Skocz do zawartości
  • 0

Gdzie kupię paczkę FP3 w Bydgoszczy?


OoOmen

Pytanie

Witam.

Mam pytanie do mieszkańców Bydgoszczy. Mianowicie gdzie mogę kupić FP3 za przyzwoitą cenę?


Proszę o odpowiedź, najlepiej w miarę możliwości szybką. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ok dzięki.

Nie chcę zakładać kolejnego tematu dotyczącego prawie tego samego więc spytam tu.

Czy wiecie gdzie dostane petardy Grom op.36szt TXP486?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To blisko mnie, szkoda że wcześniej się tu nie odezwałeś.

A to jest jakiś całoroczny sklep z fajerwerkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem tu za bardzo znany wiec sie nie odzywam bo nie daje filmikow ;] , Nie, nie jest całoroczny tylko przed Sylwestrem jak wiekszosc sklepow , ale duzo tam wszystkiego maja , pelno wyrzutni ;] . Na Ul. Szajnochy masz tez jakas taka hurtownie , sa produkty od Jorga :>

P.S Jedynie nie wiem gdzie sa
Achtungi HE0008 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiecie gdzie dokładnie znajduje sie ten sklep na Chodkiewicza, na skrzyżowaniu jakiej ulicy lub chociaż jaki numer ulicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziwie się że chcesz kupować w sklepach jakiś i straganach,ceny wyższe itp za 10 zł na fajerwerkimarket dostaniesz te petardy a za 6,99 Fp3 small.Moim zdaniem bardziej opłaca kupować sie na fajerwerkimarket i tam zrobić zamówienie na parę paczuszek lub cały stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, ale pytałem się o sklep. Nie stać mnie aby specjalnie składać zamówienie za 30 zł i jeszcze dodatkowe 20 za przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla sprostowania !, to nie jest sklep tylko Namiot rozłożony! był w okresie sylwestra..
Niedługo możliwe ze zaczną sprzedawac petardy na przeciwko kauflanda w blokach w sklepie gdzie byla kiedyś wyporzyczalnia ;D

teraz tam są art. sszkolne itp. tam zapewne bedą sprzedawać ;D
może sie ktoś podejsć i zapytac od kiedy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla sprostowania !, to nie jest sklep tylko Namiot rozłożony! był w okresie sylwestra..
Niedługo możliwe ze zaczną sprzedawac petardy na przeciwko kauflanda w blokach w sklepie gdzie byla kiedyś wyporzyczalnia ;D

teraz tam są art. sszkolne itp. tam zapewne bedą sprzedawać ;D
może sie ktoś podejsć i zapytac od kiedy ;))

Nie pisałem o namiocie, no chyba, że zaszło jakieś nieporozumienie. Ten koło Kauflandu to masz na myśli ten w fordonie, na skarżyńskiego? Bo wiem, że tam też sprzedają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie jest żaden namiot , tylko normalny sklepik jak kiosk :] . On jest obok Asa zawsze...
Przynajmniej tanio jest bo 13zl za paczke 20szt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę powiedzieć, że FP3 znajduje się w RR i na przeciwko w sklepie DIUNA, ale aż za 1zł za sztukę czyli 20zł za paczkę.
EDIT: Zmienili cenę na 1.50zł ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie licz na to że coś Ci opuszczą. Musiałbyś kupić u nich za większą sumę żeby zeszli z ceny, no chyba że masz tam kogoś znajomego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie licz na to że coś Ci opuszczą. Musiałbyś kupić u nich za większą sumę żeby zeszli z ceny, no chyba że masz tam kogoś znajomego :P

Nie wiem, ale warto się potargować. Po za tym robisz offtop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość zygu

W tym sklepie koło asa sa tp2 podobne do fp3, za sztuke zaplacisz 1.5 , a za opakowanie (20 szt.)18 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...