciężko uwierzyć że wyciągnęli tak super efekty z 30mm. Zamówimy może najpierw kilka produktów dla siebie, odpalimy i jeżeli efekty będą takie same jak na filmach to zapewne sprowadzimy większą ilość na sklep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się odpowiedzi do konkursu z tajemniczymi zdjęciami. Kolejność jest chyba pomieszana... Zwracam się rowniez do obsługi sklepu ponieważ zdjęcie nr9 moim zdaniem nie przedstawia K1130C12 - SATURN MISSILES tylko JW02 - SATURN MISSILES Sugeruje się tym ze na zdjęciu widnieje napis "strzalow i schots" który widnieje na jw02 a nie na K1130c12 Jest to dokładnie widoczne na dodatkowym zdjęciu po wejściu w produkt na sklepie Prosze się ustosunkować do mojej watpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle ci się wydaje bo przedstawiała K1130C12 :) Jest 1 szczegół. :)

 

a wiesz czemu? Każda z tych katiusz 25strzałów, 50 strzałów, 100 strzałów ma inny kolor napisu informującego o strzałach. W tym zdjęciu co dało FM widać w rogu, że jest to kolor żółty czyli 100 strzałów. I tyle w temacie. :)

 

To, że pisać strzałów i shots to może na każdej, bo wychodzą różne poligrafie, wersje itd. Tym się nie wolno sugerować.

 

Mam 10 na 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się odpowiedzi do konkursu z tajemniczymi zdjęciami. Kolejność jest chyba pomieszana... Zwracam się rowniez do obsługi sklepu ponieważ zdjęcie nr9 moim zdaniem nie przedstawia K1130C12 - SATURN MISSILES tylko JW02 - SATURN MISSILES Sugeruje się tym ze na zdjęciu widnieje napis "strzalow i schots" który widnieje na jw02 a nie na K1130c12 Jest to dokładnie widoczne na dodatkowym zdjęciu po wejściu w produkt na sklepie Prosze się ustosunkować do mojej watpliwosci

 

Nie ma znaczenia, każda odpowiedź saturn missiles czy jw02 nam wystarczała.Faktycznie kolejność przypadkowo pomylona już poprawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche nie fair, bo ja się starałem by było dokładnie :) Nawet w regulaminie było by podać dokładną nazwę i symbol, a po tej fotce co daliście dało się stwierdzić jaka to jest. To chociaż uważam, że pierwszeństwo powinny mieć osoby co podały K1130C12 a nie JW02. Jakbym wiedział, że nie trzeba "podawać dokładnie" to bym szybciej wysłał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz 1. salut txb103

 

Odpowiedz 2. txb457 PRIME FIREWORKS

 

Odpowiedz 3.p7013 PUNK

 

Odpowiedz 4. p7607 GOLD NAGOJA

 

Odpowiedz 5. jw164 EXCLUSIVE COLLECION

 

Odpowiedz 6. LAMPA ALADYNA JF07

 

Odpowiedz 7. txb501 ASSORTED CAKES

 

Odpowiedz 8.JW 92 KORSARZ

 

Odpowiedz 9. K1130c12 SATURN MISSILES 100 strzałow /jw02

 

Odpowiedz 10.txb671 WIOSNA SPRING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle ci się wydaje bo przedstawiała K1130C12 :)/>/> Jest 1 szczegół. :)/>/>

 

a wiesz czemu? Każda z tych katiusz 25strzałów, 50 strzałów, 100 strzałów ma inny kolor napisu informującego o strzałach. W tym zdjęciu co dało FM widać w rogu, że jest to kolor żółty czyli 100 strzałów. I tyle w temacie. :)/>/>

 

To, że pisać strzałów i shots to może na każdej, bo wychodzą różne poligrafie, wersje itd. Tym się nie wolno sugerować.

 

Mam 10 na 10 :D/>/>

 

przeciez na zdjeciu nie widac czy to jest 100 czy 50 a tutaj tylko jest roznica (czerwony/zolty)

sugerowac nalezalo sie zdjeciami na sklepie a tylko 50 pasuje ze zdjeciem konkursowym( napis ang. shots) To tylko moje spostrzezenie! Obsluga zalicza oby dwie odpowiedzi, wiec gratuluje 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać na zdjęciu w samym rogu kolor żółty. Każda inna kostka czy JW02 ma inne kolory. :) Sam lewy górny róg.

 

http://fajerwerkimarket.pl/media/products/d730726571cdd533257ed87786045503/images/thumbnail/large_20000101_105326.jpg?updated_at=1382347995

 

Dam linka, bo widać na czarnym tle tylko. I to bardzo ewidentnie widać. :) Każda inna kostka do tego nie pasuje. Bez tego szczegółu nie da się stwierdzić, która by to była. Dlatego wybrałem poprawnie.

 

Jak dla mnie podejście nie fair, bo zmarnowałem na to 30min więcej a mogłem wysłać wcześniej i czuje się oszukany za to, że starałem się robić zgodnie z regulaminem. Podawać dokładne dane, oznaczają dokładne dane a nie "prawie dokładne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać na zdjęciu w samym rogu kolor żółty. Każda inna kostka czy JW02 ma inne kolory. :)/> Sam lewy górny róg.

 

http://fajerwerkimarket.pl/media/products/d730726571cdd533257ed87786045503/images/thumbnail/large_20000101_105326.jpg?updated_at=1382347995

 

Dam linka, bo widać na czarnym tle tylko. I to bardzo ewidentnie widać. :)/> Każda inna kostka do tego nie pasuje. Bez tego szczegółu nie da się stwierdzić, która by to była. Dlatego wybrałem poprawnie.

 

Jak dla mnie podejście nie fair, bo zmarnowałem na to 30min więcej a mogłem wysłać wcześniej i czuje się oszukany za to, że starałem się robić zgodnie z regulaminem. Podawać dokładne dane, oznaczają dokładne dane a nie "prawie dokładne"

 

 

Zdjecie produktu 100strz na sklepie nie posiada napisu "shots" wiec nie jest prawidlowe! Mielismy kierowac sie dokladnoscia a nie przypuszczeniami ze kostka moze miec rozne poligrafie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z Salutem jest identycznie, bo też są różne poligrafie :)

 

Ty nie miałeś stwierdzać po poligrafiach idealnej zgodności, tylko podać symbol i nazwę na podstawie zdjęcia. :)

 

NA PODSTAWIE !! Czyli nie musi się zgadzać w 100%.

 

Jak dla mnie, jeśli FM zaakceptuje JW02 to część osób będzie czuć się oszukana, chociażby firek. I albo osoby, które podały dokładnie powinny być przed innymi, albo jakoś zrównoważyć nagrody. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zgadzam sie z toba kawalkiem koloru zoltego ale z drugiej strony reszta obrazu zgdza sie bardziej z jw02 tylko tam na zdjeciu sa widoczne dwa wyrazy a nie jak na 100 tylko jeden A jezeli zdjencie nie jest identyczne to...

A odpowiedz miala zgadzac sie z produktem ktory jest na sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony sprawa wygląda tak, że faktycznie albo pozostajemy przy opcji że obie odpowiedzi się liczą, albo Poprawną będzie jw02, bo faktycznie w regulaminie jest podane, że zdjęcia wyrzutni ze strony, a tylko jw02 ma napis shot.Żółta plamka w rogu, mogła powstać podczas przeróbki zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zgadzam sie z toba kawalkiem koloru zoltego ale z drugiej strony reszta obrazu zgdza sie bardziej z jw02 tylko tam na zdjeciu sa widoczne dwa wyrazy a nie jak na 100 tylko jeden A jezeli zdjencie nie jest identyczne to...

A odpowiedz miala zgadzac sie z produktem ktory jest na sklepie (reg)

 

Tylko, że te napisy zależą od wersji poligrafii, tak jak z salutem. A ten kolor jest niezmienny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/10 :)/> Bez przesady, jeśli organizator uznaje 2 odpowiedzi, to niech już tak będzie :)/> I tak mpi chyba jako pierwszy wysłałeś odpowiedzi więc dla ciebie bez różnicy.

Kiedy wyniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...