Skocz do zawartości

Piro Półki ;P


Jaworz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapytam tutaj, bo nie chce zakladac po jedno pytanie oddzielnego tematu, a spytac tutaj mysle ze moge bo pytanie poniekąd zwiazane z tym tematem.

Chciałem się dowiedziec czy coś sie stanei jak sie bedzie w warunkach domowych tj. wlasnie gdzies w polce przetrzymywac fajerwerki dluzej tak okolo ja wiem 10 miechów czy nic im sie nie stanie tj. czy na przyklad nie zwietrzeja czy nie zawilgotnieja.

Proszę o poważne potraktowanie mojego pytanie.
Bo chodzi mi o to, że na przykład bym se kupil juz troche fajerwerkow na przyszly rok bo teraz mam troche kasy po swietach :) a poza tym nie ma co ukrywac drozeja z roku na rok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj, bo nie chce zakladac po jedno pytanie oddzielnego tematu, a spytac tutaj mysle ze moge bo pytanie poniekąd zwiazane z tym tematem.

Chciałem się dowiedziec czy coś sie stanei jak sie bedzie w warunkach domowych tj. wlasnie gdzies w polce przetrzymywac fajerwerki dluzej tak okolo ja wiem 10 miechów czy nic im sie nie stanie tj. czy na przyklad nie zwietrzeja czy nie zawilgotnieja.

Proszę o poważne potraktowanie mojego pytanie.
Bo chodzi mi o to, że na przykład bym se kupil juz troche fajerwerkow na przyszly rok bo teraz mam troche kasy po swietach :) a poza tym nie ma co ukrywac drozeja z roku na rok :P


Ja trzymam kilka rzeczy od roku, przez pół roku leżały w szufladzie przy piecu do ogrzewania, jakoś wszystkie trzymają :D Jedynie co to z wirujących bączków proch się kruszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kazdy gada tu o piro półkach to ja tesh zrobie se taką ale na petardy i inne a rakiety i wyrzutnie schowam pod biurko

w 2007/08 dam fote swego stuffu i pro półki !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

ja mam taką szawke na klucz zamek bradzo mocny i tam trzymam fajerwerki :razz: a po za tym różne pierdółki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski, nie dziwota, jak masz tyle fajerwerków... ;p. W rzyszłym roku będziesz miał PIROdom, a jeszcze w następnym PIROblok.

Ja póki co nie mam żadnych fajerwerków, ale jutro ide po jakieś, więc znajdę jakieś ciekawe miejsce. Zrobię fotkę i umieszcze ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam piro półki wszystko trzymam na szafie otwieram te folie po zestawach i wyciągam wszystko robię zdjęcie stuffu i segreguję... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Felix1

A ja sobie pozwolę odkopać temat, na razie nie dostałem fajerwerków z JORGE ani fajerwerkimarket to to co mam trzymam sobie komodzie :mrgreen:

1 szuflada http://img122.imageshack.us/img122/4981/99978059og7.jpg
2 szuflada http://img242.imageshack.us/img242/2026/16258549jo5.jpg
3 szuflada http://img385.imageshack.us/img385/4820/58380031ew0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam wszystko wraz z bratem na stoliku u mnie w pokoju. Tegoroczny zestaw zaprezentuje w weekend,bo narazie jest 1/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...