Skocz do zawartości

Ełk Ogień & Woda 2010


zk1959

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Poniższe informacje pochodzą z ulotki organizatora imprezy.

Ełk, Plaża miejska
16 lipca 2010 (piątek)
22.20 - konkursowy spektakl pirotechniczny
22.40 - konkursowy spektakl pirotechniczny
17 lipca 2010 (sobota)
22.20 - konkursowy spektakl pirotechniczny
22.42 - konkursowy spektakl pirotechniczny
23.30 - ogłoszenie wyników

Na dzisiaj :) uczestnikami konkursu są:
Click
Pol-Expance
Triplex
Goldregen

Pozdrawiam,
ZK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, dobrze że Ełk pozostał przy polskich wykonawcach. Jeszcze nie widziałem żadnego widowiska pirotechnicznego Triplexa na żywo, a mając w pamięci pokaz na Otwarcie Cuprum Area, czy cykliczne pokazy na Electrocity możemy spodziewać się ciekawej rywalizacji. Clik i Pol-Expance to firmy dobrze znane z Ustki i tutaj również jestem pewien pokazu na poziomie. Goldregen zawsze strzela piękne piromusicale, dobrze pamiętam ten który oglądałem w Ełku rok temu. Był bardzo innowacyjny ( między innymi kilka sekwencji z FX ) i ogólnie zaskakiwał scenariuszem. Woda i Ogień chyba będzie dobrą rozgrzewką przed Szczecinem :) Szkoda trochę że nie będzie Grom-Zbiga :P i że w Ustce również nie strzelą spektaklu konkursowego, tylko już poza rywalizacją. Jeżeli PyroMachina w tym roku nie wypali zawsze pozostaje alternatywa w postaci Ełku i jeżeli nie dojdzie do realizacji PM w Krakowie znowu przyjadę w zamian do Ełku. Muszę przyznać że jezioro nad którym strzelane są pokazy jest malowniczo położone i miasto zdecydowanie jest przyjemne dla turysty B) Oby tylko pogoda nie zepsuła się tak jak w ubiegłym roku w 2 dniu imprezy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Ełk jest mało znanym festiwalem w porównaniu do Ustki czy Sczecina- tak mi się przynajmniej wydaje, jednak jego położenie bardzo zachęca do przybycia zwłaszcza dla mnie licząc z Łomży gdyż tam będę spędzał w większości wakacje. 89 km według targeo.pl może nawet się tam wybiorę jednośladem. Macie może jakieś obcykane hotele które polecacie?


Fakt jest taki że pewnie jak będę miał wybierać miedzy Krakowem a Ełkiem to wybiorę Kraków jednak dochodzą do wszystkich głosy że są problemy z zorganizowaniem MGSP. Raczej małe szanse są żeby udało mi się przybyć na te 2 festiwale w jednym roku :angry:

Jeszcze raz zwracam się do tych co byli i znają jakąś fajny hotel, w miarę tani.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hotelach miejsca nie szukaj, ceny zaczynają się pewnie od 80 zł za noc wzwyż, jak to zazwyczaj bywa w hotelach :)

W zeszłym roku miałem super kwaterę za 35 zł za noc dosłownie 5 metrów od jeziora, tylko że adresu nie podam bo mi miejsce zajmiesz :P Skontaktuj się z Ełckim Biurem Obsługi Turysty ( czy jakoś tak ) - właśnie w ten sposób w zeszłym roku znalazłem tą super miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Znane są może już jakieś szczegóły imprezy. Długości pokazów, budżet oraz cała otoczka nie związana z widowiskami pirotechnicznymi?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam!

Znane są może już jakieś szczegóły imprezy. Długości pokazów, budżet oraz cała otoczka nie związana z widowiskami pirotechnicznymi?


Pozdrawiam


Na razie chyba nie ma żadnych informacji. Pozostaje tylko czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam przy okazji odwiedzić Olecko ;) U nas jest jeszcze fajniej, taniej, a to tylko około 30min samochodem od Ełku. Tym bardziej, że 19-24 lipca u nas niemal codziennie jakaś impreza będzie (Przystanek Olecko i 450-lecie miasta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczegóły festiwalu:

16 lipca 2010 r. (piątek)

20.35 - spektakl teatru ognia
21.00 - koncert Zespołu Bracia
22.20 - konkursowy spektakl pirotechniczny - Polexpance
22.25 - spektakl teatru ognia - ReDEvils
22.40 - konkursowy spektakl pirotechniczny - Click
22.50 - Teatr Prawdziwy spektakl „Ostatni Marsz”
23.30 - after party
01.00 - zakończenie imprezy

17 lipca 2010 r. (sobota)

19.30 - koncert zespołu Lov
20.30 - spektakl teatru ognia LUMEN NOCTIS
20.45 - występ komika iluzjonisty Pana Ząbka
21.00 - koncert Kayah
22.20 - konkursowy spektakl pirotechniczny - Triplex
22.28 - spektakl teatru ognia – Kivi Project
22.42 - konkursowy spektakl pirotechniczny - Goldregen
22.50 - Teatr Prawdziwy Spektakl „Miasto Ognia”
23.30 - ogłoszenie wyników konkursu pirotechnicznego, rozlosowanie nagród w konkursie SMS-owym, wśród publiczności

Wczesniej jeszcze kilka wydarzeń głównie dla dzieci pozwoliłem sobie wyciąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Click dał lepiej radę z muzyką. Pierwszy pokaz chyba nie wyszedł tak, jak miał wyjść (ta przerwa na początku), niemniej podobał mi się równie bardzo co drugi (Clicka). Jadę teraz na pozostałe dwa. Zobaczymy jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Prix festiwalu oraz nagrodę publiczności zdobył Goldregen. Wspaniały pokaz, w 100 % zasłużone zwycięstwo. 2 nagroda publiczności przypadła Triplexowi. Obie firmy strzelały drugiego dnia.

Póki co tyle informacji, bardziej rozpiszę się później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zasłużenie. Pokaz Goldregen podobał mi się najbardziej. Kamerował ktoś może te wczorajsze pokazy? Jeśli tak, to wielka prośba o wrzucenie materiałów gdzieś do internetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uporam z kamerą to wrzucę. Ew. pozostaje film z aparatu, chociaż mam nadzieję że uda mi się odzyskać dane z płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, czekam z niecierpliwością :) Pytałeś, kto się wybiera na ten festiwal. Nie odpowiedziałem Ci, bo do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy pojadę. Zgadamy się za rok ;) Może więcej ludzi z forum przyjedzie.

Sorry, że post pod postem, ale co z tymi filmami z drugiego dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...