Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malysz

Poznań - sklepy i hurtownie

Polecane posty

Wiecie może czy są jakieś dobre hurtownie w Poznaniu??? Jak tak to piszcie na jakiej one są ulicy i jacy importerzy produkują te fajerwerki. :grin:

tak sa importer "Dragon" ul.Bukowska 119 i importer "Pirotechnika" ul.Jackowskiego 21

Pana Ambrozkiewicza z Pirotechnika S.C. serdecznie odradzam. Za to polecam Weko-Plus z ul. Chwaliszewo.
Dragon ma przyzwoite ceny lecz sami oznakowują towar produkowany specjalnie dla nich. Mają również produkty Hestii/Tropica.

Polecam hurtownie na chwaliszewie. Dobre ceny i przy wiekszych zakupach gratis lub rabat:)

Warto podkreślić że chodzi oczywiście o 3 firmy z jedną siedzibą... :wink:
Bo na ul.Chwaliszewo (mylnie zwane Chwaliszewem - jest taka podmiejska dzielnica) mamy:
- Gold-Weco - sprzedaż fajerwerków
- Weko-Plus - pokazy pirotechniczne
- Vmax2 - broń i amunicja

Osobiście polecam, i nie znajduję żadnej alternatywy w mieście.

o tak bardzo ich polecam, kupiłem u nich prawie cały stuff. Sprzedają prawie po cenach hurtowych. I przy większych zakupach udzielają rabatów (można się targować jak się zamawia przez internet). SUPER

Witam!!! Czy ktoś z forumowiczów sie orientuje gdzie w Poznaniu dostanę rakiety i wyrzutnie firmy Jorge , oczywiście w miarę przystępnych cenach..Może w jakimś markecie są :?:

Oczywiście... wystarczy przeczytać ten temat :)

A w siedzibie vmaxu/gold weko to tam tez jest ten próg cenowy 500 zł?Bo jak nie ma to może udało by mi się do nich pojechać :mrgreen:

Tak tam jest próg 500 powyżej którego kupujesz prawie hurtowo a jeżeli chciałbyś kupić poniżej 500 to musisz doliczyć 10% :razz:

wie ktoś może jak wygląda zakup w tym sklepie i jakie są ceny, bo na stronie nie ma cen (należy się zalogować jako firma)

To jeden z najdroższych sklepów, ogólnie kiedyś mieli tanio a teraz to szkoda gadać...

W Luboniu pod Poznaniem przy CH Pajo jest namiot z fajerwerkami.
Produkty Jorge.

Przykładowe ceny:
Kasjopeja, Uran - 30 zł
JW408 - 210 zł
Trole, Alibaba - 20 zł
Picollo JC01 - 1.50 zł

No i najlepsze na koniec
FP3/small - 2 zł sztuka (60 zł za paczke)

Pisze post pod postem, ponieważ gdybym edytował powyższy nikt by o tym nie wiedział :D
Polecam zakupy w Gold Weco. Byłem w zeszłym tygodniu i mi powiedzieli że będą mieli FP3N w tym tygodniu. Zadzwoniłem i powiedzieli że mają. Kazali mi kupić przez internet bo będzie taniej niż na miejscu. Na internecie cena 13 zł, a po zalogowaniu cena 9.75 zł. Więc obecnie najniższa cena w internecie. Do tego w moim przypadku odbiór osobisty.
Kontakt bardzo dobry, z Panem bym sobie porozmawiał, ale zostawiłem samochód w strefie płatnego parkowania bez opłaty i sie spieszyłem.

Dla ciekawostki ceny z namiotu strzelca przed CH M1:
Moździerz Puma - 55zł
Zestaw rakiet Festival 159 zł
Wulkan FC8001 - 25 zł
wulkan FC1302 - 69 zł

Pisze post pod postem, ponieważ gdybym edytował powyższy nikt by o tym nie wiedział :D
Polecam zakupy w Gold Weco. Byłem w zeszłym tygodniu i mi powiedzieli że będą mieli FP3N w tym tygodniu. Zadzwoniłem i powiedzieli że mają. Kazali mi kupić przez internet bo będzie taniej niż na miejscu. Na internecie cena 13 zł, a po zalogowaniu cena 9.75 zł. Więc obecnie najniższa cena w internecie. Do tego w moim przypadku odbiór osobisty.
Kontakt bardzo dobry, z Panem bym sobie porozmawiał, ale zostawiłem samochód w strefie płatnego parkowania bez opłaty i sie spieszyłem.

Dla ciekawostki ceny z namiotu strzelca przed CH M1:
Moździerz Puma - 55zł
Zestaw rakiet Festival 159 zł
Wulkan FC8001 - 25 zł
wulkan FC1302 - 69 zł

Ceny w CH m1 maja naprawde zabojcze!
Gdzie mozna zamawiac w internecie z gold weco?

Ceny w CH m1 maja naprawde zabojcze!
Gdzie mozna zamawiac w internecie z gold weco?

http://www.vmax2.pl/
Po zarejestrowaniu i zalogowaniu ceny są mniejsze niż normalnie jak wejdziesz.

dzieki bx2 Ceny rzeczywiscie sa duzo nizsze

dzieki bx2 Ceny rzeczywiscie sa duzo nizsze

15zł za fpnew to i tak sporo. 9zł za jc05 to rozsądna oferta. Czy przez te 2 lata nic się nie zmieniło w mieście? Nadal nie ma żadnej konkurencji?

Wybaczcie, ale spróbuję podbić temat Poznania i okolic. nadal zastój?

Zapraszam www.fajerwerki-wronki.pl ceny bardzo konkurencyjne do tych w Poznaniu

Temat trochę odkopię ze względu na to, że na Obornickiej otwarł się nowy sklep. Byłem u nich (szukałem firmy która zajmie się organizacją pokazu na moim ślubie) i przyznam, że cenowo wygląda to fajnie. Oczywiście okaże się to też przed samym Sylwestrem w jakiej cenie będzie asortyment.

Podrzucam też stronkę ich jak by ktoś chciał się zapoznać - www.firefactory.pl

I tak moim zadaniem Poznań ma bardzo drogo jeśli chodzi o petardy,wyrzutnie,rakiety ceny z kosmosu ! lepiej kupować przez internet :)

Jak Fajerwerki w Poznaniu to tylko polecam sklep/ hurtownie http://www.fajerwerki-obornicka.pl. Bardzo duży wybór fajerwerków w sklepie internetowym jak i w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Zamówiłem u nich pokaz pirotechniczny na swoje wesele i wszyscy byli zachwyceni. Z ręką na sercu polecam ten sklep ;) Realizacje można sprawdzić na stronie http://www.fajerwerki-obornicka.pl/realizacje/ i na kanale YouTube.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować