Skocz do zawartości
  • 0

jak zabezpieczyć Pomóżcie


Bandit1992

Pytanie

Witam mam pytanie chciałbym się dowiedzieć czym można by zabezpieczyć baterie podczas strzelania mam achillesa , jw2001 , kilka samurajów itp chciałbym się dowiedzieć czym to do o koła zabezpieczyć zeby sie nie przewalaly bo juz mialem takie incydenty . Nie wiem cegly moga byc ?? co o tym myslicie aaa i jeszcze jedno jak odpalac achillesa bo widze ma 2 lonty 2 jednoczesnie podpalic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A w czym problem obkładasz cegłami i po kłopocie. Zresztą te duże nie powinny się przewracam bo mają same w sobie masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

achillesa nie musisz obkladac ma wielka mase,nie ma szans zeby sie przewrocil,inne podobnie.2 lonty:jeden jest zapasowy,Jesli nie wypali(w co watpie) odpalasz drugi i jest giT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wyrzutnie możesz obłożyć stabilnymi kamieniami, bądź przyklejić taśmą drewniany lub metalowy kijek do wyrzutni i wbić go w ziemie... w ten sposób unikniesz niemiłych niespodzianek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
tak wbić w ziemie :wink: już widzę jak wbije ten kijek w zamarzniętą ziemię. Tylko cegły wchodzą w grę.


Młotek i rurki metalowe i jedziesz. Troszke roboty, ale na pewno nie potrzeba tyle artykułów mocujących co w przypadku kamieni. Doskonała sprawa w momencie gdy odpalasz wyrzutnie po wyrzutni, chodząc od jednej do drugiej, po wcześniejszym rozstawieniu bateryjek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

masakra na 100% będzie taszczył rurki i potem wyciągał babrał się ,słuchaj jeżeli będzie śnieg obłóż śniegiem jeżeli nie cegły ziemia a nie druty rury i bóg wie co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie są tak skonstruowane przez pirotechników, że gdy spełnisz warunki napisane w "instrukcji obsługi" na tej wyrzutni (Postawić na twardym płaskim podłożu) , to wyrzutnia się nie przewróci :wink: przynajmniej nie powinna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wyrzutnie są tak skonstruowane przez pirotechników, że gdy spełnisz warunki napisane w "instrukcji obsługi" na tej wyrzutni (Postawić na twardym płaskim podłożu) , to wyrzutnia się nie przewróci :wink: przynajmniej nie powinna :grin:

To wiemy, ale praktyka pokazuje, że dodatkowe zabezpieczenie stabilności wyrzutni jest czymś porządanym, zwłaszcza w przypadku mniejszych kostek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi rok temu przewrócił się samuraj (przed ostatnim strzałem) na szczęście nikomu nic się nie stało.
samuraj nie jest taki mały więc lepiej obkładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...