Skocz do zawartości

Wyrzutnie Szelek


maxior

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to wyszło :) Zauważyłem że połączyłeś lonty opaskami zaciskowymi. Ja zrobiłem identycznie, a gdy lont dochodził do opaski, topił ją i gasił lont... i tak z mojego pokazu nic nie wyszło... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun !!! Genialnie ci to wyszło :mrgreen: własnie takie cos chciałęm zrobic ale niestety nie dostałem go ;(( ale za to na pocieszenie 2 strzałowe szelkiz mozdzierza HEstio Fire Ring ! Hestia robi najlepsze mozdzierze ! te filmiki sa jego przykładem :mrgreen:
:grin: dobra ocena na koniec bo sie rozgadałem xD
10/10 !!! Wszystko pieknie ah marzył mi sie taki finał w moim pokazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyszło :) Zauważyłem że połączyłeś lonty opaskami zaciskowymi. Ja zrobiłem identycznie, a gdy lont dochodził do opaski, topił ją i gasił lont... i tak z mojego pokazu nic nie wyszło... Pozdrawiam.


Hmm,zostawiałeś jakiś zapas lontu,który nachodził na drugi?Ja nie miałem takiego problemu i po spaleniu się lontu opaska spadała...
Banba-ja też go nie dostałem w tym roku, te szelki zostały mi z zeszłego sylwestra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to ten moździeż:)
Najwyraźniej źle szukałem dziękuję dobry człowieku:P
To drogawo troche lepiej kupić z 5 wyrzutni albo i więcej za tą cenę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja uważam inaczej..znajdż mi wyrzutnie z takimi efektami, z 106 strzałami o kalibrze 1.7" i do 280zł to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ. Chyle czoła przed efektami. Łączyć moździerze to ogólnie bezsens, bo ich efekt jest jak w kochach. Ale ten akurat jest wart i swojej ceny i zabawy związanej z ołożeniem rurek i składaniem ładunków. Żadna kocha za taką cene nam nie oferuje takich efektów. Gratuluje, bo jest czego. Oby więcej takich efektów w produktach, nie tylko Hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, efekty po prostu miażdżą! Są świetne, aż jestem zdziwiony że to Hestia :D
Ale co do tego moździerza to zwracam honor, bo takich efektów to chyba w żadnym moździerzu nie znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super połączyłeś te moździerze. Pięknie to wyszło, ładne, rzadko spotykane efekty np.: ring z craclingiem w środku. Szkoda że nie ma moździerza z takimi efektami tylko w mniejszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...