Skocz do zawartości

Warszawa - sklepy i hurtownie


saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

W Warszawie nie ma hurtowni Jorge, hurtownia Jorge jest w Czerwieńsku niedaleko zielonej góry..... produkty Jorge możesz znaleść w supermartetach i na jakimś bazarze...ale za to polecam hurwownie SuperPower jeżdze tam co roku i jestem naprawde zadowolony tu masz adres tej hurtowni : http://superpower.pl/?page=7
Jeszcze przy Warszawie jest hurtownia Tropic dane adresowe tej hurtowni masz tu : http://www.tropic.pl/kontakt.php tam jeszcze nigdy nie byłem wiec niewiem czy tanio jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wie ale na stronie www.jgs.pl jest podany adres sklepu gdzie można kupić od nich w Warszawie na ul.Tamka45 i chcę się dowiedzieć czy ktoś już tam był i czy ten sklep jest czynny w ciągu roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wie ale na stronie www.jgs.pl jest podany adres sklepu gdzie można kupić od nich w Warszawie na ul.Tamka45 i chcę się dowiedzieć czy ktoś już tam był i czy ten sklep jest czynny w ciągu roku.


Po 1: Tam jest firma Tropic a nie Jorge
po 2: jak to jest sklep to na 100% nie sprzedają tam fajerwerków cały rok...teraz pewnie jest tam co innego dopiero przed sylwkiem są tam fajerwerki...mówie Ci jak chcesz coś kupować cały rok to jedz do hurtowni :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Tam jest firma Tropic a Jorge
po 2: jak to jest sklep to na 100% nie sprzedają tam fajerwerków cały rok...teraz pewnie jest tam co innego dopiero przed sylwkiem są tam fajerwerki...mówie Ci jak chcesz coś kupować cały rok to jedz do hurtowni :wink:


Sklep internetowy JGS DZIAŁA PRZEZ CAŁY ROK więc tam jest ich siedziba :!: I pewnie prowadzą sprzedarz detaliczną przez cały rok :!: :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1: Tam jest firma Tropic a Jorge
po 2: jak to jest sklep to na 100% nie sprzedają tam fajerwerków cały rok...teraz pewnie jest tam co innego dopiero przed sylwkiem są tam fajerwerki...mówie Ci jak chcesz coś kupować cały rok to jedz do hurtowni :wink:


Sklep internetowy JGS DZIAŁA PRZEZ CAŁY ROK więc tam jest ich siedziba :!: I pewnie prowadzą sprzedarz detaliczną przez cały rok :!: :o


niewiem możliwe ale mi sie wydaje że sklep JGS sprowadza piro z hurtowni która jest w koczargach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do nich i powiedzieli że mają czynne przez cały rok w godzinach chyba od 8 do 17 i ceny takie jak na stronie więc muszę się koniecznie tam przejechać i zobaczyć.
Nie będe musiał płacić za przesyłkę :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a powie mi ktoś jak to jest z tym sklepem internetowym JGS? już sie tam zalogowałem no i prezypuśćmy że chce coś zamówić i pisze że trzeba mieć 18-stke a ja nie mam ....wiec czy ja moge to zamówić? i w zasadzie to z kąd oni będą wiedzieli czy ja mam 18 lat czy nie...i jeszcze czym przyjeżdza towar czy normalnie pocztą czy oni sami wożą to? bo jak przez poczte to chyba ten kto odbiera nie musi mieć 18 lat w końcu listonosz niewie co tam jest...raczej....proszę o odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no to skąd wziąć fajerwerki Jorga w okolicach Warszawy? Kolega mi mówił (oszust pewnie) że 5 km za Warszawą jest jakaś hurtownia Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no to skąd wziąć fajerwerki Jorga w okolicach Warszawy? Kolega mi mówił (oszust pewnie) że 5 km za Warszawą jest jakaś hurtownia Jorge.


Jorge chyba w okolicach warszawy nie ma hurtowni :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem dzisiaj tam na Tamka45 mają właściwie wszystko z asortymentu Tropica i po cenach hurtowych nie ma tam tylko kilku rzeczy np piratek(TC15) i big piratek(TC16) ale kupiłem sobie pare rzeczy:Thunder King(TM1),circoblitze(TR-1M),Whistline Snake(TB37),Widow Maker(TC2) i 2 paczki po 12sztuk Super Big Corsair(K0204).Za wszystko dałem nie całe 20zł (TM1-4,25zł . TR-1M-7zł . TB37-3zł . TC2-2,20zł . 2×K0204-3,20zł) i napewno przyjade tam w tym roku przed sylwestrem.Bardzo polecam ten sklep i nie sugerować się tylko tym co mają wystawione na wystawie bo tam tak dużo nie mają wszystko jest w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Najnowsze informacje!
-Swietna oferta dla forumowiczow, tym bardziej oplacalna dla warszawiakow: akcja promocyjna FAJT! Zamawiasz fajerwerki przez internet, dostajesz bonus, odbierasz w Warszawskim sklepie taniefajerwerki.pl, nie placisz za wysylke!!! Wiecej informacji: KLIKNIJ TUTAJ lub wyslij PW do xender'a czy kameleona.
-Wedlug informacji od Jaspera zamierza on wprowadzic nowe fajerwerki, niektore juz widac w katalogu, niektore jeszcze dojda!
- Nowe filmy od Jaspera juz na Youtube! Kliknij Tutaj!


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiecie gdzie opłaca się podjechać i zakupić jakieś niedrogie wyrzutnie w warszawie do tropica mam spory kawałek w sumie Jaspera mam pod nosem ale chyba nic w rozsądnej cenie tam nie dostane. Jakiś sklep polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Połczyńskiej jest biuro handlowe Hestii.Czynne jest przez cały rok do końca października.Przez listopad i pierwsze 3 tyg grudnia nie ma sprzedaży detalicznej.W ostatni tydzień grudnia wraca sprzedaż detaliczna.Ceny hurtowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...