Skocz do zawartości

TXB602 Backyard Fun


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB602
Nazwa: Backyard Fun
Efekty: czerwono-niebieskie piwonie, białe,stroboskopujące gwiazdki, zielono-purpurowe piwonie, na koniec crackling.
Zdjęcie: 1_73b9a2d58f39.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=gm8FrNz0mow
Cena hurtowa: 13 zł

Opis: Mała 16 strzałowa bateria o kalibrze 20 mm. Świetny produkt! Puściłem w tym roku 2 baterie TXB602 i muszę powiedzieć że mają piękne efekty. Bardzo rozłożyste i różnorodne. Nie zgadłbym że mają tylko 20 mm. W tej cenie jest to niesamowicie opłacalna wyrzutnia i spokojnie mogę stwierdzić że jest HITEM tego sezonu.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ładna mała wyrzutnia ciocia ( z klasy) miała :smile:

dużo strzałów jak na niską cene w e leclercu za 9,99



FILM:http://www.youtube.com/watch?v=JHwGZGfmf98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Miałem tę wyrzutnie . Naprawde polecam . Świetny efekt jak za 9 zł 16 strzałów . meine filmik ---> http://www.youtube.com/watch?v=7yO_PZq0vVw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Następnym razem obstawiaj wyrzutnie cegłami ;)
Rozumiem że nie chciało ci się taszczyć cegieł do tak małej wyrzutni, ale pozory mylą.


Właśnie o to chodzi że była obstawiona i nie wiem jakim cudem mogła się przewrócić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyrzutnia ekstraklasa! Miałem dwie i przy jednym z ładunków był za słaby korpus, wzbił się ledwo do góry ten ładunek i spadł metr koło mojego brata i kuzyna. Dziura była w śniegu duża. Kupiłem je po 8,80zł w tym czymś jak fajerwerkimarket.pl ale przynajmniej na TXB602 się nie zawiodłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii tych małych wyrzutni minimalnie gorsza od Magic key, ale również rewelacyjna jak na swoją cenę 8.80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Bardzo fajna i opłacalna kostka ale moja była w troche innej poligrafii lecz efekt naprawde wypasik na koniec poszły 3 pociski czerwono zielone gwiazdki plus cracling jak za takie pieniądze to naprawde wypas kostka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem ja w tamtym roku i była możliwa.Dużo koloru,rozpryski ok.Jak za tą cenę nie ma co się zastanawiać tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ja w tamtym roku i była możliwa.Dużo koloru,rozpryski ok.Jak za tą cenę nie ma co się zastanawiać tylko brać.

Kupię ją, w PSB Mrówka kosztuje 19.99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem rok temu oraz 2 lata temu, gorąco polecam, ja kupowałem po 12zł w Polo Markecie także to śmieszne pieniądze w porównaniu do tego co kostka oferuje :)/>

Dzięki wam za fatygę, a oceńcie jeszcze wyrzutnie z Triplexa Concept bo nwm czy jest warta 24.90 zł :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Jedna z najlepszych wyrzutni 20mm, jakie kiedykolwiek miałem! Bardzo duże, nasycone i jaskrawe efekty, poprawna dynamika i piękny, jasny finał. Jak za -naście złotych wspaniała propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...