Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc Zestaw rakiet


Gość DreSzCzyK

Pytanie

Gość DreSzCzyK

Witam, dostałem Zestaw Rakiet tylko jest problem na zestawie nie pisze z jakiej firmy są rakiety. Po zestawie patrząć to jakieś niemiecke ;) tak mi się wydaje. Przy okładce pisze Neuartige aufsehenerregende bombenraketen, rakiety sa z czarnym czubkiem w zestawie ich jest 8, Może wiecie jakie to rakiety ?? Jakieś info o,nich, oczywiście ten kto może je miał.

Na rakietach pisze coć takiego
kod klasyfikacyjny 1.4G UN 0336 <NWP> nie moge znależć ich w necie ...
znalazłem tylko filmy, na YT bombenrakete, ale raczej to nie one ..
zdjęcia niestety nie mam, może jutro wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

Jeżeli mówimy o tym samym zestawie ("Night of the Stars"), to stwierdzenie "nie oczekuj cudu" jest wyjątkowo łagodne ;). Dość przypadkowo jeden tego typu zestaw wpadł w moje ręce (krewni). O ile się nie mylę, kosztuje to to bodajże 35 zł. Cóż, po odpaleniu tego badziewia zrozumiałem, dlaczego sąsiedzi zza Odry uważają Nasze fajerwerki za niebezpieczne :lol: ... Nie wiem, jak będzie w przypadku pozostałych rakiet, ale jedna z odpalonych dzisiaj w zasadzie nawet nie eksplodowała. Zwyczajne pierdnięcie, którego owocem było dosłownie kilkanaście, przerzedzonych na niebie gwiazdek w kolorze czerwonym, zielonym i srebrnym...
Jak któryś z Kolegów w innym wątku to pięknie podsumował - "niemieckie fajerwerki to największe badziewie w Europie". Nic dodać, nic ująć. Efekt co najmniej żałosny. Współczynnik koszt-efekt zdecydowanie na minus. Postaram się jutro nagrać jakieś filmiki z odpalania tego Deutsche scheiss'u i wrzucić na forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

haha mieliście racje ... rakiety słabizna, mam film wrzuce potem :P zostały mi jeszcze 4 wiec może bedą miały lepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
haha mieliście racje ... rakiety słabizna, mam film wrzuce potem :P zostały mi jeszcze 4 wiec może bedą miały lepsze efekty.


Nie będą, niestety ;). Swoją drogą - pojechałem produkt Naszego zachodniego sąsiada, tymczasem wyrób rodzimego (o ile się nie mylę) SP - Atomic Assault - to dopiero porażka... 45 zł w plecy (trzy zestawy, więc "zła partia" raczej nie wchodzi w grę ;)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...