Skocz do zawartości
  • 0

Świszczące rakiety


Lenio

Pytanie

W zeszłego sylwestra ktoś odpalał zza bloku jakieś świszczące rakiety.W sumie to było bardziej "wycie" niż "świszczenie". Wie ktoś może jakie to były rakiety? Dodam jeszcze że nie wybuchały na koniec, tylko po prostu wyły w trakcie lotu, i na pewno to nie były circoblitz ani wyrzutnia Monstrum ze Śmieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hm... możliwe, że tu nawet nie chodzi o rakietę. Mogła to być raca pistoletowa. Miałem taką w zeszłym roku. Leciała wysoko do góry i piszczała. Bez huku, tylko sam gwizd. Możliwe że to było to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takie gwiźdzące to ja czasem kupuje, najtańsze rakiety jakie są chyba 50 gr lub 1,50zł za opak.(w nim ok.10 rakiet). Sprzedawane są na bazarach(rynku). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

maciek ma rację to są te najtańsze z najtańszych za opakowanie jakieś 50 gr czy tam złotówkę... takie czerwone kijeczki na końcu takie niebieskie małe rakietki one tylko piszczą, są też takie wyrzutnie za cenę 2-3 zł bodajże za 50 strzałów, na rynku, bazarze można to kupić za jakieś 5 zł... nie wiem jak to się nazywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

On zapewne miał na myśli jakąś większą rakietę, a nie wielkości whistling moon travelsów. :wink:

Kiedyś raz taką miałem, nie jestem pewien, ale ona chyba z jorga była. Lecz tak jak mówię pewien nie jestem. Szkoda tylko, że już zapomniałem jak wyglądała i nawet jak się nazywała. :wink: Może mi się przypomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprawdziłem jak wyglądają te Whistling moon travelers o tych pisałem, jeśli chodzi o inne gwiżdzące to nie mam pojęcia o jakie. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno to nie były małe rakietki typu "piszczałki" tylko to były jakieś grubsze rakiety wielkości jak na moje oko diabolo jr4/jr6. Efekt był podobny bardziej do wyrzutni Monstrum ze Śmieszka, bo te rakiety w trakcie lotu ciągneły za sobą białą smugę ognia, i piszczały podobnie jak Monstrum. Tylko zamiast kręcić się w trakcie lotu leciały prosto, i na końcu nie wybuchały. http://video.google.pl/videoplay?docid=1858375907927861564#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę że chodziło Ci o rakiety produkcji niemieckiej które są podstawą stuffu każdego Holendra. Coś takiego -

. W Polsce tego nie dostaniesz nigdzie, ktoś na sylwestra kupił to pewnie na jakimś straganie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:mrgreen: Tak! To były na 99% te rakiety! :grin: Mlody dzięki! Tylko mnie posmuciłeś tym, że je bardzo trudno dostać. :???: A nie ma jakiś Polskich odpowiedników albo zamiennika? Zależałoby mi na takich rakietach. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
:mrgreen: Tak! To były na 99% te rakiety! :grin: Mlody dzięki! Tylko mnie posmuciłeś tym, że je bardzo trudno dostać. :???: A nie ma jakiś Polskich odpowiedników albo zamiennika? Zależałoby mi na takich rakietach. :twisted:


Przecież napisałem W Polsce tego nie dostaniesz nigdzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
:mrgreen: Tak! To były na 99% te rakiety! :grin: Mlody dzięki! Tylko mnie posmuciłeś tym, że je bardzo trudno dostać. :???: A nie ma jakiś Polskich odpowiedników albo zamiennika? Zależałoby mi na takich rakietach. :twisted:

whistling moon travelers różnia sie tylko tym ze na koniec maja jeszcze huk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie wiesz co mówisz . WMT to w ogóle inny pisk i efekt

Nie wiem, nie jestem pirotechnikiem to się tam nie znam za bardzo. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie wiesz co mówisz . WMT to w ogóle inny pisk i efekt

nigdzie nie ma podanego filmiku rakiet o jaki chodzi autorowi wiec skad mam wiedziec jak bardzo sie rozni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja również nie jestem , wystarczy popatrzeć na wielkość i przeanalizować filmy .

Tylko że ja się wypowiadałem wcześniej niż Mlody przesłał link do filmu, także nie było co "przeanalizować". A powiedz mi do czego miałem porównywać te rakiety, jak na początku tematu pisałem, że nie wiem co to za rakiety? I tak według mnie to najbardziej trafnym porównaniem było właśnie porównanie do wyrzutni monstrum, bo nie będę porównywał do jakiś małych piszczałek. Zastanów się zanim coś powiesz na drugi raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...