Skocz do zawartości

sklep-militarny.com.pl / Marcus-Graf


brenzo500

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nowy sklep internetowy z materiałami pirotechnicznymi. Ciekawą rzeczą która mnie zaskoczyła to szelki cylindryczne.
75mm oraz 100mm klasyfikowane jako 1.4 G, więc chyba można nabywac bez zezwolenia!!!. Pozatym zakupić można wyrzutnie Super Power oraz cały asortyment najlepszych petard hukowych na rynku. Największym minusem sklepu są ceny np FP3 New 20 złotych za 20 sztuk - cena hurtowa 6,50,- .

Link do sklepu; http://www.sklep-militarny.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 75 mm i 100 mm to są tylko miny. Do strzelania z ręki ( zapalniczka, zapałki itp., nie chodzi mi o trzymanie w ręce :D ) na podwórku nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brenzo,też to kiedyś zauważyłem,ale może do nich zadzwoń i się upewnij... ;)


Chociaż to jest szelka to i tak jak jest 1.4G to nie może przekraczać masa pirotechniczna odpowiedniej gramatury, więc może okazać się gorsza od 2 calowej. Jestem prawie przekonany, że to jest mina, bo wystarczy zerknąć na opis 75mm piszą, że można puszczać z tuby 100mm.

To chyba coś w tym stylu jest

Film;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co głowic czy jest to mina czy nie ale kształt jest inny i napisali że efekt utrzymuje się 3s więc napewno jest to mina,a po za tym na pewno nie jest gorsza od 2" miny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kolejny sklep który mogę polecić w 100%. Co prawda ceny Fp3 wysokie ale nie można się ograniczać tylko i wyłącznie do jednego produktu. Sklep jako jeden z niewielu posiadał wojskowe świece dymne "białe" za co +, petardy "black death" , czy Delova rana. Zaraz ktoś napisze że ceny wysokie no ale coś za coś . Do paczek również nie można się doczepić. Także duży +. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Starszak

Zamawiałem kilkanaście razy, wszystko PERFEKCYJNIE. Ceny nie są małe, to fakt. Ale zwróćcie uwage na ten sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dziś otrzymałem paczkę z tego sklepu. Wszystko b.dobrze zapakowane i zgadza się z zamówieniem. Obsługa pomocna i konkretna. Sklep nie należny do tanich ale różnorodność i ilość proponowanego asortymentu zasługuje na dużą pochwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam sklep, fachowa obsługa, zawsze można się dodzwonić. Towar dobrze zapakowany, zawartość zawsze prawidłowa, ceny w porządku. Polecam. :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem 3 miechy i wszystko dostałem tak jak trzeba dobrze zapakowane i szybka wysyłka. :xmas_biggrin: także polecam sklep chodź jest dosyć drogo.

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wczoraj w południe zamówiłem paczkę, a dzisiaj o godz. 13 kurier zawitał do mych drzwi. Sklep bardzo pozytywnie zaskoczył mnie szybkością wysyłki. Zamówiony towar się zgadzał. Ceny nie należą do najniższych, ale jeśli ktoś potrzebuje towaru niedostępnego w innych sklepach np. szelek 2", pyrolepy itp. to polecam robienie zakupów w tym sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Po kilku latach nieobecności ponownie zawitaliśmy na forum. Dla małego przypomnienia:

Od roku 1992 specjalizujemy się w sprzedaży niekoncesyjnych wyrobów pirotechnicznych z zakresu pozoracji pola walki, działań bojowych, materiałów i środków alarmowych oraz środków do szkoleń p.pożarowych. Posiadamy kod NCAGE (NATO Commercial and Government Enity) nr 3090H, który identyfikuje nas w Systemie Kodyfikacyjnym NATO - NCS (NATO Codification System). Jesteśmy głównym przedstawicielem handlowym na Polskę i Ukrainę firmy Pyro Moravia s.r.o. z Czech. Oferowane przez nas wyroby pirotechniczne spełniają wymogi rozporządzeń dotyczących wykazu wyrobów dopuszczonych do sprzedaży / zakupu bez specjalnych pozwoleń / koncesji i oznaczonych klasyfikacją F1-F3, T1 i P1.

W zakresie pirotechniki koncesjonowanej (klasa F4, T2 i P2) prowadzimy biuro informacyjne reprezentowanych przez nas producentów i dystrybutorów z terenu UE. Dostawy wyrobów koncesjonowanych realizowane są przez naszych Partnerów bezpośrednio do Odbiorców.

Oferowane produkty wykorzystywane są do inscenizacji plenerów filmowych, imprez militarnych np. paintball, ASG, szkoleń paramedycznych, chemicznych, p.pożarowych, działań z zakresu symulacji wypadków drogowych, pożarów i klęsk żywiołowych, działań i szkoleń bojowych realizowanych przez oddziały AT policji, wojsko (I Pułk Komandosów, Żandarmeria Wojskowa), CBŚ, BOR, Straż Graniczną i Państwową Straż Pożarną. 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie i do sklepu internetowego na stronie www.sklep-militarny.com.pl. Osobom zainteresowanym możemy przesłać aktualny cennik pirotechniki przeznaczonej dla służb mundurowych, a dostępnej bez zezwolenia

sklep jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na sklep-militarny.com.pl / Marcus-Graf

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...