Skocz do zawartości

JA026 UFO


Piter-Petarda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest bardzo tani :mrgreen: ale ten zestaw jest bardziej aby tak o posztrzelac a nie na sylwka

[ Dodano: 2008-10-05, 10:14 ]
raz mieszkal u mnie na placu taki fajny ziomek mial sklep z fajerwerkami nie daleko placu i sprzedawal nie legalnie mial z 23lata lecz nie w sklepie tylko pukalo sie do niego do domu i mowilo co sie chce ten za 10 minut przychodzi i przynosi co chciales mial bardzo duzo fajerwerkow a cany byly bardzo tanie za ten zestaw ufo zaplacilem mu 8 zl i dal mi jeszcze za darmo dwa srednie achtungi lecz niestety sie wyprowadzil :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No do postrzelania zestaw rakiet UFO jest całkiem niezły i muszę go pochwalić bo jest tani i efektami nie grzeszy :cool: bardzo dobry zestaw do postrzelania przed godziną 0:00
i jak kto chce o 0:00.Taki tani zestawik a jaki dobry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ma ktoś filmik bo nie mogę zdecydować się pomiędzy zestawem Ufo(6.99zł), a Kung - fu(8.99zł).


W zasadzie rakiety w Ufo oraz Kung Fu są te same, tyle że chyba w Ufo jest ich troszkę więcej, ale mogę się mylić, bo nie pamiętam już dokładnie. Moim zdaniem lepiej dołożyć te 2 zł, w końcu tam masz i rzymskie ognie i petardy :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nomi jest za 12 zł... a czy on ma aż takie ładne efekty?? bo ktoś napisał ze te największe mają lepsze efekty niż thundery w co nie chce mi sie wierzyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zestaw.
Te największe rakiety są poprostu super a jaka cena!!
Miałem go rok temu. Większość z tych małych rakietek to były niewypały (miały wszkodone czubki i skręcały- a kończąc wybuchem na ziemi xD)
Ale to byłe moja wina że kupiłem uszkodone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Ale to nie jest dział pomocy :neutral: Po cholerę tutaj spamujecie.

Zestaw UFO według mnie jest ciekawy ale jego cena hurtowa to 11,7 zł widziałem że można go kupić za 7 zł a to to już naprawdę warto bo jest podobny do kung FU, tyle że nie ma tylu pierdółek więc jeśli ktoś chce kupić kilka kung fu to myśle że zamiast kolejnego można kupić ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie popieram ;D Ufo jest naprawde dobry bo ma wiecej rakiey niz Kung Fu
i wogole lepsze efekty :) dzisiaj z kolegą kupilismy w Intermarsche za 8.99 i odrazu cały wypalilismy :D bylismy w 100 % zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać , że na tak małe rozmiary , to efekt jest całkiem niezły.

Nie wiem czemu , ale mam wrażenie , że rakieta średnia ma lepszy efekt niż duża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jedna rakieta, nie wyciągajcie pochopnie wniosków. Jak dla mnie, 6,99zł z Intermarche, są dobre. Jutro postaram się o kolejne filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Widzę że wiele osób chwali sobie ten zestawik, ale niestety nie jestem z niego zadowolony. Jak za te 14 zł to efekt na prawdę mizerny. Moim zdaniem lepiej już kupić rakiety JR04 Diabolo (też miałem na tego sylwka). Mamy 3 rakiety więcej, nieco niższą cenę i lepsze efekty.

Film wszystkich rakiet:

http://www.youtube.com/watch?v=uzE14IOFnF0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...