Skocz do zawartości

P8601 Weapons Of Beuwulf (Super Power)


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam,że przesadzacie mówiąc że ten mozdzierz jest beznadziejny,bo moim zdaniem tak nie jest i efekty są bardzo duże i ładne tylko cena jest bardzo duża,która niestety odstrasza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Takie czasy nastały, że można legalnie na sztuki kupować bombki 2" a więc moździerz tak czy siak nie ma szans bycia :) 1 bombka z tego moździerza kosztuje około 10 zł a bombka 2" 6 zł... Ale amator w markecie i tak to kupi.



Gdzie można takie kupić legalnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

troche ponad 90 zl za 12 szelek to i tak duzo bo nie mamy jeszcze tuby... ja bym wolal kupic jakąś wyrzutnie na FM za 53 zl byla wyrzutnia bodajże 36 strzałowa a efekty wręcz zarabiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


troche ponad 90 zl za 12 szelek to i tak duzo bo nie mamy jeszcze tuby... ja bym wolal kupic jakąś wyrzutnie na FM za 53 zl byla wyrzutnia bodajże 36 strzałowa a efekty wręcz zarabiste.

Jak nie mamy "tuby"?
Przecież rura jest w zestawie,a poza tym podajesz błędne informacje,ponieważ zestaw kosztuje 120zł,a nie trochę ponad 90...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ten moździerz jako "prezent" dla grupy, która kupowała w hurtowni Grom-Zbig. Doszliśmy z FireManem do wniosku, że on mi Go podaruje, bo miał Go w zeszłym roku. Powiem tak moździerz jest genialny dla amatorów mogących się cieszyć produktem NWP. W rzeczywistości porównując możliwości rynkowe lepiej złożyć zamówienie na "Taniefajerwerki" i zakupić sobie szelki na quicku lub a zwykłym loncie dorzucając kilka metrów lontu i moździerz za 12 zł. Wychodzi może tyle samo cenowo za wszystko, ale efekt na niebie jest zupełnie jak niebo, a ziemia.
Ogólnie moździerz polecam osobą kupującym za dużą ilość pieniężną swój stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nareszcie w sieci można obejrzeć normalny film tego moździerza. Po filmie stwierdzam że jest to bardzo dobry moździerz jeden z lepszych ze wszystkich dostępnych na rynku ale mając wybór między szelkami na qicku czy na visco te drugie są górą, jednak niedługo będzie spory problem z ich dostępnością. Niektóre efekty przewyższają nawet te 2"

http://www.youtube.com/watch?v=em7JHlre6Ys&feature=related


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj film przedstawiający efekt jednej z szelek

ale za taką cenę wolałbym kupić sobie te bombki 2" na quicku ale to zależy od budżetu :) ale jak dla mnie 10 zł za jedną szelkę to lekka przesada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podobno w Super Power pojawił się ten gorący stuff. Był ktoś może na dniach i może to potwierdzić. Nie chciał bym jechać na darmo.

Masz racje ostatnio byłem w SP i widziałem ten moździerz, powiem nawet więcej nabyłem go od razu bo mają małą ilość. Miałem go w zeszłym roku i jestem zachwycony efektami. Naprawde towar jest godny polecenia. Może wiecie jak to jest z szelkami 1,75" i 2" bo obiło mi się o uszy, że nie są już dostępne w sprzedaży bez pozwolenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może wiecie jak to jest z szelkami 1,75" i 2" bo obiło mi się o uszy, że nie są już dostępne w sprzedaży bez pozwolenia?

Trzeba na nie mieć pozwolenie przynajmniej tak ostatnio od kumpla słyszałem. A z tym moździerzem to nie wiecie czy byłby dostępny po świętach, bo teraz zbytnio nie mam czasu podjechać do Super Power, a kumpel mi go polecił że jest naprawdę fajny i ma bardzo ciekawe efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelki jako szelki ze względu na to co zawierają a ściślej mówiąc ile ładunku to są legalne tylko nie wolno ich sprzedawać bez rury i certyfikatu.
A sprzedawanie ich jako moździerz omija problem bo są sprzedawane z rurą i z certyfikatem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, moździeż powinieneś dostać po świętach, chociaż różnie to bywa w hurtowniach więc radze się pośpieszyć. Akurat jutro będę w SP żeby zrobić ostatnie zakupy. Przy okazji spytam czy mają jeszcze tą armate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakie są wasze wrażenia po odpaleniu tego produktu?
Ja ogólnie jestem bardzo zadowolony i jestem pewien że za rok jak tylko będzie w sprzedaży ten moździerz zasili on moją sylwestrową artylerię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam nie wiem.
Ja robiłem tam zakupy za około 3 tysiące złotych , ale wcześniej umawiałem się z nimi telefonicznie.
Ceny mają naprawdę niskie - średnio 20-40% niższe niż w cenniku hurtowym Jorge :mrgreen:
Jednak na miejscu wisi kartka - (o ile pamiętam) "dla klientów detalicznych +50% do cen na produktach".


Zrobił byś coś na temat tego sklepu. Bo mogą tam byś interesujące ceny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie są wasze wrażenia po odpaleniu tego produktu?
Ja ogólnie jestem bardzo zadowolony i jestem pewien że za rok jak tylko będzie w sprzedaży ten moździerz zasili on moją sylwestrową artylerię.

Pozdrawiam.

Miałem podobny ale kulisty to efekty były nie do opisania. Warto było szczerze polecam ;)




CW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

no a co ma taki efekt podobny do tego ?:)/>

Ponieważ nie mago w sprzedaży dostałem taki mail...

Witam,
Na 100% nie bedzie go w sprzedazy . Jest za drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...