Skocz do zawartości

JR25 Exclusive Collection


matejson

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób, które je miały. Czytałem opisy efektów, ale zastaanwiam się czy są lepsze od Jupitera/cassiopei albo Morfeusza/Meteor Regin/Apollo:?: Miał ktoś je :?:

PS, moze filmik ktoś ma :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W hurtowni lecą za 24zł - 4 sztuki. Efekt naprawdę piorunujący, ale muszę przyznać, że miał dość dziwne kształty rozprysku i miałbym problem z nazwaniem. Coś jakby nierówne chryzantemy + deszczyki kolorowych kulek skupionych obok siebie.

Edit: Filmiki rakiet Exclusive Collection. Sylwester 2006/2007. Kolory wyszły nieco blado, w rzeczywistości były dość intensywne. Każdy inny efekt. Rakiety te charakteryzowały się tym, że każdy rozprysk miał jakiś ciekawy dodatek.

I rakieta
II rakieta
III rakieta
IV rakieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pierwsze dwie rakiety wywarły na mnie spore wrażenie, ale kolejne już były po prostu średnie :) Myślę, że rakiety w rzeczywistości prezentują się dużo lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie rakiety wywarły na mnie spore wrażenie, ale kolejne już były po prostu średnie :) Myślę, że rakiety w rzeczywistości prezentują się dużo lepiej :wink:


masz racje witus pierwsze dwie były super szczególnie druga mi się spodobała. No i te cztery rakiety wcale takie drogie nie były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,
Od zeszłego sylwestra mineło już sporo czasu a już za 2,5 miesiąca następny się szukuję. Otóż kupiłem wtedy te rakiety....i moge stwierdzić, ze były to chyba najlepsze rakiety jakie kupiłem :o . Nagrałem 4 filmy dobrej jakości, zdecydowanie lepszej co wrzucił Mantis, jednak będzie to wszystko warzyło prawie 25 mega. Link zapodam w łykend jak będę miał czas wrzucić to na serwer. Uprzedzam że naprawdę warto obejrzeć te efekty.

PS, filmy będą w zapisie .MOV

[ Dodano: 2007-10-20, 23:29 ]
http://rapidshare.com/files/63991786/Exclu..._Collection.rar

Gotowe do zassania bo jest na co popatrzeć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matejson, świetna robota! A co do filmu, to wspaniałe efekty na niebie, po prostu cudo. Takie cacko kosztuje tylko 25zł. Jeśli będzie możliwość to na pewno kupie te rakiety.

PS Zapodasz jeszcze jakieś inne filmy, np. rakiety MEFISTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, aż się zdziwiłem! Te rakiety mają przepiękne, wręcz potężne efekty :) No i na dodatek są warte swojej ceny, która wynosi około 25 zł. Być może kupie, jak będą :)

Matejson, a masz może filmy reszty stuffu, w tym Bazooki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefisto mam ale mam tyle filmów ze nie wiem które są które bo miałem pełno rakiet :grin: Cisze się ze film się podobają.

Film Bazooki też mam :cool: Moze wrzucę.... :wink:

A exclusive to mi sie w obiektywie nie mieściły takie dobre :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumbo jet przy nich wymięka, potężne rozpryski zrobiły na mnie duże wrażenie :o ...
Jak za 25 zł to świetna jakość, coś mi się zdaję, że zamiast moździerza je kupię... opłącalne w 100% :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Efekt extra są warte swojej ceny chyba są lepsze od apollo/meteor regn/morfeusza no nie?
Lepiej kupić je sobie od big dayow ;p bo chyba nawet podobny efekt mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt extra są warte swojej ceny chyba są lepsze od apollo/meteor regn/morfeusza no nie?
Lepiej kupić je sobie od big dayow ;p bo chyba nawet podobny efekt mają


Od apollo/meteor regn/morfeusza mają poprostu ciekawsze efekty. Big Daye mam na ten rok zrobie filmy i będzie można porównać :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietki podobają mi się miały duże rozpryski i też uważam, że w rzeczywistości ładniej wyglądają... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
A u mnie w tesco te rakiety sa po 49,99zł :neutral: :roll: :roll: :cry: :cry:


narazie tak ale po świętach
na pewno stanieją i myślę że będą kosztować 30 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A u mnie w tesco te rakiety sa po 49,99zł :neutral: :roll: :roll: :cry: :cry:


narazie tak ale po świętach
na pewno stanieją i myślę że będą kosztować 30 zł


ehhh no i były w sylwestra za 40 zl w tesco... kupilem mimo ceny, bo myslalem ze to naprawde dobre rakiety. ale niestety mocno sie na nich zawiodlem, bo efekty porownywalne do rakiet(tych najwiekszych) z zestawu za 20 w tesco, co znaczy ze normalnie zestaw za 10 okolo :D szkoda, ale mimo to fajne na zabawe przed sylwestrem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do zawiedzionych tymi rakietami. Też już ich nie kupie a miałem ich 8.
Na dodatek jedna ledwo wybychła !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...