Skocz do zawartości

Poznań - sklepy i hurtownie


malysz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy są jakieś dobre hurtownie w Poznaniu??? Jak tak to piszcie na jakiej one są ulicy i jacy importerzy produkują te fajerwerki. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Ambrozkiewicza z Pirotechnika S.C. serdecznie odradzam. Za to polecam Weko-Plus z ul. Chwaliszewo.
Dragon ma przyzwoite ceny lecz sami oznakowują towar produkowany specjalnie dla nich. Mają również produkty Hestii/Tropica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Warto podkreślić że chodzi oczywiście o 3 firmy z jedną siedzibą... :wink:
Bo na ul.Chwaliszewo (mylnie zwane Chwaliszewem - jest taka podmiejska dzielnica) mamy:
- Gold-Weco - sprzedaż fajerwerków
- Weko-Plus - pokazy pirotechniczne
- Vmax2 - broń i amunicja

Osobiście polecam, i nie znajduję żadnej alternatywy w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak bardzo ich polecam, kupiłem u nich prawie cały stuff. Sprzedają prawie po cenach hurtowych. I przy większych zakupach udzielają rabatów (można się targować jak się zamawia przez internet). SUPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Czy ktoś z forumowiczów sie orientuje gdzie w Poznaniu dostanę rakiety i wyrzutnie firmy Jorge , oczywiście w miarę przystępnych cenach..Może w jakimś markecie są :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A w siedzibie vmaxu/gold weko to tam tez jest ten próg cenowy 500 zł?Bo jak nie ma to może udało by mi się do nich pojechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam jest próg 500 powyżej którego kupujesz prawie hurtowo a jeżeli chciałbyś kupić poniżej 500 to musisz doliczyć 10% :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

wie ktoś może jak wygląda zakup w tym sklepie i jakie są ceny, bo na stronie nie ma cen (należy się zalogować jako firma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W Luboniu pod Poznaniem przy CH Pajo jest namiot z fajerwerkami.
Produkty Jorge.

Przykładowe ceny:
Kasjopeja, Uran - 30 zł
JW408 - 210 zł
Trole, Alibaba - 20 zł
Picollo JC01 - 1.50 zł

No i najlepsze na koniec
FP3/small - 2 zł sztuka (60 zł za paczke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisze post pod postem, ponieważ gdybym edytował powyższy nikt by o tym nie wiedział :D
Polecam zakupy w Gold Weco. Byłem w zeszłym tygodniu i mi powiedzieli że będą mieli FP3N w tym tygodniu. Zadzwoniłem i powiedzieli że mają. Kazali mi kupić przez internet bo będzie taniej niż na miejscu. Na internecie cena 13 zł, a po zalogowaniu cena 9.75 zł. Więc obecnie najniższa cena w internecie. Do tego w moim przypadku odbiór osobisty.
Kontakt bardzo dobry, z Panem bym sobie porozmawiał, ale zostawiłem samochód w strefie płatnego parkowania bez opłaty i sie spieszyłem.


Dla ciekawostki ceny z namiotu strzelca przed CH M1:
Moździerz Puma - 55zł
Zestaw rakiet Festival 159 zł
Wulkan FC8001 - 25 zł
wulkan FC1302 - 69 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisze post pod postem, ponieważ gdybym edytował powyższy nikt by o tym nie wiedział :D
Polecam zakupy w Gold Weco. Byłem w zeszłym tygodniu i mi powiedzieli że będą mieli FP3N w tym tygodniu. Zadzwoniłem i powiedzieli że mają. Kazali mi kupić przez internet bo będzie taniej niż na miejscu. Na internecie cena 13 zł, a po zalogowaniu cena 9.75 zł. Więc obecnie najniższa cena w internecie. Do tego w moim przypadku odbiór osobisty.
Kontakt bardzo dobry, z Panem bym sobie porozmawiał, ale zostawiłem samochód w strefie płatnego parkowania bez opłaty i sie spieszyłem.


Dla ciekawostki ceny z namiotu strzelca przed CH M1:
Moździerz Puma - 55zł
Zestaw rakiet Festival 159 zł
Wulkan FC8001 - 25 zł
wulkan FC1302 - 69 zł


Ceny w CH m1 maja naprawde zabojcze!
Gdzie mozna zamawiac w internecie z gold weco?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

dzieki bx2 Ceny rzeczywiscie sa duzo nizsze

15zł za fpnew to i tak sporo. 9zł za jc05 to rozsądna oferta. Czy przez te 2 lata nic się nie zmieniło w mieście? Nadal nie ma żadnej konkurencji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Temat trochę odkopię ze względu na to, że na Obornickiej otwarł się nowy sklep. Byłem u nich (szukałem firmy która zajmie się organizacją pokazu na moim ślubie) i przyznam, że cenowo wygląda to fajnie. Oczywiście okaże się to też przed samym Sylwestrem w jakiej cenie będzie asortyment.

 

Podrzucam też stronkę ich jak by ktoś chciał się zapoznać - www.firefactory.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak moim zadaniem Poznań ma bardzo drogo jeśli chodzi o petardy,wyrzutnie,rakiety ceny z kosmosu ! lepiej kupować przez internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak Fajerwerki w Poznaniu to tylko polecam sklep/ hurtownie http://www.fajerwerki-obornicka.pl. Bardzo duży wybór fajerwerków w sklepie internetowym jak i w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Zamówiłem u nich pokaz pirotechniczny na swoje wesele i wszyscy byli zachwyceni. Z ręką na sercu polecam ten sklep ;) Realizacje można sprawdzić na stronie http://www.fajerwerki-obornicka.pl/realizacje/ i na kanale YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...