Skocz do zawartości

Kaufland


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi


W tym sklepie nie opłaca się kupować. To jest śmieszne, żeby paczka KO204 kosztowała w hipermarkecie 4zł, a w zwykłych sklepach 2zł



Masz 100% racje... chore ceny :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj i robiłem tam zakupy pani sprzedająca nie pozwala dotknąć towaru bo "Towar podaje sprzedawca" musiałem być tam dwa razy bo za pierwszym towar ledwo co przyjechał towaru jest dość dużo więc warto. A co do cen sądzę,że ok gdzie nie gdzie można kupić jeszcze drożej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktos co to za model i jak strzela wyrzutnia co jest w gazetce za 19,99 i o takie samie informacje prosilbym o wyrzutni za 39,99.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Tylko piccolo w przyzwoitej cenie , muszę kupic z 5 paczek ,bo jak dla mnie to Piccolo od Hesti najlepsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia, hestia, i jeszcze raz Hestia :) Dużo kasy za słabe efekty :) Tak jak koledzy wyżej picolo i piratki :)
Prawdę mówiąc w zeszłym roku miałem rakiety z Hestii i bardzo mile mnie zaskoczyły Może skuszę się na jakieś rakietki po dobrej cenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Już jest na stronie. Podzielili na dwóch dostawców Europyro i Hestie. Zalezy gdzie mieszkasz. ;)

KAUFLAND_bmp_300x300_q85.jpg

Cała gazetka na stronie Kauflanda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie opłaca wziaść do 25 zł z Europyro ??

 

Ja na pewno biorę wyrzutnie Over London za 19,99 , ogólnie fajnie że w tym roku w moim kauflandzie będzie europyro :)/>/> mają kilka ciekawych kostek, na stronie sklepu sa filmiki z niektórych wyrzutni , można sobie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, muszę przyznać, że jest dobrze jak dla mnie. Bateria 49s MEGA SHOW za 54.99 opłacalna jak dla mnie. Efekty dość przyzwoite, a od tego importera jeszcze niczym nie strzelałem i przyznaje się bez bicia ;). Piratka i inne petardy nawet nawet. Wie ktoś jakiego kalibru jest moździerz Shark Slayer? Zapewne 1.2" ale chcę się upewnić.

 

 

Pozdrawiam Buli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moździerz ma 1.5", w moim mieście jest Europyro ciekawe jakie efekty będą miały ich produkty, napewno lepsze niż Hesti ;)

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka Kaufland 2013

oferta ważna od 27 grudnia

 

Europyro

gtuy.th.jpg

 

Hestia

82kd.th.jpg

 

nazwy firm powinny byc na odwrut :P/>/>/>/>/>

Wiem, tylko edycja się popsuła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć tym, którzy w mieście będą mieć ofertę Europyro, wprost cudowna.. Świetne zestawienie ceny do efektu.

Powróciły widzę tam niektóre zestawy których już dawno nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych tańszych wyrzutni możecie polecić? Chodzi mi głównie o te 25sh za 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...