Skocz do zawartości

Kaufland


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej dzień przed Sylwestrem i w Sylwestra będą chcieli sprzedać jak najwięcej fajerwerków, dlatego chyba obniżą ceny - warto tam zajrzec w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w kauflandzie ale ceny poprostu z kosmosu . Wyrzutnia mniejsza od Hota z biedry , 7 strzałowa , 15 zł ... ? Wszystko hestii . Podjade jutro moze przecenią 50 % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to szukają frajerów. Ceny to rzeczywiście kosmos i wątpię, że dadzą jutro zniżkę. 3-4 lata temu to były prawdziwe promocje, np. Set Royal za 69zł. Teraz tam nie ma co w ogóle się pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

I tutaj się mylisz Kamil bo rok temu to ja tam właśnie kupiłem festival. Hesia byla na jednej stronie na regale a z drugiej stronie byly różne fajerwerki jorge , triplex , kometa i właśnie tam leżał festival ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Kauflandzie są już fajerwerki. Oczywiście jak co roku Hestia. :razz: Towaru mało - pewnie później dołożą. Ceny wysokie więc nie polecam nikomu kupować, lepiej poczekać, po świętach pewnie będą promocje. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem.Ceny bardzo wysokie,z roku na rok coraz drożej.Mam nadzieje,że będą promocje,choć i tak kupie tam co najwyżej te super petardy czy jakoś tak.Miał je ktoś kiedy? Słyszałem coś,że nawet dają radę,ale dawniej były duuużo tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: kameleon mi się wydaje czy może jest inaczej ? : Super Piccolo 1,49 ? :!: . Nie wiem jak u mnie .


Tak 1,49 i tak jest w każdym kauflandzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kl510B Prawie w ogóle nie odbiegają od He0008,powiedziałbym,ze nawet wcale,ale zależy gdzie petarda wybuchnie.tutaj masz filmik tej petardy:http://www.youtube.com/user/mybaranowski#p/u/20/5K8_6EnLOjs
oczywiście,po filmiku nie można dużo wywnioskować,ale po komentarzach juz tak :razz:

Zawsze było tak,że na gazetce było mniej fajerwerkow pokazane niz w rzeczywistości tak jest i teraz czy jest tylko tyle ile na gazetce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w Kauflandzie(Chojnice):

-Super Piccolo HESTIA 1,49zł !
-Zimne ognie HESTIA 16cm 0,69zł
-jakieś wyrzutnie małe ok.10zł
-średnie 25zł
-zestawy rakiet od 15zł

Ogólnie rzecz biorąc drogo jak cholera.
Kupiłem tylko 2 paczki Piccolo do zabawy i zimne ogniex4 bo w miarę tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie opłaca tam się wchodzić,bo zawału można dostać...strasznie drogo,np. super petardy 11.99zł!!!! Przed sylwkiem będą kosztowały pewnie 5.99zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić zestaw Victory za 16,99 wyrzutnie Orzeł 3 za 49,99 lub podwójny moździerz za 89,99. Wiecie może coś więcej na temat tych rzeczy ponieważ chciałbym wiedzieć na co stać te fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiecie może kiedy obniżą cenę fajerwerków? Pamiętam kiedyś byłem w kauflandzie i własnie nie pamiętam czy w sylwka czy dzień przed to wychaczyłem zestaw w promocji za 50zł który kosztował 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...