Skocz do zawartości

FP3 Small / JC05


miloss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Ja na tego sylwka miałem 2 paczki JC05 i były naptawde mocne,może troche słabsze od FP3 ale za to owiele bardziej opłacalne. Kupiłem je 7,30 za 30 sztuk a FP3 za 8 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dziwic wszystko z roku na rok jest coraz gorsze i drozsze :)/> No coz takie juz uroki naszego kraju :(/>.

 

Na szczęście zostały mi jeszcze 3 paczki FP3 z 2011r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne petardy, ale lykajcie dalej.

Im wqiecej bedzeicie kupowac tym wieksza szansa, ze importer znowu przytnie na ilosci mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne petardy, ale lykajcie dalej.

Im wqiecej bedzeicie kupowac tym wieksza szansa, ze importer znowu przytnie na ilosci mieszanki.

Przeciez one sa bardzo dobre w porownaniu do innych dostepnych w naszym kraju, jak tu wyzej napisalem, ze sa o wiele cichsze niz sprzed paru lat.

Ale i tak je lubie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo mialem dum bum i lepsze od fp3 ale trzeba miec pozwolenie bo jest koncesjowana sad.gif. Kiedys nie byla bo kupywałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam mam pytanie czy petarda k0204 ma teraz taki sam huk co jc05 z jorga bo ktoś tu chyba z tego forum tak mówił, a i że popsuli już jc05 że nawet wybuchają ciszej niż k0204. Więc chciałem sie zapytać zanim kupie bo k0204 kosztuje niecałe 7zł za 50 sztuk a jc05 za 30 sztuk 8 zł.

Więc wychodzi jc05 w ogóle nieopłacalne o fp3 nie wspominając:-)

Czy może ktoś to potwierdzić??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy petarda k0204 ma teraz taki sam huk co jc05 z jorga bo ktoś tu chyba z tego forum tak mówił, a i że popsuli już jc05 że nawet wybuchają ciszej niż k0204. Więc chciałem sie zapytać zanim kupie bo k0204 kosztuje niecałe 7zł za 50 sztuk a jc05 za 30 sztuk 8 zł.

Więc wychodzi jc05 w ogóle nieopłacalne o fp3 nie wspominając:-)

Czy może ktoś to potwierdzić??????????

 

 

 

Nie porównuj nawet jc05 do k0204. Są owiele głośniejsze. Bierz śmiał jc05 są naprawde dobre i opłacalne na tle innych petard. Może są słabsze niż kilka lat temu ale nadal są naprawde godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno testowałem Fp3 Small z tego roku ! i jest tak samo mocne jak z lat wcześniejszych.

I po za tym Fp3 Small na FM kosztuje 7.79 zł

FM to czy dobrze rozumiem jest to sklep internetowy fajerwerkimarket.pl????????

Jeśli tak to 7,79 a 8zł to jest 21gr taniej a gdzie jeszcze przesyłka 22zł to już w ogóle.

A fp3 8,50zł a u mnie 8zł tylko że jc05 są opłacalniejsze bo ta sama cena a o 10 sztuk więcej:-)

Najlepiej jak sie przejde i kupie paczke k0204, jc05 i fp3 i na żywo porównam. A i jeszcze są jakieś fp3 white sądzicie że to podróba?????? Po 7zł.

W sklepach internetowych nie kupuje bo jest strasznie drogo i na dodatek jeszcze przesyłka... heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam :christmasexclaim: :christmasexclaim: Ma mocny strzał i koło 10 zł 20 sztuk ( w mojej miejscowiści ) w internecie koło 8 zł ale dodatkowo przesyłka 22 więc dużo więcej wychodzi :christmascool: pozdro :fireworks: :fireworks: :christmasexclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakoś nigdy nie brałem tych petard, ale zdecydowałem się kupić paczkę. Powiem tyle, jeżeli macie w planach brać jakieś petardy jako dodatek do dum bumów, 859 czy fp3 to smalle to najlepsza propozycja. Jak za tą cenę i tyle sztuk są to według mnie drugie najlepiej opłacalne petardy zaraz po 859. Można śmiało brać, idealne do strzelania przed sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie

Porównane fp3 original do jc05. Tu korpus 2mm i tu 2mm. Sprawdzane trzy razy w odstępie 15 minut. Ta sama odległość w tym samym miejscu pierw fp3 potem jc05 i powiem tak. Przy dwóch próbach fp3 i jc05 walą tak samo a przy trzeciej próbie jc05 walnęło troche głośniej niż fp3, ale nigdy fp3 nie było głośniejsze od jc05.! W skrócie fp3 a jc05 to są te same petardy tylko jc05 jest krótsza i pozbawiona flary grubość i jakość ta sama i jc05 jest już na CE.

Więc pisze tu aby ludzi ostrzec jeśli szukają coś co wali tak jak fp3 to lepej brać jc05 tańsze i więcej sztuk a jeśli jeszcze głośniejsze to tylko dum bum. Bo nić innego nie widze. Jorge jeśli fp3 nie zrobi tak jakie było za firmy fenix to ludzie przeżucą się na inne firmy i petardy choćby dum bum.

Acha i nie ma mowy o zawilgoceniu fp3 czy jc05 bo przeleżały 20cm od grzejnika przez dobry miesiąc więc były suche jak pieprz. Szczerze to zawiodłem sie na fp3 większa petarda a wali tak jak ta malutka jc05 a nawet nieraz ciszej. Nie ma co sie sugerować ilościa prochu bo w fp3 większość to flara zielona. Za rok tylko jc05 jeśli i tej jorge nie zepsuje.,!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC05, Fp3 i wiele innych petard na samym początku 2008, 2009, i tak do 2011 roku były świetne a teraz wszystkie robią się z roku na rok słabsze :xmas_sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to wiedzą od dawna dlatego ofertę petard jorge się omija. Chyba, że ktoś się uprze "bo kiedyś miał fp3 i była dobra" no ale półgłówkom nie przemówisz do rozsądku nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...