Skocz do zawartości

Plakat Forum


Misiek4242

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysl dobry,tylko teraz pytanie co napisac na drugiej stronie kartki.Ja bym cos takiego napisal

Pasjonujemy sie pirotechnika od kilku lat.Nasze forum jest pierwszym o tematyce pirotechniki.
Pomagamy w zakupie fajerwerkow.Mozesz znalesc u nas opinie na temat produktow i informacje na
temat prawidlowego odpalania ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na pewnej stronie cennik wydrukowania takich ulotek:

Ulotka A4 (297 x 210 mm) 389 zł (1000szt.) 499 zł (2500szt.)
Ulotka A5 (210 x 148 mm) 199 zł (1000szt.) 259 zł (2500szt.)
Ulotka A6 (105 x 148 mm) 129 zł (1000szt.) 179 zł (2500szt.)
Ulotka DL (99 x 210 mm) 149 zł (1000szt.) 199 zł (2500szt.)

Koszt wysyłki: 15 zł - Przedpłata na konto , 20 zł - Kurier za pobraniem

Może i by się opłacało zrobić te ulotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, jak masz wolne min. 250 zł ( trzeba doliczyć koszty dystrybucji ) i chcesz oglądać je przez lupę, albo 500 zł, jeśli chcesz coś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Plakatów w ogóle nie widzę sensu robić. Żeby wydawać na nie pieniądze, to trzeba mieć jakieś sensowne miejsca, gdzie można będzie je powiesić. Ja bynajmniej takich miejsc nie widzę.

Jeśli chodzi o ulotkę. Dobrze zrobiona ulotka A6 jest równie dobrze czytelna jak każda inna. W tym przypadku też za bardzo nie widzę sensu robienia ich, ale jest to nieco lepszy pomysł niż plakat. Ulotka może być jednostronna, co obniży koszty druku. W firmie, z którą współpracuję koszt wydruku ulotki A6 przy nakładzie ponad 100szt. wyniesie 15gr/szt. Jakby się dogadać, to można zejść na jeszcze niższą cenę.

Co do projektu. Wydaje mi się nieco zbyt prosta ta ulotka. Zamiast myśleć nad treścią, radziłbym załatwić ładne zdjęcia i je tam umieścić. Treść to sprawa drugorzędna. I przede wszystkim logo musi być a) oryginalne, czyli takie, jakie jest u góry; b ) znacznie większe.

Jak będę miał czas, to może też coś wrzucę od siebie. Na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuje stary temat bo wpadłem na niego w google'u, a mam uwagi.
Wprawdzie nie będę pisał o samym projekcie, sensie robienia plakatów i ulotek itd., ale napisze o kosztach.
Robilem sobie w tym roku plakaty formatu A3. Kosztowały 1,50 za sztukę. I wyszły genialnie. Wszystko wyraźnie, kolory idealnie, papier dobrej jakości. Jakby ktoś zrobił dobry projekt, to można poważnie się nad tym zastanowić.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Format A3 to zbyt duży. Najlepszym i najtańszym rozwiązaniem reklamy są chyba vlepy.



Wlepy już były...W zasadzie chyba nawet jeszcze są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...