Skocz do zawartości

[ODWOŁANE] 26.06.2010 Krakowskie Wianki


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znany jest już program oraz wykonawcy na Wiankach w Krakowie. W tym roku pod względem koncertowym impreza będzie prezentowała się skromniej niż w latach ubiegłych. Niestety mimo zmiany pierwotnie planowanego terminu organizatorom nie udało się dopiąć ostatecznej umowy z wykonawcą światowego formatu, "Choć negocjacje podobno trwały - z zespołem Travis, The Cranberries, Stereophonics czy Placebo (takie nazwy padały w nieoficjalnych wypowiedziach przedstawicieli KBF)" (cytat ze strony www.gazeta.pl). Ze swojej strony dodam tylko,że po cichu liczyłem na takie rozwiązanie, gdyż astronomiczna gaża "gwizdy wieczoru" zawsze pochłaniała ogromne pieniądze, co niekorzystnie wpływało na realizację planów związanych z ostatecznym kształtem widowiska pirotechnicznego. A przechodząc do rzeczy plan imprezy:

18.00 - koncert: PIN
18.45 - koncert: Biff
19.30 - koncert: Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing
20.30 - koncert: BrainStorm
21.50 - koncert: Kosheen
23.20 - widowisko pirotechniczne


Cytat pochodzi z oficjalnej strony imprezy: www.wianki.krakow.pl

Teraz kilka bliższych informacji na temat samego widowiska finałowego:

Data - 26.06.2010 (jak w temacie)
Godzina - ok. 23:20 (jw)
Lokalizacja - zakole Wisły pod Wawelem
Wykonawca - Tradycyjnie Nakaja Art Kraków
Scenariusz i choreografia - Paweł Zyguła
Czas trwania 12 - 14 min.
Podkład muzyczny - organizatorzy pozostawili wolną rękę na razie stawiam znak "?"
System kierowania ogniem - FireMaster 2000 Parente
Orientacyjna ilość materiału:
- bomby 3-6" ok. 1000 szt. w tym duży udział produktów europejskich (głównie Igual i Parente)
- baterie ok 40 szt. głównie w różnych wariantach układu FAN
- baterie wodne ok 10 szt.
- miny i ss ok 100 szt.
- wachlarze ok. 15 szt.
- rzymskie ognie 1,5-2" ok 80 szt.
- galanteria

Jak zwykle nastawienie idzie w kierunku jakości a nie ilości. Co do samej organizacji miejsca jeszcze nie wiem czy pokaz będzie z brzegu czy z barek. Możliwy też jest wariant pośredni (tak było w zeszłym roku duże kalibry z barki a mniejsze z brzegu).

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam niestety hiobową wieść dla wszystkich miłośników pirotechniki. W tym roku w związku ze stratami wywołanymi przez powódź pokaz oraz koncerty w ramach Wianków nie odbędą się.
Więcej szczegółów na stronach:
www.biurofestiwalowe.pl
www.wianki.pl

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...