Skocz do zawartości

"Etna" Tarnowskie Góry


FajeRmaNiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

sory że odświeżam temat. ta hurtownia ma bardzo drogo kupywałem tam rok temu i za 400zł miałem tylko 4 wyrzutnie i kilka rakiet a żeby kupywać po cenach hurtowych trzeba wydać 5000zł.ceny produktów to np. rakiety big day:118zł, wyrzutnia black cat 96zł,achilles 374zł,rakiety whisting moon travelers 24zł, pluton 46zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wczoraj po trzech latach ''wycieczek'' w końcu dotarłem do tej hurtowni.

Otóż zacznę od początku. Towar bardzo dobrze wyeksponowany, poukładany działami, petardy, rakiety, kostki, fontanny , rzymy, piro kibicowskie, zestawy.

Na każdym produkcie cena dla detalistów jak i odbiorców hurtowych.

Co do cen. Powiem tak, bardzo różnie. Np. Rakiety Nautlius kilka zł. droższe niż w Pionierze, tak samo FP3 ale różnorodność towaru, konkretny wybór, setki pozycji, fachowe doradztwo sprawiają, że mogę śmiało polecić te miejsce. Z importerów głównie JORGE, TRIPLEX.

Na koniec dostałem jeszcze szampana i gadżety firmowe.

 

Za rok bardzo możliwe, że zaopatrzę tam swój punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Byłem tam wczoraj i ceny na prawdę z kosmosu (jw49 w detalu 300zł, 100 strzałówki takie jak jw414 lub jw415 powyżej 500zł). Kupiłem tam moździerz z triplexa za 35zł oraz petardy mini dum bum. Co do produktów klasek to na miejscu wydaje mi się że mają drożej niż w internecie bo np. wyrzutnia 50mm 25 strzałów była tam za ok 350zł. Ceny hurtowe też wyższe niż normalne w sklepach internetowych np. jw402 190zł hurtowo i ok. 280zł w detalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...