Skocz do zawartości

Kaufland


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym kupic jakąs wyrzutnie 1 lib 2 w zaleznosci od ceny

 

i mam do wyboru lidl lub kaufland w kauflandzie interesują mnie ROYAL NIGHT,NEW YEAR,OSLO,MEGA SHOW,WINNER,FAN POWER IV EWENTUALNIE TANGO LUB SAN FRRANCISO ( ALE TER RACZEJ ZA DROGIE)

 

A ZLIDLA ALBO SUPER BOMBA LUB PREDATOR

 

 

PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tych rakietach niby 2.5"? Rakiety Hestia ma do kitu co widać na filmach i na żywo również... Za to wyrzutnie wg mnie ma dobre, wg mnie warto się nad jakimiś zastanowić. Co do Lidla rzeczywiście ceny poszły dość mocno w górę w porównaniu do ubiegłego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rakiet 2,5'' polecam w 100 % piękny, duży i gęsty efekt, mimo tego że lecą dość wysoko ;)

Do tego są dość tanie w porównaniu np. z JR29 albo JR40 ;) i efekt lepszy .

Żeby nie było że kłamie ;

 

https://www.youtube.com/watch?v=qxFb4U_KOs8

 

https://www.youtube.com/watch?v=RE-d4JW1Eu0

 

https://www.youtube.com/watch?v=B0s7iJ4T16Y

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zl2SZpxU0Jc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w każdym Kauflandzie będzie podobna oferta. Co do rakiet: 2,5" domyślam się, że chodzi o te "Big Festival Stars" za 5,99zł? Czy o jakieś w danym zestawie? ... Mogliby podać kalibry, nazwy czy oznaczenia... A nie długość listewki. Haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w każdym Kauflandzie będzie podobna oferta. Co do rakiet: 2,5" domyślam się, że chodzi o te "Big Festival Stars" za 5,99zł? Czy o jakieś w danym zestawie? ... Mogliby podać kalibry, nazwy czy oznaczenia... A nie długość listewki. Haha.

nie nie to sa rakiety Euro Pyro te z kulką ;)

 

@limax123 wejdź na stronę internetową sklepu, wybierz skelp w swoim mieście i będzie wiadomo jaka oferta jest u ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś Moździerz Orginal Stars czy też wyrzutnie Royal Night i do tego jakieś dobre rakietki jeśli ktoś miał i może powiedzieć swoje dwa słowa proszę o odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po małych zakupach, wszystko ładnie wyłożone rakiety mogłem wygrzebać sam.

Zobaczcie na swoich rakietach datę produkcji na moich 1.5" jest 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety Hestia, piratki za 4 zł za 10 sztuk, piccolo 1,5 zł (!!!), o rakietach nic nie powiem bo to śmieci, nie rakiety (te za 15 zł nawet nie wybuchają).

@Krystian

Rakiety to 2,5 cala? Masz napisany efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fanatyczny

Miałem dwa lata temu. Wtedy kosztował 29,90 zł. Jak za tą cenę nie był taki zły, ale to był mój pierwszy moździerz. Jednak na tle jorgowskich (JW24 i JW47) oraz triplexowskich (txb546a i r0009) wypada o wiele gorzej. Rozprysk o wiele mniejszy. Kulka leci wysoko i jest głośna, ale gwiazdki są umieszczone w jednym miejscu, przez co lecą w jedną stronę. Niezbyt ładnie to wygląda. Teraz przez wyższą cenę całkowicie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety Hestia, piratki za 4 zł za 10 sztuk, piccolo 1,5 zł (!!!), o rakietach nic nie powiem bo to śmieci, nie rakiety (te za 15 zł nawet nie wybuchają).

@Krystian

Rakiety to 2,5 cala? Masz napisany efekt?

Te rakiety to 1,5 cala, niestety efekt nie jest opisany :xmas_mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...