Skocz do zawartości

FP3 Small / JC05


miloss

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobra petarda chodź słyszalnie słabsza niż kilka lat temu ://> to jest ich minus

 

 

 

 

 

endriu123457 :67675:/>

moze miales zamoczona probowales ja wysuszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dobra petarda chodź słyszalnie słabsza niż kilka lat temu ://> to jest ich minus

 

 

 

 

 

endriu123457 :67675:/>

moze miales zamoczona probowales ja wysuszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysusz ja

3 posty naraz rekord jeszcze 100 tak napisz spamując jest takie coś jak EDYTUJ i tego możesz użyć :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płacę u mnie w mieście w hurtowni 11zł. za 30 sztuk a w innych sklepach po 15zł. za 30sztuk. nie ważne ile kosztuje 7zł. czy 20zł. za 30 sztuk to i tak się opłaca. Bo taka Jc05 strzela jak największy achtung Triplexa za 5zł. czyli za 30 takich samych strzałów bym musiał zapłacić 150zł. Kupiłem już 6 opakowań Jc05 za 66zł. i jestem bardzo zadowolony bo strzelają jak z armaty na poligonie i czuję się jak na prawdziwej wojnie.

Co prawda to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobra petarda, dużo za dobrą cenę, strzelalem nią dzisiaj przez cały wieczór po Wigili, właśnie dzięki niej wpadłem w sylwestrowy nastrój :D i co chwilę słychać strzały z daleka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolega chyba nie równał bigów, ponieważ jc05 jest wyrażnie słabsza od 859 oraz fp3 new, wystarczy spojrzeć na wielkość oraz ilość ładunku napisanego na fp3 small.Chyba 0,83 gramy a 3 gramy robią różnice nieprawdaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku miałem je to słupa na ulicy kruszyłem :P

dobrze też rondelek wystrzeliwuje na orbite (ok 15m) hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wlasnie sobie rzucic kilka petard ,a w tym wlasnie fp3 small i naprawde jest w nich wielka moc i ogromny huk ,az w uszach dzwoni po wybuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wlasnie sobie rzucic kilka petard ,a w tym wlasnie fp3 small i naprawde jest w nich wielka moc i ogromny huk ,az w uszach dzwoni po wybuchu.

bez przesady,az takie mocne nie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj odpaliłem jedną i byłem zdziwiony bo huk niewiele większy od EX1, w zeszłym roku było 2 razy głośniej nie wiem, czy tylko ta jedna była jakaś trefna czy coś , dzisiaj niedługo odpale więcej i zobaczymy...

 

Przed chwilą odpaliłem druga i jest już lepiej, wczoraj po prostu na jakąś trefną sztukę musiałem trafić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielki huk! Jestem mega zadowolony z tych petard - bardzo niska cena jak za 30 petard tak głośnych, że aż się przestraszyłem, gdy pierwszy raz je odpaliłem :xmas_laugh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem przed chwilą ze strzelania. Ja miałem JC05, a kolega duże FP3. Poza flarą nie widzę żadnej różnicy. Jak najbardziej mogę tę petardę polecić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dobre, ostatnio 1 sztuka wysadzilismy z kumplami stary monitor ;p ma pier*olniecie, a co do tego że niby nie ma róznicy od FP3big, to ktoś sie grubo myli, albo ma jakąś słaba partyjke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne JC05 to już nie to samo co stare smalle.Biją je nawet niektóre sztuki P1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne JC05 to już nie to samo co stare smalle.Biją je nawet niektóre sztuki P1000.

O to chłopie,masz chyba jakąś wadliwą partię. Moje JC05 biją stare na łeb i szyję,niektóre są głośniejsze niż FP3 Big,ale częściej mam niewypały :xmas_mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...