Skocz do zawartości

Zestaw 7 Wulkanów


Pawex122

Rekomendowane odpowiedzi

7 Dosyć sporych wulkanów za rozsądną cenę: 9.99zł w Realu
Dostałem Je na święta i wydaje mi się ze będę z nich zadowolony ponieważ
Są duże 5 wulkanów ma 10cm i 2 wulkany mają 15cm
Zdjęcie ------>http://img709.imageshack.us/img709/1747/real001.jpg :D fajniej to wygląda w opakowaniu niż tak :D


Może juz odpalaliście te wulkany znacie efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam Fire Bird i Super Magnum, mialem je w boxie z hesti.. Na ich instrukcjach napisane jest, ze sa to wyrzutnie, ale Fire bird napewno jest to wulkan co do Super magnum to nie wiem jest on o kilka razy ciezszy od tej pierwszej. Efektow narazie ci nie powiem, gdyz sam odpale je dopiero w sylwka jakos wieczorem, wiec juz wtedy sie sam przekonasz jak odpalisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire bird to fontanna. Efektem są srebrne iskry + drobny crackling, czas trwania ok 30 sek.
W przypadku tych stożkowych złote iskry + migoczące gwiazdki ich efekt to max. 1.5 m. Super magnum to w moim widzeniu 'wyrzutnia' rzymskich ogni czyli kolorowe komety wznoszące się na 3m. Nie mam częstej styczności z fajerwerkami typu fontanny (wulkan) ale jeśli miał bym je do wyboru za tą cenę to bym wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym roku w realu jest jakis podobny zestaw wulkanow, moze ten sam ale glowy nie dam, w gazetce go nie bylo a kosztuje 19.99zl. Wyglada porzadnie i chyba go wezme, ale jak sie okarze ze to ten sam to nie, bo mi sie nie oplaca dawac 2x wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku w realu jest jakis podobny zestaw wulkanow, moze ten sam ale glowy nie dam, w gazetce go nie bylo a kosztuje 19.99zl. Wyglada porzadnie i chyba go wezme, ale jak sie okarze ze to ten sam to nie, bo mi sie nie oplaca dawac 2x wiecej.

Też go oglądałem. Ale kumpel miał rok temu zestaw z Hestii kupiony i były w nim podobne wulkany. Wulkany duże, ale efekt i czas bardzo mizerny. No i jak wziąłem ten zestaw do ręki to tak jakby tam była sama tektura, bardzo lekki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w realu. Ten zestaw ma inna poligrafie, ale ogolnie jest podobny, dwie dosc duze fontanno-wyrzutnie, dwie srednie i dwie fontanny stozkowe. cena taka jakmowilem. Nie wzialem bo jesli to ten co w zeszlym roku byl za dyche to ludziom kit wciskaja.

Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...