Skocz do zawartości

Hurtownia "Pionier" w Gliwicach


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie powiedzieć o tej hurtowni, bo ostatnio odkryli ja znajomi z Gliwic, u których często bywam?
Tu macie jej stronę: http://pionier.gliwice.pl/index.html
Nie ma jej asortymentu bo pewnie ciągle się zmienia wiec powiedzcie jaki maja asortyment, jakość, jakie maja firmy- w ciągu roku narazie bo na Sylwestra się tam nie wybieram.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z 3 fotek na ich stronie to mają tam Jorge, Hestia i Kometa. Ceny jak widać raczej hurtowe, Macrocosmos 3 np. trochę ponad 8 zł, a więc tanio. Jak jest teraz to byś musiał się sam pewnie dowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Ceny brutto w hurtowni:
JR 32 Omega - 6,43zl
FP3 SMALL - 7zl
JR09 Tornado - 8zl
Star Small Rocekt JR - 8,39
Demony JR - 18zl
Zestaw JOKER z Jorge - 10zl
Rakiety Crazy Angel P8082 - 8,85zl
Fontanny Kongo JR 10,05zl
Apollo JR - 28,13zl
Cennik dla prowadzących działalność gospodarczą, w sklepie jest drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tam z asortymentem i importerami?
Ceny normalne są dużo wyższe?

Kostki - 99% kometa, ogromny wybór
Rakiety - głównie Jorge, malutkie rakietki z Komety + duże Saturn, Neptun.
Rzymiaki - Jorge,Hestia,Kometa
Petardy - FP3small/Achtungi z Hestii/picolaki itd.
Dużo pierdołek z różnych firm.

Ceny są nie wiele wyższe.
Np.petardy FP3small kosztują 8-9zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podaje ceny detaliczne kostek z komety:

Tazma - 39zł
Indonesia - 51zł
Luanda - 26zł
Ryga - 47zł
Yeti2 - 49zł
Gold - 49zł
Storm - 37zł
Magma - 26zł
Sevila - 44zł
Italia - 44zł
Big River - 51zł
Lion - 21zł
Olimp - 39zł
Bejrut - 70zł
RPA - 23zł

(ceny pozawyżałem do złotówki, tzn. np. jak coś kosztowało 25.40zł to wpisałem 26zł) :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czy posiadają tam FP3, albo lepiej TPX859 ? Jakieś achtungi ?

Produkty tylko importera Kometa ? Czy mają też od innych ? Zależy mi na jakimś moździerzu 2", czyli Maxsem albo TXC434.

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są FP3 (duże i małe) ~10zł za paczkę. Fajerwerków z Triplexa nie mają. Widziałem tam jakieś moździerze z komety 1,5". 2" nie widziałem. Są achtungi różnej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opłaca się tam jechać ??.
Czy ceny są podobne jak w internecie ?

Jak jesteś fanem Komety to jak najbardziej opłaca się tam wybrać :)
Jak celujesz w JORGE, TRIPLEXA itd. to lepiej odwiedź bazarek albo mniejsze sklepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są ceny w internecie, nigdy nie kupowałem przez neta, natomiast porównując do hipermarketów to zapewne bardziej opłaca się kupić w Pionierze :xmas_happy:
Tak porównując: W Biedronce wyrzutnie Fire 19strz. masz za 59zł, w Pionierze wyrzutnie 19strz podobnej wielkości: Tazma 39zł, Yeti2 49zł, Indonesia 51zł, Ryga 47zł, Italy 44zł. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pionierze jest jeszcze Jorge przecież xDD Może nie ma dużego wyboru w Jorge ale jest ;) Ceny są duzo atrakcyjniejsze niz w hipermarketach, a jak pójdziesz i kupisz za troszke więcej kasy to opuszczaja ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działalność. No i oczywiście odpadają zakupy typu:
-1pacxzka FP3
-Paczka korsarzy
- Zimne ognie 18cm :)
Natomiast w sklepie możesz kupować ile chcesz, ale ceny są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzwonilem do nich i maja fp3 w cenie 8zl ale jak wezmie sie troche wiecej to na bank mozna ponegocjowac. Warto tam pojechac? Daleko nie mam a moze grupowo wtedy wszyscy skorzystaja? Ja bede w 3 kupowac. Nie beda to duze ilosci ale kto wie:)

Szkoda, ze nie maja cennika w koncu nie ma z tym wiele pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do nich i maja fp3 w cenie 8zl ale jak wezmie sie troche wiecej to na bank mozna ponegocjowac. Warto tam pojechac? Daleko nie mam a moze grupowo wtedy wszyscy skorzystaja? Ja bede w 3 kupowac. Nie beda to duze ilosci ale kto wie:)

Szkoda, ze nie maja cennika w koncu nie ma z tym wiele pracy.

 

 

W hurtowni po 8 zł? To chyba jakaś kpina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taka jest cena. Ogólnie trochę parodia, bo to czy kupisz 1, 5 czy 50 paczek FP3...masz prawie taką samą cenę :)

Do hurtu cena - 8zł i przychodzą tam goście co kupują po 2-3 paczuszki i robią sztuczny tłok, przez co czasem szybciej mi jest podjechać do GROMA niż tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROM jest w Częstochowie, ale w godzinach szczytu przejechanie Gliwic to czasem godzina drogi...tyle mi zajmuje dojazd do GROMA przy dobrych warunkach na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna go dostac bo jak pytalem to nie maja? Mozesz wstawic skan/zdjecie tego cennika?

 

Jest tez opcja ze jak nie ma czegos w sklepiku to moga przesunac z hurtowni. Nie wiem czy asortyment sklepiku zawsze pokrywa sie z asort. hurtowni(czasami czegos moze zabraknac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...