Skocz do zawartości

Zarabianie pieniędzy


filip11

Rekomendowane odpowiedzi

W Tamtym roku nie wydałem zbyt dużo bo 100zł,ale w tym planuje wydac wiecej
a będe zarabiał tak:
Mama codziennie do szkoły daje 2 lub 3zł albo więcej na napój,chipsy itp...
w szkole mam sklepik:Cola- 2zł,Chipsy 1zł
A dlatego że koło szkoły mam biedronke,to ide przed lekcjami do biedry i kupuje cole za 1zł :cool:
I jeszcze kasa z urodzin,świąt itp... ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są tysiące sposobów na dorobienie sobie np można odśnieżać, roznosić ulotki, kolędować, pomagać innym, sprzątać, odkładać kasę i wiele wiele innych wystarczą chęci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kase zawsze motałem na początku grudnia i się jakoś uzbierało ale od dzisiaj jak ktoś wyżej pisał bede odkładał codziennie minimum 30gr zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie pisał o tym sposobie, ale w tym trzeba mieć chociaż małe "chody". Moja mama mówiła, że by mogła mi załatwić prace w hipermarkecie przy rozkładaniu towarów. Narazie nie korzystam ;) ale trzeba mieć ok. 15-16 lat. :wink: Ale to nie na cały etat tylko, że dostajesz telefon i idziesz jak ci pasuje. Ale bardzo dochodowe to nie jest, choć jak by przez cały rok to nawet nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma ojca,który ma firmę to może sie spytać o dorywczą prace,ja naprzykład jeżdze z kierowcami i pomagam roznosić towary po sklepach w wakacje i dostaje 7zł na godzine,tylko ,że musze wstawać o 6 i pracować do 14 i w ten sposób mam 56zł na dzień i około 1120 w miesiąc,bo nie zawsze chce mi sie wstawać xD
Do tego gdy ma sie wujka,dziadka który gdzies pracuje na budowie czy coś to można sie spytać czy nie potrzebuje pomocy.
Inny sposób to zrywanie truskawek,ale niestety ta robota tylko dla tych którzy mieszkają na wsi,w miasteczkach i wtedy nie trzeba miec tych 16lat,wiem bo sam kiedyś tak zarabiałem mając 12lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*sprzedaż butelek(przez zimę dziadek zbiera ok. 200butelek drugi dziadek też da z 25 co jakiś czas) powiedzmy 100butelek po piwie macie to 100*0,40zł=40zł w innych sklepach po 35gr ale też wtedy macie 35zł,


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: yy przepraszam bardzo gdzie??? :grin: sa skupy butlek jeszcze? aa i zeby przyjeli w sklepie chyba musi byc etykietka na butelce tak?
orientujecie sie jak jest z tym w łodzi? bo za 100 butelek 40zł to cos za dobry biznes by był xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za puszki 6 zł za kilo ? !

nawet nawet ; ]

chociaz to i tak groszowe sprawy,az tak duza to nie pija rodzice czy tam dziadkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh padło wiele propozycji ja mam taką metodę na sylwka 2009/2010 zbierałem od września codziennie po 2 zł. Mówiłem mamie lub tacie że są takie pyszne bułeczki z serem w szkole po 2 zł codziennie dostawałem kase i zebrałem około 200 zł xD teraz nie zrobię tego błędu zbieram od 1 stycznia :) mam 22 zł już :) a jeszcze ile okazji typu urodzinki, dzień dziecka, chłopca itp. Według mnie najlepsza metoda na zarobienie na fajerwerki przez cały rok :mrgreen:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to by to nie przeszło, mówię tu o urodzinach itp. Bo będą mi wypominać że oni mi kasę dają a ja wydaję na fajerwerki. w tym roku uzbierało się głównie z wakacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał o bukmacherstwie. Jak spokojnie się podejdzie do sprawy, nie poniosą emocje i chęć zdobycia kasy za szybko to można ładnie sie wzbogacić potrzeba około 4-5 miesięcy stawiać na pewniaki i zacząć z kwotą nie mniejszą niż 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mam zamiaru wypraszać po znajomych klikanie w jakieś tam linki i rejestrowanie się w jakichś portalach, dlatego nie bawię się w tego typu rzeczy. Co mi po jakiejś koszulce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zamiaru wypraszać po znajomych klikanie w jakieś tam linki i rejestrowanie się w jakichś portalach, dlatego nie bawię się w tego typu rzeczy. Co mi po jakiejś koszulce ;)


Na lockerz nie ma tylko koszulek, punkty można wymienić też na gotówkę więc myślę, że opłaca się poświęcić tą 1 minutkę dziennie i się zalogować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Take a Gift to poczekajmy aż strona ruszy, bo miała ruszyć na poczatku stycznia i co? G...
A od lockerz mam już koszulke i 50$ więc z czystym sumieniem moge stwierdzić że to nie fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

Nie wiem czy wiecie, ale każdy z nas ma szanse zostać jurorem na najbardziej prestiżowym festiwalu sztucznych ogni na świecie. Dokładnie 19 osób będzie miało takie szczęście i zasiądzie w składzie tzw. "popular jury", aplikacje można składać do 9. maja na oficjalnej stronie festiwalu. Wiem, że to raczej nierealne, żeby ktoś z Was rzucił wszystko i pojechał na 2 miechy za ocena, aby spełnić marzenie, ale to nie znaczy, że nie można próbować. Proponuję małe współzawodnictwo, w składaniu aplikacji. Ciekawe czy komuś z nas się uda. Powodzenia! Szczegóły poniżej:

La Ronde has now begun its recruiting process to find members for its popular jury for this international fireworks competition. All those interested in participating are asked to submit an application online. Entries are accepted until May 9th. Selected jurors have the duty of evaluating the competing firms' performance according to quality of pyrotechnic pieces, synchronization, soundtrack, technical design and pyromusical concept. A total of 19 people will be chosen to be part of the official popular jury, and must be available for all pyrotechnical displays of L’International des Feux Loto-Québec presented by Telus to ensure integrity of results.
APPLY HERE


W celu pobrania formularza zgłoszeniowego proszę kliknąć w link z cytatu.

fps ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja tak sobie myślę wszyscy aby siedzieć na forum korzystamy z komputerów to czemu by tak nie zarobić jakiś groszy naprawiając (jeśli ktoś się zna na kompach) zwłaszcza że teraz jest okres letni (wysokie temp.), co sprzyja awariom sprzętu. Jakieś ogłoszenie w anonsach, porozklejać gdzieś ogłoszenia...
Często gęsto to jest jakaś błahostka(5-10 min roboty) a mamy 30-50zł w kieszeni. Jak ktoś znajomy to przynajmniej piwko na ochłodę.

Co do internetowych sposobów zarabiania jakich kolwiek pieniędzy to co powiecie na otineo.com.pl, za oglądanie reklam dostajemy punkty. Ileś tam punktów wymieniamy na doładowanie telefonu które możemy odsprzedać. Może kokosów nie ma ale z tego co wiem znajomy na odsprzedawaniu doładowań, co 3 miesiące ma na zapłatę rachunku za neta 10MB/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...