Skocz do zawartości

JRC1-1 / JRC1-2 / JRC1-3 / JRC1-4 Bazooka


mpiwowski

Która Bazooka jest najlepsza?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Bazooka 1
      6
    • Bazooka 2
      10
    • Bazooka 3
      27
    • Bazooka 4
      61


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić jeden rzymski ogień z serii bazooka, ale nie wiem jaki. Może by ktoś pomógł, moze miał ktoś już ten rzymski ogień i chciałby się ze mną podzielić informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chce zakładać nowego topicu, więc pytam czy ktoś ma fotki efektów/filmik jakiejś bazooki :?: Ja sobie kupiłem trójeczke :) efekt: brocade crown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A na jaką wysokosc lecą pociski z Bazooki?? :wink:
a ile ma strzałów??:>

Bazooka ma 8 strzałów. Wystarczy poszukać na www.fireworks.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze tego nie miałem ale chciałbym mieć na nastepnego sylwka warto wogóle to kupować?.......a do czego wy to przyczepiacie? bo chyba nie trzymacie w ręku... :mrgreen:


W rece nie radze BAZOOKI trzymac poprostu jak snieg jest to do sniegu a jak nie ma to do jakiejs butelki duzej i ja najlepiej ceglami oblozyc zeby sie nie przewrocila :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam na dysku filmik bazooki III, prawdopodobnie autorstwa matejsona, jak ktoś jest zainteresowany to proszę na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wiem, że odkopuję stary temat, ale przymierzam się do kupna jednej może dwóch Bazook na tego Sylwestra i zastanwaiam się które kupić.
Tutaj macie podane dane o każdej z czterech Bazook oraz ich efekty:

DŁUGOŚĆ: 860 mm
Kaliber: 30 mm
Ilość strzałów: 8
Wymiar: 860 mm

JRC31/1 - BAZOOKA 1
KOLOROWE PIWONIE

JRC31/2 - BAZOOKA 2
SREBRNE MIGOCZĄCE KOMETY + SREBRNE MIGOCZĄCE GWIAZDKI

JRC31/3 - BAZOOKA 3
BROKAT

JRC31/4 - BAZOOKA 4
PURPUROWE MIENIĄCE SIĘ NA ZIELONO GWIAZDY

Mało osób widziało ich efekty na żywo, więc nikt nie może być na 100% pewny czy dana Bazooka go zadowoli. Opierając się na opisie uważam że najlepsza jest (na pozycji pierwszej):
-Bazooka 4
-Bazooka 3
-Bazooka 1
-Bazooka 2
Myślę, że Bazooki 4 i 3 (przynajmniej dla mnie) sa najlepsze. Jeśli uda mi się zakupić na tego Sylwestra którąś z Bazook to postaram się o film. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci te bazooki?? Trudno umocować, a efekt jak z wyrzutni. Baterie tyle samo kosztują. Ja bym brał wyrzutnie a nie taki bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w tym roku wkońcu chciałbym wypróbować jedną z bazook.
Dużo się o nich gada, a nikt prawie ich nie miał. Wiem, że wychodzi drogo, ale mam ochotę na coś nietypowego. :razz: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 3, ja je biorę. Albo coś innego skoro ja już będę je miał to Ty może weź coś czego nikt jeszcze nie miał :smile: Np. 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już wszystkie 1 , 2 , 3(3 sztuki jeszcze jedna mi została) i 4.
Polecam wszystkie z wyjątkiem 2 - efekt niezbyt ciekawy.
Najlepiej wypadają 3 i 4 , ale to zależy od gustu , ja wybrałbym 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja w tym roku kupię chyba 3. Efekt chyba najładniejszy z wszystkich. Tylko niech mi ktoś powie czy mogę trzymać ją w dłoni jak inne rzymskie ognie ? Bo mi się wydaje że to za duży kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kupię chyba 3. Efekt chyba najładniejszy z wszystkich. Tylko niech mi ktoś powie czy mogę trzymać ją w dłoni jak inne rzymskie ognie ? Bo mi się wydaje że to za duży kaliber.


Żadnego rzymskiego ognia nie można trzymać w ręce !!!!!!!!
Dziwić się że potem są wypadki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja miałem bazooke 4 i nie jestem zadowolony był problem z jej umocowaniem 2 gwiazdy nie wypaliły ale efekt był fajny i jeszcze cena ok 25 zł można już kupić wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem bazooke 4 i wogóle nie polecam... strasznie małe efekty i w dodatku nudne.

Mój film:



(jakby co, te światło to jest lampa - w złym miejscu filmowałem :/)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...