Skocz do zawartości

K0201 Super Corsair


czesio

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol : K0201
Nazwa : Super Corsair
Firma : Kometa
Opis: małe pudełko petard ciernych
Cena detaliczna : 1,20zł (u mnie)


Ta petarda nie robi wrażenie mały huk i szybką wybuchają więc nie można z nimi pokombinować jak korsarzami z Hesti. Te korsarze to młodzszy brat Piccolaka z Jorge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to najlepsze dostępne piccolo ! Najgłośniejsze jakie miałem. Dużo głośniejsze od Piccolo Hestii i Jogre !! Mam 4 paczki i jestem 100% zadowolony ;) POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol : K0201
Nazwa : Super Corsair
Firma : Kometa
Opis: małe pudełko petard ciernych
Cena detaliczna : 1,20zł (u mnie)


Ta petarda nie robi wrażenie mały huk i szybką wybuchają więc nie można z nimi pokombinować jak korsarzami z Hesti. Te korsarze to młodzszy brat Piccolaka z Jorge

Niektóre wybuchaja po 2 sekundach a niektore po 10 niewiem czemu sie tak dzieje
Janek piccolo hestii w nowej poligrafii jest glosniejsze od zwyklego piccolo.Ma tylko 50 sztuk ale wali mocniej niz w starej poligrafii i picolo komety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jankem najgłośniejsze pickolacki teraz testuje je na plastikowych butelkach po nestea.

OOO boze!!!!!miales pikolaki w nowej poligrafii hestii,50 sztuk???widac ze nie.Sa stanowczo lepsze od pikolakow komety,moze troche drozsze i mniej ale nie mialem jeszcze niewypalu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam te nowe Piccolo Hestii. Dostałem w gratisie 4 paczki od Neoda. Wystrzele jutro obydwa i się przekonamy ;). Nagram aparatem, bo jutro jade po akumulatorki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te z Hesti też ładnie napiedzielają kupiłem je pare dni temu i testowałem jedna mi prawie w ręce wyj..... ale zdążyłem wyrzucić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tych petardek nie polecam nikomu...zakupiłem na FM 10 sztuk bo tanie były i po otwarciu opakowania polowa była pusta w środku ! Petardy te łamią się przy odpalaniu o draskę...wszystkie takie są bez wyjątku.
Najlepsze Piccolo z hestii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Tanie ( niecałe 60 gr. za paczkę), długi czas zanim wybuchną ( średnio 5-8 s. ), huk również możliwy.
Nie ma problemów z wysypującym się prochem, w żadnej petardzie nie odpadła ani nie kruszyła się siarka itp. na całą paczkę miałem tylko jeden nie wypał.
Mogę je polecić 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety w tym roku chyba Super Corsair się zepsuły...Wystrzelałem tego już prawie 2 paczki i jest baardzo dużo niewypałów ;/ Problemy z wysypującym prochem, są - ale nie duże, także spoko ;) Długi czas zanim wybuchną, to racja :D To jest też +.Huk też jak na Piccolo jest dość duży, chyba nie miałem jeszcze takich mocnych Piccolo ;P Ale niestety te niewypały bardzo minusują te petardy...Hmmm...5-6/10 to jest i tak duża ocena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie są tragiczne nie dość że trzy czwarte paczki nawet wiecej to niewypały to jeszcze jeden wali po 2 sekundach a drugi po 15 masakra...;/ nie polecam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja ostatnio na promocji w FM zamówiłem sobie 14 paczuszek tych petard po 55gr paczka 60 sztuk. W większości miały iść na karabinek ale 4 paczki zostawiłem sobie luzem. Po odpaleniu połowy paczki jestem pozytywnie zaskoczony!!! Bardzo mało niewypałów, może z jeden na 30 petardek. a hukiem większość była lepsza od popularnych pikolaków jorge. Tylko że niektóre zamiast wybuchać zachowywały się jak bączek, błyskały lub robiły się z nich małe fontanny. Mimo wszystko polecam te petardki każdemu. 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...