Skocz do zawartości

TXB593 Brocade Crown With Blue Stars


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB593
Nazwa: Brocade Crown With Blue Stars
Cena: 170 zł
Zdjęcie: http://i50.tinypic.com/5we14h.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=Ch_5ZhKqwVI

Co to dużo pisać? Świetna wyrzutnia, tak jak się zapowiadała, w przyszłym roku pewnie będe kupował tylko tego pokroju, bo nie chce już iść na ilość a na jakość ;)
Polecam! Wielkie i piękne efekty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film... Przy końcówce efekty trochę urwane :/



Warta swojej ceny... Efekty długo się utrzymują na niebie... 10/10 Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia na żywo jest świetna, na zeszłorocznych Wiankach w Krk odpalono 4 takie wyrzutnie na raz, na Paradzie smoków 3 i muszę przyznać, ze rozpiętość efektu dorównuje wizualnie bombom kaliber 3" (pomijam fakt wysokości lotu). Polecam będziecie zadowoleni w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w zeszłm roku wywołała spore poruszenie na forum. W tym pewnie będzie to towar deficytowy. Jedna z najlepszych dostępnych dla zwykłych strzelaczy wyrzutnia. Bardzo duże efekty, które długo utrzymują się na niebie. Pewniak w moim stuffie na nadciągającego sylwestra 2o1o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Nowy filmik tej kostki. Ciekawe dlaczego dodali w ostatnich dwóch salwach czerwony kolor. Pewnie za lekką zmianą efektów zostały one również zmniejszone :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To mój filmik tej wyrzutni

https://youtu.be/lAkPQ7w5rXE

 

 

Kostka naprawdę na wysokim poziomie.Jej ogromną zaletą jest rzadko spotykany wystrzał w powietrze ładunków przypominający dźwięk karabinka a także efekt,który jest przepiękny i bardzo długo utrzymuje się w powietrzu :).Dodam,że filmik nagrywany był z 40m.

Polecam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Epicka wyrzutnia, warta 180 zł. 49 strzałów, siedem salw po siedem ładunków robi piorunujące wrażenie! U mnie strzelała razem z TXB400 Samum, to powiem Wam, że takiego show to ja dawno nie widziałem :) Kupiłem ja trochę z przymusu bo szukałem jakiejś kolorowej z tyloma strzałami, ale nie znalazłem, a poza tym, moim cichym marzeniem, przy większym budżecie, było posiadanie tej kosteczki

 

Filmik: TXB400 + TXB593 (od 5:55 do 6:20)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...