Skocz do zawartości
  • 0

TXB498 Magic Key x20 ?


Gość DreSzCzyK

Pytanie

Gość DreSzCzyK

Hi
jak myślicie jaki bedzie efekt po odpaleniu 20 kostek TXB498 :) Zrobi wrazenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hahah xD Ja rozmyślałem nad tą opcja, jednak jak wiadomo, budżet mnie ograniczył. <_<
Oczywiście, że taka ilość nawet tak małych wyrzutni jak Magic Key zrobiła by ogromne wrażenie na widzach.
Dobrym pomysłem byłoby ułożenie ja w pseudo FAN, aby rozpryski zajmowały większą część nieba.
Dreszczyk, czy planuejsz zrobić coś takiego w tym roku? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK
Dreszczyk, czy planuejsz zrobić coś takiego w tym roku?

Mógłbym zamówić na FM ale zdeka szkoda mi kasy hmmmmmm przemyśle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

20x MK to nie najlepszy pomysł, bo mała różnorodność efektów, jak już planujesz coś takiego to ja bym połączył MK z innymi małymi kostkami tripla w stylu Magma czy BF. Cena taka sama a efekt wg. lepszy. Ja bym to dał np w 2 rzędach po 9 szt w układzie FAN. Do tego przydałoby się jeszcze kilka m visco do połączenia oraz trochę opasek zaciskowych i masz świetny finał pokazu...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiscie ze zrobi wrazenie. Tyle ze, jak mowil fps, bedzie malo roznorodnie. Nie wiem czemu sie pytasz skoro zal ci kasy na tyle MK, ale tez mi by bylo zal. Za to mozesz kupic jedna o wiele wieksza wyrzutnie lub 5 srednich, ktore tez zrobia niezly efekt. Oczywiscie polaczenie kilku roznych malych wyrzutni to najlepszy pomysl, bo pomysl: Magic Key ma 16 strzalow. Czyli 20 takich da 320 strzalow! Publicznosci sie znudzi po trzech Magic Key-ach, a co dopiero po dwudziestu zaraz po sobie.
Trzeba bardziej roznorodne efekty zrobic! Trzy wyrzutnie, trzy inne, i znow trzy inne. Mozesz ulozyc FAN ale taki wlasciwy nigdy ci nie wyjdzie.




Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...