Skocz do zawartości

Czym są dla was fajerwerki?


lukaszon

Petardy (fajerwerki itp.) to dla was:  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • hobby
      43
    • zabawa
      39
    • zabijanie nudy
      2
    • nie mam co robic z kasą więc...
      2
    • pasja
      42
    • praca
      2
    • zarobek
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Przede wszystkim dla mnie fajerwerki to zabawa nie do opisania ;). Nie da sie tego wyrazić w słowach ;). A po drugie fajerwerki to jest to czym żyje od września do stycznia xD. Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pasja nie do opisania , to coś więcej niż takie hobby , w przyszłości chciałbym zrobić sobie licencję pirotechnika lub pracować w jakiejś firmie jako informatyk , :cool: .

od serca : :arrow:

Któregoś roku nadejdzie taki moment , że będę miał kase i pełnoletniość i wtedy wrzeszcie odnajde sens swojego życia

Prosze nie komentować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Weźcie nie rozmieszajcie mnie z pasją. Skoro strzelacie tylko w sylwestra. Pradziwy pasjonat ogląda piro na niebie przez cały rok i nie tylko amatorke. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie rozmieszajcie mnie z pasją. Skoro strzelacie tylko w sylwestra. Pradziwy pasjonat ogląda piro na niebie przez cały rok i nie tylko amatorke. :P/>/>

No może i nie jeżdżę po świecie oglądać pokazy ale w mojej okolicy jestem na każdym :) a poza tym w ciągu roku też strzelam bo bym nie wytrzymał :) więc dla mnie to jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i nie jeżdżę po świecie oglądać pokazy ale w mojej okolicy jestem na każdym :) a poza tym w ciągu roku też strzelam bo bym nie wytrzymał :) więc dla mnie to jest pasja

 

Nie to nie jest pasja. :) Równie dobrze ja też mogę sobie wyrzucić bączka co dzień i raczej nie nazwałbym tego pasją, a pokazy w okolicy też miałem i to żadna sztuka akurat sie wybrać Na takie pokazy chodziły również takie osoby co skończyły z piro przed osiemnastką a potem słuch po nich zaginął. :)/> Pasja będzie wtedy jeśli wydaje się sporo własnej kasy na realizacje swojego hobby, udziela się w każdym aspekcie tej dziedziny. Jak będziesz rok w rok jeździł po świecie za pokazami, angażował sie w piro przez cały rok, ciągłe nowinki, pomoc w firmach w tym aspekcie itd. To wtedy nazwiemy to pasją. :) Dużo osób ma tak, że wiele z tych Waszych "pasji" nie dożywa nawet wieku po 18lat :P I sie okazuje, że tak naprawdę prawdziwą pasje miało 5 osób. :)

 

Z osób, które poznałem przez te lata tak na szybko mogę wymienić te co mają prawdziwą pasje do piro.

 

vel, firek, majsterD12, domin ma troche zadatków ale jeszcze sporo brakuje :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi ma rację. :)

 

Jeszcze trzy lata temu sam tak mówiłem jak wy, że to pasja itp. a dzisiaj już mnie to nie jara i staję się to nudne. Gdy będziecie się pomału ustawiać i wejdziecie w życie kiedy to rodzice już was nie będą sponsorować i będziesz musiał bardziej liczyć sam na siebie zrozumiecie o czym mówię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phhh..xD

Po prostu Hobby , oraz elektronika , Stolarstwo .smile.gif

 

 

Edit: piter2599 , Jako że mam no prawie 18Lat , to próbóję sam się utrzymywać , i tutaj przyznaje ci rację że cieżko , co by to było jak bym miał jeszcze wszystko opłacać i kupowac jedzenie , ehh..

 

Ale póki co nie rezygnuje jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest pasja. :)Równie dobrze ja też mogę sobie wyrzucić bączka co dzień i raczej nie nazwałbym tego pasją, a pokazy w okolicy też miałem i to żadna sztuka akurat sie wybrać Na takie pokazy chodziły również takie osoby co skończyły z piro przed osiemnastką a potem słuch po nich zaginął. :) Pasja będzie wtedy jeśli wydaje się sporo własnej kasy na realizacje swojego hobby, udziela się w każdym aspekcie tej dziedziny. Jak będziesz rok w rok jeździł po świecie za pokazami, angażował sie w piro przez cały rok, ciągłe nowinki, pomoc w firmach w tym aspekcie itd. To wtedy nazwiemy to pasją. :) Dużo osób ma tak, że wiele z tych Waszych "pasji" nie dożywa nawet wieku po 18lat :P I sie okazuje, że tak naprawdę prawdziwą pasje miało 5 osób. :)

 

Z osób, które poznałem przez te lata tak na szybko mogę wymienić te co mają prawdziwą pasje do piro.

 

vel, firek, majsterD12, domin ma troche zadatków ale jeszcze sporo brakuje :)/>/>/>,

Dobra już rozumiem :)i podziwiam was za to że macie czas jeździć po świecie i oglądać piro. A więc dla mnie to hobby i zabawa, jak bym miał lepszą sytuację z kasą pewnie też bym jeździł po świecie. Naprawdę szacun dla was, wszystko już rozumiem i was za to podziwiam :)/> a i jak coś moja pasja jest już po wieku 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...