Skocz do zawartości

S-PIRO Szczecin


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

S-PIRO
ul. Janickiego 33 - Teren Uniwersytetu Technologicznego
71-784 Szczecin
tel. 501-382-871
tel. 501-086-016
mail: biuro@s-piro.pl
strona: www.s-piro.pl

Znam właścicieli, bardzo mili ludzie. Da się z nimi pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W grudniu robiłem u nich zakupy-jestem bardzo zadowolony, polecam.
Takich cen nie dostałem, mimo 7lat zakupów, na Kolumba.
Kobylankę i Dworcową też sprawdziłem - nie mają szans.
Faktycznie bardzo mili i da się z nimi dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

FP1 Jaja dinozaura 4,9 zł
FP8 6,5zł
JW68 NG12 46 zł
JW09 Styx 25,5 zł
JW59 SoF 89 zł
JS01S Piccolo 0,9 zł
JF10 Trole 9,3zł

Wybór jest o wiele większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie polecam tą hurtownię!
Ceny rzeczywiście są hurtowe, właściciele są bardzo dobrze nastawieni do klientów, pomagają w doborze i jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był moździerz Super Artillery cena 28,30zł. Są dostępne prawie wszystkie produkty Jorga :) Jest także trochę produktów Triplexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S-piro są FP3 ale nie kupowałem, nie wiem w jakiej są cenie, ale nie jest to cena hurtowa, jest to jednen produkt którego nie mają po cenie hurtowej, ja kupowałem 10 grudnia, ale do tego czasu mogło się to zmienić ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo rzeczy było a trochu też nie było :)
fp3-20zł
diablo jr8-15zl
artic-15zł
jaguar-15zł
styx-25-26 nie pamiętam
mars,kasjopeja-20 zł
rzymskie ognie 55 shots(6 szt)- 12 zł
Atn3(12 szt)-30 zł
wenus,uran,pluton,-25 zł
fp8 6szt - 10 zł
cracker(20szt.)-50 gr :)
było jeszcze trochu ale zapamiętałem to najbardziej popularne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

wydaje mi się że jest taniej niż na kolumba, jestem tego prawie pewny. Na kolumba z cenami robią co chcą, byłem 2 tyg przed sylwestrem - speed4 rakiety kosztowały 23zł, a potem za tydzień już 27 zł więc nie powiedziałbym że jest to cena hurtowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Dziś robiłem zakupy na Kolumba tzn dałek zamówienie z www.fajerwerkitanio.pl Jak dla mnie to Kolumba wygrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W Szcecinie potrzebowałem kilka rzeczy na ślub i tylko w S-piro znalazłem kilka tortów i rakiet od ręki,
mimo to że nie sezon-przyjechali, otworzyli, doradzili. Jestem mega zadowolony z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W Szcecinie potrzebowałem kilka rzeczy na ślub i tylko w S-piro znalazłem kilka tortów i rakiet od ręki,
mimo to że nie sezon-przyjechali, otworzyli, doradzili. Jestem mega zadowolony z obsługi.

Proponuję zajrzeć teraz do s-piro.pl-gdzie oferta jest dużo bogatsza, są nowe produkty od różnych importerów,
starannie wybierane przez nas na prezentacjach towaru. A jesteśmy firmą strzelającą profesjonalne pokazy fajerwerków jako
jedyna w Szczecinie i znamy się na efektach pirotechnicznych.
Cenowo też - nikt nas nie przebije, nasi klienci dostają najniższe ceny!
www.fajerwerkiszczecin.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem dziś obok namiotu S-PIRO obok Carrefoura na Mieszka. Zajrzałem i Ceny tam trochę drogie .
Kasjopeja-50zł
FP3-20ZŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przechodziłem dziś obok namiotu S-PIRO obok Carrefoura na Mieszka. Zajrzałem i Ceny tam trochę drogie .

Kasjopeja-50zł

FP3-20ZŁ

 

 

Powiem wam-byłem w sobotę 9.02.13 na hurtowni S-PIRO i zrobiłem zakupy. Bardzo jestem zadowolony, bo mają towar na miejscu w dobrych cenach.

Doradzili efekty z własnego doświadczenia, nie wiedziałem że oni tak mocno strzelają po Polsce i za granicą.

Strzelałem u kolegi na kawalerskim-wje...chane efekty dobrali.Polecam profesjonalistów!

A co do stoisk gdzieś-tam i wysokich cen,to wszyscy gdzieś zarabiają. Trzeba iść od razu do hurtowni.

U nich na stronie http://s-piro.pl cały czas są też informacje o promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Sklep i hurtownia funkcjonują i to na pełnych obrotach, w tym roku przygotowaliśmy bardzo bogata ofertę

dla naszych klientów hurtowych i detalicznych, znacznie zwiększyliśmy asortyment. Ceny u nas zawsze są kuszące,

tak że zapraszamy na zakupy na sklep:dobrefajerwerki.pl oraz na hurtownię

S - PIRO codziennie od 9.00 do 19.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 30.11.2014 o 14:54, PiroMarina napisał:

Sklep i hurtownia funkcjonują i to na pełnych obrotach, w tym roku przygotowaliśmy bardzo bogata ofertę

dla naszych klientów hurtowych i detalicznych, znacznie zwiększyliśmy asortyment. Ceny u nas zawsze są kuszące,

tak że zapraszamy na zakupy na sklep:dobrefajerwerki.pl oraz na hurtownię

S - PIRO codziennie od 9.00 do 19.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00

Hurtownia fajerwerków S - PIRO jest przeniesiona od roku na ul. Cmielewskiego 20C w Szczecinie, vis a vis Browaru Bosman i pracuje już od początku listopada w świątecznym rytmie-od 9:00 do 20:00. W niedzielę również pracujemy. Asortyment imponujący i dla każdego znajdzie się coś fajnego-czy to hucznego czy to bardziej efektownego bez hałasu...Oferta na pewno najbogatsza w Szczecinie, więc zapraszamy serdecznie! Strzelajmy na Sylwestra! Fajerwerki są legalne i tyle w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...