Skocz do zawartości

19.09.2010 - Łódź - Festyn na osiedlu Radogoszcz-Zachód


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Festyn na osiedlu Radogoszcz-Zachód w Łodzi - 19 września 2010

Okazja – Festyn na osiedlu Radogoszcz-Zachód
Miejsce – Osiedle "Radogoszcz - Zachód", górka saneczkowa - korty tenisowe przy ul. 11 Listopada 9
Godzina – 21:55
Wykonawca – Pirotechnika AS, Artur.S z Piotrkowa Trybunalskiego
Film

http://www.youtube.com/watch?v=0WRKWzRhRZ4

ZdjęciaALBUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie na nieco uszczypliwości. Nie wiem co jest grane, ale po raz kolejny zamiast pokazu miałeś "prezentację wyrobów pirotechnicznych". Firma niech lepiej zajmie się sprzedażą bo praktyka wyraźnie jej nie wychodzi. Po obejrzeniu filmu stwierdzam, że jak na trzecie co do wielkości miasto w Polsce to Łódź jest pirotechnicznym zaściankiem. Bardzo się cieszę, że mieszkam w Krakowie, gdzie na pokazach na dniach dzielnic potrafi być odpalone grubo ponad 300 bomb o pozostałych wyrobach nie wspominając...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pokaz to ja mógłbym zrobić za darmo (oczywiście jak by zostały pokryte koszty materiałów) z lepszym finałem, dynamiką!! To co się w łodzi wyprawia to jest jakieś nieporozumienie. 8 minutowa prezentacja to jest dobre określenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy dział "prezentacje" obok pokazów sztucznych ogni :D ?

Coś firma się nie stara, a szkoda bo ma doskonały region do rozwoju. Takie fajerwerki to się strzela w zestawach do samodzielnego odpalania. Tutaj nawet finału nie było, a JW428 która powinna być pod niego wystrzelona, została wprawiona w ruch dużo za wcześnie. Pozwolę sobie uniknąć oceny, bo nie ma tutaj co oceniać. Niech się zaczną uczyć robić pokazy, bo póki co na sylwestra w Lbn mogę oglądać podobne prezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tak nie obwiniał firmy. Piszecie, że bomby, że lepsze efekty... przecież to nie od nich zależy! Fakt, brakowało wyraźnego finału i zgadzam się w tej kwestii z velim, ale to nie od firmy zależał budżet pokazu. Na takich okazjach za pewne nie wydaje się dużo pieniędzy na pokazy, a każdy chciałby mieć 10-15 min pokaz. Myślę, że ogólnie pokaz był całkiem dobry (nie licząc finału). Mamy jakieś informacje odnośnie budżetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym budżetem,bo velibrum podał Ci przykład z wczorajszego pokazu na którym firma Efekt zrobiła świetny pokaz o mały budżecie!Więc jeżeli ktoś umie robic pokazy to i zrobi za przysłowiowy "psi grosz"! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nawet Progress z Rzeszowa strzela lepiej malutkie pokazy, bo z wyraźnym finałem, jakimś tam zróżnicowaniem i częściami z bombkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału się zgodzę można było to o wiele lepiej zrobić i dobór wyrzutni też można było poprawić. ale z drugiej strony nie można zrzucać wszystkiego na firmę :rolleyes:

PS: Poza tym pokaz na żywo przyjemnie się oglądało. Porównaj sobie rzgów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Efekt potrafi strzelić za małe pieniądze. Przykład pokazu Nakaji z piątku FILM (jakość kiepska i kręcone z bardzo daleka ale przynajmniej widać OCB. Na żywo wyglądało super a budżet poniżej 4k.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nakaja z tego co się orientuje też ma własny import bombek. No i czas pokazu 2 razy krótszy.


Akurat pokaz trwał 5 min. więc nie 2x krócej. A własny import jest konieczny jak chce się konkurować ceną na rynku, chociaż część bombek i baterii i tak kupowanych jest od Jorge, Śmieszka i Triplexa. Dam jeszcze jeden link, do pokazu na 7 min. za 10k:
Tegoroczne pokazy Nakaji są bardzo bogate w bombki i pojawiło się sporo nowości, które bardzo przypadły mi do gustu... Jak Nakaja popracuje jeszcze nad synchro to jej pokazy będą na prawdę miodzio, na razie są wyróżniające chociaż, jest pare firm strzelających obecnie wg. mnie lepiej.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...