Skocz do zawartości

JA039 Hong-Kong


Jaworz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już 2 te zestawy i sobie wystrzelilem te najmniejsze rakietki... zamurowało mnie.
Jutro jade po jeszcze 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To kadzidełko jest do odpalania fajerwerków , bardzo długo sie pali.
Pali się długo lubię jak pachnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega puscił jednom z tych rakietek i byłem w szkoku jak tak mała rakietka moze miec takie efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go . Rakiety Full wypas. Niemasz za dużo forsy , a chcesz mieć ładne efekty ?
KONIECZNIE KUP TEN ZESTAW ZA 7.99 . Cena niewygórowana . 99% ludi poleca ten zestaw . To podstawa mojego stufu . Mój tata jak zobaczył efekt red coloru to mi nawet stojaczek na rakiety zrobił . rurka PVC i kawałek panela podłogowego z wylotami na dwa gwoździe ( Duże ) Które się do ziemi wbija . I jeszcze mi dyche dał , żebym se jeszcze coś takiego na sylwka sprawił !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z tego zestawu podobały się tylko rakiety ( świetne jak za tą cenę) i rzymskie ognie. Petardy i bączek to porażka. Bardzo słabe( zwlaszcza petardy xxs- zero efektu).
Motylki mogą byc. Mimo to za tą cene warto kupic ten zestaw( chocby tylko dla rakiet, bo są naprawdę dobre a zwlaszcza rakieta crackling). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą odpaliłem też najmniejszą rakietkę (Super 2).Tyle,że crackling.Efekt fantastyczny !! Oczywiście jak na taką rakietkę ;) Wielki jak na wyzej pokazanym filmiku rozprysk z cracklingiem :D

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te rakietki z zestawu kung fu są prawie jak jumbo jety :P puściłem wszystkie nie tak dawno i żałuję że na 24:00 nie zostawiłem ;/ duże rozpryski i fajne efekty polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się tymi kung-fu (zresztą ja też :P ) ale z deczka mi się przejadł... Te rakietki już takie byle jakie mi się wydają, a bączki i motylki to hmm... strata czasu, lepiej zainwestować w Top Secret, albo Hot'a, nie można się przyczepić ale jednak trza będzie zmienić ten styl kupowania i podniecania się tym zestawem...
Firek neutralny!≈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ( oprócz jednej sr20 której film dałem wyżej ) rakiety z dwóch zestawów kung fu -
http://www.sendspace.pl/file/ZSzvHGrl/
Na You Tube nie daję bo czekam na film z kamery i wtedy zamieści się najlepsze filmy. A ten filmik jest w nawet dobrej jakości i ma tylko 7 mb :wink: Więc można ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myśle że petardy XXS to sam szajs ale motylkami , bączkami i karabinkiem(za słaby jak na taką wielkość) można się pobawić przed północą
A rakiety zostawić na północ , bo naprawde ładne jak na tą cene , no i jeszcze rzymiaki też można sie nimi pobawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Udało mi sie zakupić 3 zestawy na ostatniego Sylwestra. Może pokolei wszystko ocenię :

:arrow: Rzymskie ognie - oczywście bardzo mi sie podobały, pomimo tego, iż były to tylko czerwone i zielone gwiazdki, :wink:
:arrow: Petardy XXS - no cóż, spodziewałem sie czegoś innego, lecz efekt był zadowalający (cracling) po połączeniu kilkunastu dają bardzo ładny efekt,
:arrow: Motylki - zwykłe motylki, jednak w sam raz do pobawienia sie zaraz po zmroku,
:arrow: Bączki - efekty świetlne były bardzo ładne równiez oryginalność tego fajerwerka sprawia, że warto go zakupić,
:arrow: Rakiety - efekty tych rakietek były różnorodne. Bardzo podobała mi się rakieta Thousand Bees, równiez inne rakiety pokazały klasę. Jak na takie rozmiary mają bardzo duże rozpryski, serdecznie polecam każdemu, :wink:


Podsumowując, myślę, że ten zestaw jest najlepszy, jaki można dostać w tej cenie. Zawiera wiele różnorodnych fajerwerków, które uzupełniają się wzajemnie. Jest on dobry dla tych, którzy mają wyższy, jak i również niższy budżet na Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Udało mi sie zakupić 3 zestawy na ostatniego Sylwestra. Może pokolei wszystko ocenię :

:arrow: Rzymskie ognie - oczywście bardzo mi sie podobały, pomimo tego, iż były to tylko czerwone i zielone gwiazdki, :wink:
:arrow: Petardy XXS - no cóż, spodziewałem sie czegoś innego, lecz efekt był zadowalający (cracling) o połączeniu kilkunastu dają bardzo ładny efekt,
:arrow: Motylki - zwykłe motylki, jednak w sam raz do pobawienia sie zaraz po zmroku,
:arrow: Bączki - efekty świetlne były bardzo ładne równiez oryginalność tego fajerwerka sprawia, że warto go zakupić,
:arrow: Rakiety - efekty tych rakietek były różnorodne. Bardzo podobała mi się rakieta Thousand Bees, równiez inne rakiety pokazały klasę. Jak na takie rozmiary mają bardzo duże rozpryski, serdecznie polecam każdemu, :wink:

Podsumowując, myślę, że ten zestaw jest najlepszy, jaki można dostać w tej cenie. Zawiera wiele różnorodnych fajerwerków, które uzupełniają się wzajemnie. Jest on dobry dla tych, którzy mają wyższy, jak i również niższy budżet na Sylwestra.



Sorki ale tak nie jest....2 rzymskie ognie walnely mi w rece a w baczkach nie bylo lontu...ogolnie 2/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: danielek777 po 1 kto ci kazał odpalać rzymskie ognie odpalać z ręki no powiedz kto powinno się do czegoś przyczepiać np. płotu itp a nie z ręki na 2 raz będziesz wiedział a po 2 z tymi bączkami to weź nie błaznuj bo nie było lontu (Zła partia bączków ci się trafiła) i rzymskie ci wybuchły w rekach i to z twojej winny i głupoty i piszesz ze słaby cały zestaw pomyśl co piszesz na 2 raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi średnio podoba się ten zestaw bardziej bym polecił Diabolo Jr8 najmocniejsze z serii Diabolo a efekty boskie;) bardzo duże rozpryski rakieta Diabolo jest godna uwagi i też nie za droga :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kixlox093 masz racje ... Kto to widział, żeby rzymiaka w ręku trzymać :roll:. A z tymi bączkami sie zgodze danielek777. Ja mialem tez jednego bez lontu, ale mialem zapasowy schowany w portfelu i wystrzelił xD. A ogólnie ten zestaw to chyba podstawa kazdego maniaka fajerwerków ;). Jeśli chodzi o "petardy" XXS to mam podzielone zdania ... podoba mi się efekt, jednakże nie można tego nazwać petardą, bo tak w rzeczywistości to seria craclingu ;). Rakiety, oczywiście jak koledzy wyżej powiem, że są super. W ich kontekście nie należy się kierować wyglądem czy wielkością, bo naprawde robią chałas ;). Rozprysk naprawde duży i powiem wam, że odrobine tylko mniejszy od rakiet z Jupitera (w przypadku największych z zestawu Kung-Fu) ... Małe rakietki też ładne i podoba mi się w nich, że nie lecą zbyt wysoko i efekt wygląda elegancko. Rzymski ogień jak na tą cenę fantastyczny. O wiele lepszy od tego z Jupitera, bo ma takie same gwiazdki tylko, że te z Kung-Fu mają 10 i są 2, a w Jupiterze jest jeden i co gorsza ma tylko 5 strzałów. Troche za często porównuje te 2 zestawy, ale przechodząc do meritum sprawy, bardziej opłaca się kupić np. 3 zestawy Kung-Fu (23,97zł oczywiście w biedronce ;) ), od jednego Jupitera (24,99zł również w biedronce). Pozdrawiam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo opłacalny zestaw. Rakiety wyglądają niepozornie ale naprawdę mnie zaskoczyły. Kiedyś przed sylwkiem chodziłem po mieście szukając jakiś petard do postrzelania i wszedłem do sklepu wędkarskiego a tam facet miał na sprzedaż właśnie ten zestaw ale kiedy zobaczyłem cenę to miałem ochotę go wyśmiać (28.00zł) :shock: . Ale wracając do tematu.
Rzymskie są super ale czasami ostatni strzał nie wypalał ale to rzadko. Z bączkami jest zawsze zabawa więc nigdy nie doczekują północy na szczęście jeszcze nie zdarzył mi się żaden niewypał bądź brak lontu .Co do petard XXS na początku spodziewałem się czegoś lepszego ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło ja przyczepiam je do rakiety i jest fajny efekt. Jeszcze raz bardzo polecam ten zestaw :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Te małe nie pozorne gówienko jest fantastyczne rakiety na swój nie pozorny wygląd dają ogromną uciecha gdyż kupiłeś je za 7.99 zł :cool: a co tam + 2 rzymskie ognie bączki motylki ;] w tym roku kupuje 10 zestawów co daje mi :

- 60 rakiet
- 30 bączków
- 10 opakowań laseczek dynamitu ( l0l [?! )
- 20 motylków
- 20 rzymskie ognie
- 10 karabinków 20 strzałowych co daj mi 200 strzałów

I to za jedyne 80 zł i co może mi ktoś powie że się nie opłaca? -.- ! ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słabe te kung fu w tym roku, chyba że trafiłem na taką rakietkę (odpalałem najmniejszą z żółtym czubkiem i efekt felerny) lepszy rozprysk o 2 razy mają detonatory i w dodatku z craclingiem nie wliczając w to że leciały o wiele wyżej (odpałałem z kung fu i z zestawu detonator dla porównaniu efektów)

Na filmie Velibruma to nie wiem ale to wyglądało jakby to nie te rakiety były puszczane, bo efekty są całkiem inne, ładniejsze niż w rzeczywistości o 10 razy... Jestem troche zawiedziony totalna porażka 8.99 w błoto no może nie dokońca zobaczy jak będzie z resztą rakiet z tego zestawu

Po komentarzach myślałem że będą to dobre rakiety rzeczywiście bo każdy je tak zachwala i ktoś nawet napisał że mają lepsze efekty od detonatorów więc je zakupiłem ale tak jak mówie totalna zgacha... Może w tym roku zmienili efekty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem dziś średnią i się nie zawiodłem . Jak za taka cenę świetna . A rzymski ognień to strzelił 8 na 10 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem zawiedziony, po tym co widziałem na żywo[jedną średnią] oraz z tegorocznych filmów[największe] :roll: Największe tegoroczne mają efekt najmniejszych zeszłorocznych, coś tu jest nie tak chyba. Ciekawe jak sfinx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że kupiłem tylko 1 :mrgreen:
Jeżeli jest tak jak mówicie to nie dosć że zdrożał o złotówke to są na dodatek są gorsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...