Skocz do zawartości

Kaufland


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem ostatnio e-maila do Kauflandu z zapytaniem kiedy będą fajerwerki i jakiego importera. Odpisali to
"Dzień dobry,

Dział Obsługi Klienta informuje, iż fajerwerki pojawią się w sprzedaży już w najbliższym czasie.

Pozdrawiam
Anna Pancerz
Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
Dział Obsługi Klienta/Kundenmarketing
tel.: 071/37 70 220 "

Wyraźnie nie chcą napisać dokładnej daty i jakiego importera będą , bo zanim otrzymałem tą wiadomość napisałem kilka wiadomości. No ale nic będę wypatrywał arsenału w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak mają produkty Hestii , byłem wczoraj i nie mieli jeszcze nic ciekawego. Podejrzewam , ze zrobią tak jak w ubiegłym roku czyli wyłożą cały asortyment dopiero po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Witam ! to moj pierwszy post na forum wiec zaczynam!
Mam dwa pytania !!
1.Czy opłaca sie kupować tą wyrzutnie za 4,99 ?? czy to jakies G bo za 5 zlotych moge miec troche inna wyrzutnie od kolegi ktora ma 9 strzałów lecz ona za to nie jest zadnej sprawdzonej firmy tzn.niewiadomo jakiej i troche sie boje kupic XD
2.Czy kupić zestaw Honk Kong czy lepiej :wink: ,,souvenir " ktory ma mala roznice w cenie ??
Prosze o szyBka odpowiedz wmiare mozliwosci :D bo nie wiem co kupic !!

Pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą wyrzutnie za 4,99 polecam, wczoraj ją odpaliłem i efekt mi się podobał, najpierw fontanna, a później 7 dość fajnych strzałów, jak na tak małą wyrzutnie.
Hong Konga również polecam, ze względu na bardzo dobre rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziś odwiedziłem kaufland, i już prawie nic nie było :???: , aż byłem zaskoczony, zostało tylko kilka zestawów, al ogólnie było strasznie pusto, dobrze że nie czekałem na promocje w kauflandzie w osatni dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Byłem dziś w Kauflandzie i mają już towar - sama Hestia. A jeśli chodzi o ceny to np zestaw Max XXXL za 130zl bez groszy :evil: Ogólnie drogo... ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jest Kaufland ( u mnie są wszystkie sklepy lol miasto 40 tys. mieszkańców a jest dosłownie wszystko no prawie) i byłem pare dni temu i jeszcze nie było musze sie tam wybrać. Ale polecam wam kupować fajerwerki z jorga na bazarku lub w tesco. Rok temu w kauflandzie nic takiego nie było może w tym roku będzie lepiej. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Kauflandzie widziałem moździerz Laser Shell za 39zł (Hestia), 12 kul ale nie zanalazłem ile cali... Może już ktoś go miał i powie czy się opłaca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak domniemam jest to moździerz z Hestii :mrgreen: miałem go w zeszłym roku i dałem bodajże 27.99 za niego, kaliber to chyba 1.2" a efektów nie pamiętam :mrgreen: Kupiłem go w Carefourze albo w Realu tego też nie pamiętam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten z hesti i ten z biedronki musze powiedzeć że to prawie to samo, a ten z biedry jest dużo tańszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w wczoraj w kauflandzie i powiem krótko DROGO ! ...

Ale jak byłem dziś to np. zestaw Bastion Red (HE0935) był już przeceniony 11% i kosztował 79zł. Myślicie że wart jest tej ceny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Kauflandzie. Fotki niżej. Cóż ceny są bardzo wysoki zestaw MAX XXXL kosztuje 130zł, czyli bardzo dużo. Radze więc wszystkim wstrzymać się z kupowaniem, po świętach ceny pójdą dużo w dół. Myślę że MAX XXXL będzie kosztował gdzieś ok 80zł.

http://img158.imageshack.us/my.php?image=dsc00029jg0.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?image=dsc00030ov9.jpg
http://img441.imageshack.us/my.php?image=dsc00031mp5.jpg
http://img135.imageshack.us/my.php?image=dsc00032kk2.jpg
http://img106.imageshack.us/my.php?image=dsc00033gw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestii drogie fajerwerki, a jak mówicie że w Kauflandzie jest "trochę" drogo... To chyba trzeba skreślić go z listy sklepów do których się wybieram... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w kauflandzie i jest bardzo dużo fajerwerków ale ceny nie za ciekawe
ale jednak kupilem sobie wyrzutnie za 6.99 i petardy piccolo 0.99 jak ktoś chce więcej informacjy to prosze pisać na pw będe odpowiadał na pytania typu jakie są fajerwerki i po ile :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już może aktualną ofertę z fajerwerkami ... bo widzę że już jest ale na stronie kauflandu są tylko zestaw rakiet za 9.99 i wyrzutnia za 12.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale trzeba powiedzieć,że nic ciekawego ;P Produkty do 27zł i wszystko Hestii.

Jakies sa zestawy

Night Star
Souvenir
Sky Crusier
i jeszcze jakies Stars :P

Wyrzutnie

Sunrise
Space Runner

i petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL
Mają 2 strzałowy moździeż , ale trochę drogo - 130zł
Jakby był za 89zł , to bym go jeszczę kupił :razz:
Ile on możę kosztować po obniżkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL
Mają 2 strzałowy moździeż , ale trochę drogo - 130zł
Jakby był za 89zł , to bym go jeszczę kupił :razz:
Ile on możę kosztować po obniżkach ??


Ja reż ten moździerz widziałem jak byłem ostatnio i powiem ci , że do 80,zł powinien zejć .

Ps. Troce takie szelki ma śmieszne :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...