Skocz do zawartości

TXB604 Magma


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB604
Nazwa: Magma
Efekty: Czerwony, zielony i biały glittering + crackling
Zdjęcie: 1_0f021883bd61.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=1w9mfQb3mlg
Cena hurtowa: 13 zł

Opis: Mała 16 strzałowa bateria o kalibrze 20 mm. Na pewno kupię w tym roku kilka sztuk Magmy. Myślę że okaże się kolejną świetną nowością Triplexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

W tym roku stawiam na wyrzutnie właśnie triplexa ;) w szczególności TXB60.
Mam nadzieję że się nie zawiodę, ale po takich komentarzach to nawet nie mam wątpliwości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Po filmikach wyglada na duzo slabsza od np. The Magic Key, a jest w tej samej cenie.

W rzeczywistości też jest gorsza od The magic key, ale jak na swoją ceną 8.80 i ilość strzałów jest rewelacyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ta kostka to jedna z moich największych pozytywnych zaskoczeń Sylwestrowych.O ile po większych wyrzutniach spodziewałem się super efektów to pomniejszych nie do końca a już na pewno nie po niej.Gdy kostka zaczęła strzelać i pięknie wybuchać zaczęły ładunki w powietrzu zdziwiłem się.W pierwszej chwili pomyślałem,że podpaliłem inną kostkę,ale gdy później podbiegłem przekonałem się,że to była jednak ona.Bardzo szeroki obraz widowiska wręcz,aż nie możliwy jak na taki kaliber.Według moich spostrzeżeń ładunki nie leciały tak wysoko,być może dlatego efekty wyglądały tak duże.Wyrzutnia,która według mojej oceny przebiła efektami min.Misile od Jorga jak i kilka innych 16tek,które miałem na tego Sylwestra.Gorąco polecam! :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka za którą dałem 13.50 była przepiękna. Wielkościami efektów biła na głowe kasjopeje, magic night, lily magnolię oraz backyard fun. Najlepsza kostka w tej cenie. 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka za którą dałem 13.50 była przepiękna. Wielkościami efektów biła na głowe kasjopeje, magic night, lily magnolię oraz backyard fun. Najlepsza kostka w tej cenie. 10/10.

 

Też tak uważam,że biła na głowę kasjopeje,która w sumie jest ceniona i uważana w przeciwieństwie do Magmy,która nie jest za często kupowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Uwielbiam tą kostkę, malutka i tania, a efekt porażająco dobry! Jak będzie możliwość to i za rok ją kupie, a wszystkim którzy się zastanawiają, mogę ja śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo ładna wyrzutnia, z dużymi jak na 20mm efektami. Szczególnie w pamięć zapadł mi efekt cracklingu, który jest wyjątkowo rozłożysty i jasny. Bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Nadal jest niezłą kostką ale nie byłą aż tak dobra jak chociażby w 2014 roku kiedy ją miałem.Wtedy rozbryzgi były większe.Jednak w swojej cenie mimo wszystko trudno znaleźć lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nadal jest ok w swojej klasie do 16 20mm. Kupuje ją co roku bo lepiej trzymają formę od współczesnych odpowiedników z jorga.  Cena/jakość 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem ją 2 lata z rzędu i stwierdzam ża za 13 zł naprawdę było warto lecz przy obecnej cenie 16-17 zł już nie jest aż tak opłacalnym zakupem kostka fajna dynamiczna, lecz nie ma mocnego huku kolory efektów słabej jakości.

Edytowane przez Kamil911
powtarzalność słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobra kostka mam wrażenie ,że nawet lepsza jak rok temu. Zaskakuje pozytywnie jak na tego kurdupla. Efekty spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W tym roku standardowo magma daje radę , fajny cracling wali dość nisko więc rozpiętość efektów dość spora. To nadal prawie najmniejszy kurdupel co tyle zamieszania robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...