Skocz do zawartości

HE1100 Knall balls


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: Symbol: HE1100
Nazwa: Knall balls
Opis: ????
Zdjęcie: 577.jpg
Film: - brak -
Cena hurtowa: - nie znam -

wspomóżcie prosi, co to za produkt, kto wie, że on robi, który u jego efekt? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak cena to 20 zł za 6 opakowań takich kul (razem 12 sztuk) Kiedyś miałem coś takiego, i polega to na tym że podrzucasz jedną i musi ona trafić w drugą wtedy tworzy się "huk"
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co piszecie takie siano skoro nie wiecie :neutral: To są takie ciężki kule (material przypomina gips) i jak się je podrzuci to jest taki huk jak byś mocno rzucił kamieniem o ziemie.Można nimi rzucać w siebie wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo można kupić w sklepie z pamiątkami to wybucha jak mocny diabełek śmierdzi siarką jak nic to jest pokryte (kclo3/s i jakiś stabilizator) 2 uderzone o siebie wybuchają w miejscu uderzenia :P strzelić można kilkadziesiąt razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem te kule, i już przetestowałem :) Jak sie uderzy 1 o 2 to jest taki huk jak kapiszon i śmierdzi siarką.Postaram się wrzucić film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam to jako zabawke do szkoly zeby wkurzac nauczycieli ;)
straszny smród i dobra zabawa. glosne to to nie jest ale starcza na dluuugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jestem w posiadaniu tych kulek.Są to 2 kulki z gipsu lub jakiegoś jeszcze twardszego tworzywa pokryte siarką.W instrukcji napisane jest że należy jedną kulkę trzymać w ręku,a drugą podrzucić tak aby uderzyła o tą znajdującą się w ręce.Niestety tak się nie da zrobić ponieważ wymaga to nie lada zwinności rąk oraz huk jest wtedy bardzo słaby.Najlepiej jest jedną kulkę trzymać w jednej ręce,a drugą w drugiej ręce,a następnie uderzyć jedną o drugą.Jak wiadomo kulki z każdym uderzeniem ścierają się,lecz starczają nawet na kilka set "strzałów"!Podsumowując mogę stwierdzić,że kulki idealnie nadają się dla małych dzieci,którym na pewno sprawią dużo frajdy,dlatego że nie wydają iskier oraz huk jest nie wielki porównywalny do tak zwanych "pchełek" lub trochę mocniejsze w zależności od siły potarcia.Śmiało mogę stwierdzić że jest to fajna zabawka w cenie ok.3,50zł którą można się pobawić z kompletnych nudów :D Moja ocena:8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niedawno przechodząc się po rynku natrafiłem właśnie na te kulki. Facet na stoisku miał jakieś zabawki i duperele i strzelał właśnie tymi kulkami, żeby zaciekawić przechodniów. Kupiłem jedno opakowanie (za 5 zł ......)

Wg mnie średnio opłacalne i szybko się znudzi. Mi znudziło się już po jakichś 5 minutach... Nie trzeba tego podrzucać tylk owystarczy pocierać o sibie dwie kulki podobnie jak pikolaka o draskę czy zapałki. Wtedy zaobserwujemy huk i swąd prochu. Wybuch bardzo cichutki, chyba nawet nie dorównuje kapiszonom... Do tego ręce po tym niemiłosiernie śmierdzą :P

Moja ocena 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno,moje kulki strzelały dosyć głośno jak na taki duperel i faktycznie może nie dorównują kapiszonom chociażby,ale to tylko zabaweczka dla małych dzieci więc nie ma się co dziwić że 17-emu chłopakowi znudziły się po 5 minutach.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Słodyczowe B). Kupiłbym więcej, gdybym wiedział, że to taka radocha. Latam z tym z bananem na ryju po podwórku. Można nawet odpalać w domu, ale będzie troszkę śmierdziało zapałkami. Trudno powiedzieć po ilu strzałach zużywa się, ale na pewno bardziej opłacalne od diabełków. 1000 razy spokojnie strzeliło. Z czasem coraz trudniej, bo się zużywa. Mnie się już zużyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to ostatnio na wakacjach. Kupiłem za 4 zl na rynku. Mi się to w ogóle nie podobało. Strasznie ręce po tym śmierdzą i można dostać w oko (chyba iskierką) . Dobre to jest dla 8-9 latków


Moja ocena : 4/10

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam!!! Nadaję się super do zabawy w szkole! Bardzo słabo się marnują huk jak piccolo z Komety! Naprawde polecam. Hestia się dobrze spisała. Uderzyłem tym z 100 razy i nadal strzelają jak nowe. Super do zabawy w szkole tak jak już mówiłem. Kupiłem to za 8zł w biedronce więc na internecie z 3zł takie coś.


Pozdrawiam. Filip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...