Skocz do zawartości

JA039 Hong-Kong


Jaworz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że kupiłem tylko 1 :mrgreen:
Jeżeli jest tak jak mówicie to nie dosć że zdrożał o złotówke to są na dodatek są gorsze efekty.

Proszę innych o opinie i filmy bo nie chcę sam pochopnych wniosków jakichś wyciągać, ale takie mam pierwsze odczucia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie ja też nie chce aż tak bardzo "najeżdżać" na kung fu bo niestety rok temu go nie miałem ale z filmów zeszłorocznych można wywnioskować że efekt się pogorszył i to o wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem odpaliłem kilka dni temu (chyba 22 Grudnia - w dzień pojawienia się fajerwerków w biedronce) średnią rakiete. Z przykrością musze powiedzieć, że była gorsza niż w zeszłym roku. Poleciała nisko i efekt był słaby. Kilka gwiazdek i mizerny rozprysk .. to nie to co w zeszłym roku !! ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych komentarzach nie było mi wesoło, ale kung fu spisało się jak zawsze na medal, a efekty jak za tą cenę były poprostu świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dobrą opinię na tenat tego zestawu, a szczególnie rakiety. Były lepsze niż w tamtym roku. Kolega miał JUMBO JET'y i stwierdzam że rakiety z Kung-Fu w tym przypadku wygrały :grin: .
Dodam jeszcze coś o rzymskich. Fakt że jeden to niewyał ale drugi to zrekompensował. Kulki leciały mniej więcej na wysokość 3 piętra. :o UWIERZYCIE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietki bardzo dobre jak za ta cenę , karabinek wypalił prawie cały , a rzymskie to strzeliły 8 i 5 razy :roll: bączki świetne i te cos z cracklingiem tez niezłe .
Za 9 zł można sie pobawić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem, rakiety w zeszłym roku były lepsze, ja kupiłem 3 hong kongi i aż mnie rzuca na myśl że mogłem mieć za to 3 Arctici lub Hoty :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety znacznie gorsze niż rok temu ,nie było nawet cracklingu. Bardzo się zawiodłem na nich. Ale za to rzymskie ognie były znacznie lepsze niż rok temu ,wylatywały na z 2m a teraz z 6m:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem rzymiaki chyba polepszyli ale rakiety beznadziejne w tym roku za rok nie kupie bo szkoda mi na to kasy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakieta nie zachwyciły, rzymskie ognie takie średnie, reszta też nie taka najgorsza, ale się karabinek troche rozleciał. Za rok nie kupię już raczej tego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy może rożnie u was ale ja nadal ten zestaw polecam efekty jak dla mnie się nie zmieniły bardzo polecam nie ma żadnego lepszego zestawu za 8-9zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując Kung Fu nastawiałem się głównie na zabawę - i taka też była.

Niestety, rakiety cholernie zawiodły. Mizerne, małe rozpryski... sądziłem, że były lepsze kilka lat temu, ale jednak efekt był naprawdę słaby. Karabinek moim zdaniem dobry, ale najlepszą atrakcją zestawu były rzymskie ognie - strzelały kolorowymi pociskami dość wysoko :wink: Reszta rzeczy OK, bączek to bardzo fajna zabawka, a XXS są śmieszne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A to mój film z dwoma największymi rakietami:

http://pl.youtube.com/watch?v=lbNv-2xdH1w&...re=channel_page

Szczerze mówiac to sie strasznie zawiodłem na tych rakietach,bo kazdy je tak zachwalał to kupiłem 2 opakowania,ale teraz moge smiało powiedziec,że tego zesawu juz nigdy nie kupie.

ja ci radzę na najbliższego sylwka je kupić
każdy chyba zauważył że w tym roku fajerwerki w biedrze były jakby wybrakowany marne efekty itd
oby jorge się postarało dla biedry w tym roku :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go miałem i się bardzo zawiodłem. Miałem go z hurtowni a nie z Biedry więc to może być wada fabryczna. Moim zdaniem zdecydowanie lepszą inwestycją są rakiety JR04 Sky Rocket. Są 10 razy lepsze od hong-konga a te drobiazgi będą zrekompensowane przez efekty rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na sylwka miałem zamiar kupić ze 3 takie zestawy. Pech tak chciał że kasy zabrakło nawet na 1. Teraz sądząc po filmikach kamień spadł mi z serca że go nie kupiłem. Nie dość że podrożał z 1zł to jeszcze rakiety miały słaby efekt. :grin: Inne artykuły były przeplatane, raz dobre i raz słabe (u niektórych kulki z rzymiaka szły wysoko a ou niektórych nisko) Zestaw nie nadaje się na 24:00 ale dla zabawy jest w 100% opłacalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...