Skocz do zawartości

FP3 Small / JC05


miloss

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem z Maxsema P1000 jest tam 36 szt, z fp3 samll i powiem że p1000 są lepsze i głośniejsze i bardziej opłacalne więc nie ma co narzekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do dyskusji na temat mocy petardy się nie chce włączać :P , ale powiem tak: W tym roku miałem dwie paczki zamawiane z PiroArt.pl no i średnio na 1 paczkę (30 szt.) było z 8 niewypałów sleep.gifxmas_dry.gif. Wydaje się to dziwne i myślałem, że to tylko tak w jednej paczce było, ale nie - w drugiej identico ... Mogła być jakaś zawilgotniała czy coś, ale szczerze wątpie, bo ja trzymałem piro w pudle w mieszkaniu w warunkach pokojowych, nie wiem, może to wada fabryczna. I jeszcze w dodatku w niektórych petardach zamiast huku był efekt coś w rodzaju bączka, zółte iskry z niebieską flarą i tak może z 5 petard, nie liczyłem dokładnie. Czyżby pirotechnicy Jorge pomylili mieszankę? xmas_w00t.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREWORKSmaN772

Zapomniałem dodać że mi też sie zdarzyły aż 2 nie wypały!!!!!! Ale jak słysze że u ciebie 5 to mi szczena opadła... Obawiam sie że za rok to już będzie w ogóle bubel mowa oczywiście o jc05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mieliście pecha bo mi na całą paczkę zdarzyło się 0 niewypałów. Dla mnie to nadal opłacalne petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wystrzeliłem tylko 18 sztuk i wszystkie ładnie wypaliły, nie wiem co wy macie z tymi nie wypałami.

Nagram dziś test Smalli i Dum Bum wpadnijcie na PiroTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem całą paczke i nie wypaliła bodajże tylko jedna. Ale huk dosyć dobry, mimo wszystko podtrzymuje że warto się zaopatrzyć w te petardy. Są minimalnie cichsze od zwykłych FP3 ale ttoszkę tańsze i jest ich o 10 więcej w paczce. Były minimalnie głośniejsze od piratów z komety i bardzo podobne do petard bang od triplexa które są o wiele tańsze. Ja wolę już kupić dwie paczki bangów z 3.99 niż jedną paczke JC05 za ok. 8zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co roku biorę bo za taką cenę ilość są nadal bardzo dobre. Miałem równiez bangi od triplexa i według mnie to jednak wyczuwalna róznica na korzyść JC05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilox. A ile miałeś paczek?????

Ja 3 i tylko w jednej paczce 2 nie wypały. Pozostałe 2 odpaliły wszystkie. Więc nie wiem co mogło być że te 2 w pierwszej paczce nie wybuchły? A może lont wyszedł albo był za krótki nie wiem bo jej nie brałem i nie rozebrałem. A może nie było prochu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dyskusji na temat mocy petardy się nie chce włączać :P/> , ale powiem tak: W tym roku miałem dwie paczki zamawiane z PiroArt.pl no i średnio na 1 paczkę (30 szt.) było z 8 niewypałów sleep.gifxmas_dry.gif. Wydaje się to dziwne i myślałem, że to tylko tak w jednej paczce było, ale nie - w drugiej identico ... Mogła być jakaś zawilgotniała czy coś, ale szczerze wątpie, bo ja trzymałem piro w pudle w mieszkaniu w warunkach pokojowych, nie wiem, może to wada fabryczna. I jeszcze w dodatku w niektórych petardach zamiast huku był efekt coś w rodzaju bączka, zółte iskry z niebieską flarą i tak może z 5 petard, nie liczyłem dokładnie. Czyżby pirotechnicy Jorge pomylili mieszankę? xmas_w00t.gif

Raczej chińczycy, a nie pirotechnicy :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilox. A ile miałeś paczek?????

Ja 3 i tylko w jednej paczce 2 nie wypały. Pozostałe 2 odpaliły wszystkie. Więc nie wiem co mogło być że te 2 w pierwszej paczce nie wybuchły? A może lont wyszedł albo był za krótki nie wiem bo jej nie brałem i nie rozebrałem. A może nie było prochu.?

Miałem 1 paczkę. Faktycznie powodem przez który miałeś niewypały to może być lont. Bo z tych petard bardzo często wychozi lont, ale wystarczy tylko docisnąć do końca.

Ps. Dobrze że nie brałeś jej drugi raz do ręki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio kupiłem paczuszkę za 11zł i powiem wam że dają nieźle, jak dla mnie bardziej się je opłaca od FP3 bo sa minimalnie gorsze. 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...