Skocz do zawartości

Hurtownia "Pionier" w Gliwicach


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mają tam jakieś wyrzutnie jorga czy tylko kometa?

Z tego co widziałem dostali w tym tygodniu dostawę z Jorge. Aczkolwiek przed świętami tam jest masakra (ogromny tłok i zamieszanie), bo nie jest to typowa hurtownia fajerwerków gdzie jest same piro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeżeli ktoś jest zainteresowany co i jak tam w Pionierze - piszcie :)

Póki co zjechały dostawy z TRIPLEXA, KOMETY I wczoraj z Jorge.

 

W asortymencie pojawiły się m.in. PP3 z komety, flary meczowe na draskę, Dynamity Triplexowe i parę innych dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany - akurat mam niedaleko . Czy dostanę w tej hurtowni kostki z serii Big Bang Jorge , cyrcoblitze , rakiety perfect i jeśli pamiętasz ceny to czy mógłbyś podać do porównania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam informacje Marcin Pce. Jezeli ktos nie bierze na firme to po swietach zostanie przeniesiony asortyment do sklepiku bo puki co jest to co pisal kolega a reszta czeka w hurtowni na przeprpwadzke.

 

Zadnych nowych dostaw nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na 22.12

Informacje dla bluebencjusza:

- perfectów nie ma i na 99% nie będzie

- jakiegoś Bing Banga dzisiaj widziałem i coś z serii New Generation

- cyrkoblitze masz tam z Komety, Triplexa, Jorge...kilka rodzajów P7205 np.

 

Z nowości które zauważyłem: Rakiety Saturn (Kometa), Strobo TXF441 (Triplex), RED STROBE FLARA (TRIPLEX), PP3 petarda (Kometa),

 

W wigilie ma być już wystawiony nowy towar z jutrzejszej dostawy, ale co dokładnie niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Byl juz ktos teraz obejrzec asortyment ?

 

Wiem ze pojawily sie fp3 od Komety one sa dosc slabe i strzelaja slabiej od fp3 small.

 

Maja o wiele mniej papieru i mniejszy nec albo ten sam w kazdym badz razie da sie je w palcach zgniatac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzis bylem w tej hurtowni ,i powiem ze ceny ujda, za txp859 10zl , rakiety saturn i pluton niecale 30zl , stardust 148zl, cyrkolitz 6szt 8,50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik. Kolega widzę z Pyskowic ;) były moze.fp3 ? Wiem że były w tamtym roku pp3 kometa, piratka p1000 jakoś tak...

 

Kwestia kiedy zaczną rozstawiac w sklepie bo ją na firmę nie będę brał.tego a zawsze gadali żeby po świętach najlepiej przyjść.na 2 dzień roboczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z pysków ;)

 

Było trochę wynalazków. Kupowałem tam pierwsze Achtungi i inne porządne huki :)

Ja biorę towar tylko na firmę (swoje stoisko piro), jak coś to zapraszam także do mnie we wtorek/środę.

 

W tym roku mnie troszku zawiedli bo nie ma Jorge i skończył im się towar w dobrych cenach z ubiegłych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Byłem w hurtowni. Dla fanów mocnych petard hukowych - niestety nie ma oryginalnych fp3 Jorge ani jc05. Natomiast są 2 rodzaje ja to nazywam podróbek fp3 ale mają miękki korpus i pewnie będą strzelać tak słabo jak pp3 Komety. Są w cenie około 10zl nie pamiętam dokładnie.

 

Moje skromne doświadczenie mi podpowiada , że jak jest słaby korpus i poddaje się w palcach na ściskanie to będą słabe. Póki co się nie zawiodłem i się to sprawdzało. I nec mają niższy 2g z tego co pamiętam. Niby nie mają CE ale co mi po tym jak o jest słabe na bank.

 

potwierdzają to klasyczne Dum BUum od Klasek korpus miały miękki (w 2015 kupował w Etna ) i strzelały tak samo jak fp3 Jorge z twardym korpusem.... coś w tym jest .

 

Tłok spory ale w hurtowni też sprzedają detalicznie bo ludzie się zloszcza , że muszą tyle stać w kolejce która nie raz była bo paręnaście metrów za drzwi sklepiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tak kilka dni przed świętami, wybór spory ale głównie komety i troche jorge/triplex.Scully pewnie piszesz o tych Demonach, szału nie robią są słabsze od fp3 nwp na 100%.

https://imgur.com/a/7D660

Nie tam były inne udające fp3 a może to demony były... ? W każdym bądź razie miały miękki korpus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 27.12.2018 o 14:55, scully napisał:

Jak tam w tym roku? Był ktoś na zwiady ? Mają jakieś sprawdzone petardy typu fp3 ? 

Ja byłem, zakupiłem tam dużo dobrego piro w bardzo dobrych cenach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, luk2583 napisał:

Ja byłem, zakupiłem tam dużo dobrego piro w bardzo dobrych cenach ?

To faktycznie dużo się dowiedziałem od Ciebie ale na szczęście byłem tam osobiście nie dawno. 

Jeśli chodzi o wyrzutnie to tak średnio mnie interesuja ale jest ich tam sporo ceny za najtańsze zaczynają się od ok 5zl , zestawy sylwestrowe w bdb cenach można powiedzieć , że za mały zestaw. Biedronce mam 2 zestawy w tej hurtowni. 

Petard sporo ale wszystkie słabe z miękkimi korpusami. Były jc05 i demony ale korpusy miały miękkie. 

Stawiam na zabawę od jakiegoś czasu. Przede wszystkim: Wulkany/fontanny, rakiety(typu best), mocne petardy hukowe, dymy, singiel shoty, stroboskopy itp.  Coś nieco bardziej przy ziemnego. Wyrzutnie to tylko takie małe po 7-12 strzałów w cenie do max 15-20zl. 

Wyrzutnie za szybko lecą z dymem a zresztą pełno ludzi będzie strzelać z nich to można popatrzeć. 

Szkoda, że u mnie w mieście sprzedają to samo (wiadomo, że z odpowiednią marżą samo się nie przywiezie itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...