Skocz do zawartości
  • 0

Edit ! potrzebuje stroboskopów


Banba

Pytanie

Edit :mrgreen:
Edit ! pomoc w wyborze z FM ! szukam jakies wyrzutni ze złotym deszczem na koniec ale mi wykupili :oops: :oops: moze jeszcze jeszcze inna na FM?
druga pomoc to w sprawie fajerwerki-korsarz zamawiałem tam wczoraj dosłownie za 5 minut 22 i do dzis mi nie przyszlo nic na poczte i nie wiem czy przesyłka jest wysłana czy nie?i czy wgl bedzie bo tak to bym zrobił wieksze zamównie na Fm 170zł piechota nie chodzi :roll: teraz nawet na ich strone nie moge wejsc




Rzymskie OGnie z ogonem czerwone i białe :mrgreen:
chce je uzyc pod pokaz w systemie /// 3 białe 3 czerwone kazde z ogonem

:mrgreen: mam mało czasu bo do 21 moge zamawiac jakie polecacie?
:grin: z góry dziekuje wam za wszytskie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zakup sobie ten zestaw:

N2025 ASS.

rzymskie Silver Dragon i Red Dragon akurat są w tych kolorach jakie chcesz iw dodatku są naprawdę efektowne.

Alternatywną czerwonych może być też nostromo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Edit
Edit ! pomoc w wyborze z FM ! szukam jakies wyrzutni ze złotym deszczem na koniec ale mi wykupili moze jeszcze jeszcze inna na FM?
druga pomoc to w sprawie fajerwerki-korsarz zamawiałem tam wczoraj dosłownie za 5 minut 22 i do dzis mi nie przyszlo nic na poczte i nie wiem czy przesyłka jest wysłana czy nie?i czy wgl bedzie bo tak to bym zrobił wieksze zamównie na Fm 170zł piechota nie chodzi teraz nawet na ich strone nie moge wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie fm, ale taki efekt raczej ciężko znaleźć.

:arrow: SFC1014 Amazing Galaxy 26zł link z filmem i informacjami
:arrow: SFC1661 Fantasy Land 42zł link z filmem i informacjami

Tak ogólnie, to czemu tak mało mówi się o fajerwerkach Surexa :?: Mam dwie Amazing Galaxy w tym roku. Jeśli efekt jest taki sam jak na filmie, to za rok obowiązkowo składam tam zamówienie na większą ilość fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

potrzebuje stroboskopów :mrgreen: tylko ze gdzie je moge dostac w łodzi? chodzi o markety albo jakies stoiska ? nigdy ich jeszcze nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...